איך להתמודד עם חששות

החשש הוא מצב של חוסר נוחות כואב שנוצר על ידי החרדות של העבר; הסבל של ההווה ואת פסימית הם לוחצים על מחר. החשש הוא גורם לבעיות רציניות מול החברה המודרנית: הקשורות לעבודה מתח; . כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של גולן טלקום. אי-יציבות רגשית; העלייה בצריכה של הרגעה; הירידה של אקלים מפלגת הלייבור משינוי של יחסים בין בני משפחה וחברות. על פי המילון, החשש הוא טיפול, תחזית לכל אפשרות מסוכנים או תופעות לוואי. הדאגה מוגדר כ: "האווירה בטיפול, לתפוס אותו, שיהיה קבוע מחשבה, עניין או מגירה" מתי שזה נוגע למישהו על מה שבאמת גורם היא לכבוש את מחשבותיו על מספר נושאים: חלקם שווים, הם שימושיים, אבל אחרים הם באמת מזיק והרסני.

אדם בהדאגה ידועה שלו קוצר רוח, חרדה, ייסורים וייאוש. החיים שלך יהיה מלא המון ונראה את הלב שלהם הפצצה עומד להתפוצץ, ניפוץ לאלפי חתיכות. החשש ניזון בעיקר בשורות. של רע אותות, מבחינה לוגית. הספורטאי רוצה לנצח את התחרות אשר משתתף, אבל יודע תוצאה שלילית אפשרי גם לכן יתחיל לחשוב מהתרחיש קבוע, במקרים מסוימים לא הגיוניים. ההנהלה של החברה הידע ואת הניסיון הדרוש. כדי להוביל את הארגון שלך לעבר השגת המטרות המוצע, אבל ידוע כי הכשל הוא אורב ולכן מחשיב את ההסתברות הזו כאחת ההקשרים לא רצויים יעמדו בפני.

חושב על הכישלון לא מומלץ אבל יכול להיחשב נורמלי. אבל לחשוב על כישלון כמו התוצאה היחידה היא הגזמה ומקור לדאגה הסיכון. החשש הוא לא מדינה של החברה, הוא מצב של השבריריות האנושית, מתמודד עם בוקר לא ידוע מאתגר, מתריס. כרוך בסיכון. כמה חוקרים יש התייחסתי אליה כאל חטא כי זה מראה חוסר אמונה באלוהים (אברהם לעולם לא יהיה לדאוג מזל הבן שלו כאשר דיוס le להקריב אותו); או בגלל שזה אי-ציות מניפסט (אברהם לא סרב לקיים הסדר של הבורא) ללא אולם החששות הכרוכים לבני אדם, להיות כלוא בתוך זה הופך את החלק של חולשה ואת שלמות שמאפיינת אותנו. מנה טובה של אמון בעצמנו ובאלוהים (טוב, לפי הסדר הזה: אלוהים הראשון, ואז אנחנו). רצוי גם לציין כי הם הוסר הרבה פעמים טובות כי אנחנו דואגים כל קונפליקט אמיתי או דאגה לגיטימית: למה אנו מעודדים, היינו בעלי יוזמות יצירתי ומפתיע. מאת חששות מכוון היטב בשקט לנתח את העובדות, ולהנחות את המחשבות שלנו כלפי מה חשוב באמת. כאשר יש לנו כמה חששות בונה מוקד האנרגיות שלנו להיות לקראת פתרון של בעיות ומניעת. מאת: Alejandro Rutto Martínez Alejandro Rutto Martínez הוא היוקרתי סופר ו עיתונאי איטלו-colombiano שהרצה גם מכמה אוניברסיטאות. הוא מחברם של ארבעה ספרים על המוסר ועל מנהיגות ואת דמות שלוש אנתולוגיות על ידי מחברים קולומביאני. פנה את cel. 300 8055526 או בדוא ל. לקרוא את כתביו, דף שבו תוכלו למצוא כתבים, דברי הימים וחלקי היפה של הספרות קולומביאני.


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.