אהבה לילדים: אתמול, היום ומחר

הבן נולד בגלל שאנחנו זקוקים לזה ולא ולכן יהיה חייב למלא את חובתנו של ההורים. הורות היא להיות נוכח, פתוח, זמינים וקשובים, וליהנות בסופו של דבר קיומם כי גם עלינו על זה. מה החלק של החינוך של האדם על כל התגלמויותיה. לעניות דעתי גולן טלקום יכול לקבוע . הקרנת תמונה, דוגמנית להיות וזה משפיע ומחנכים, לחנך את הטינה, סלידה ממזונות, את הדיאלוגים של חצות על חברים, ברכות וחיבוקים האחווה גם לחנך.ומחנכים מן הסתם אהבה, כאשר היא מתרחשת, גם… במלאת אהבה, ונאהב תופסת כל האופק על קיומו, זה מופע יותר מדי ספרים, סרטים, חברים, כדורגל, אחרי מה? .

אז אנחנו חייבים ללמוד לאהוב. לאהוב היא ללמוד לאהוב. לחיות הוא ללמוד לחיות. זה עבודה, מאמץ, כי הימים לשנות, הזמנים משתנים, נוכל לשנות. . קשה לאהוב… זה קל החולצה עם המילה אהבה קשה יוסר הדפסת חולצות ולהחליט האותנטי הקשר הרגשי עם השכן… היום זה לא כמו אתמול ברגע של היום זה גם לא, לכן אנחנו לא אותו דבר כמו אתמול.

וזה יותר חשוב: כל רגע שווה ניסיון, החזון, תפיסת הזמן, משום היום להיות מחר אחר, טוב יותר או גרוע יותר, אבל sera שונים, אז אם היום אנחנו יכולים לאהוב ולא לבזבז את זה. כי מחר יהיה יום אחר, אולי יותר, אבל יהיו עוד. בקיצור, אם אנחנו חושבים לחנך לכתוב רק על כמה דפוסי התנהגות, אנחנו בסדר. איך אני ראיתי, איך לדבר, איך לעבוד, איך לתת אהבה, איך אני אוכל, איך מה שקראתי, אין ספק אלה הפעולות שלי הן לחנך, אני לחנך על ידי דוגמה ואני זו הפעולה העיקרית, הייתי טוען, הוא הנתיב מורגש כמעט ולא ישירה ללב. אתה איך לשדר את אהבתך לילדים שלך?


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.