איפה ניתן לקבל מאמר בנושא?

כפי שאתה יודע, אחת השיטות של קידום אתרים הוא שיווק שמכונה במאמר, הכוללת משהו אחר, כמו כתיבת מאמרים ו לפרסם אותן באתרים שונים המאפשרים פרסום onnyh. ב אחרות מילים, המהות היא זו: אדם כותב מאמר קצר בנושא מסוים, מנסח זאת באתר ועלים חתימה כמו קישור למשאב, הם אומרים, הוא המקום שבו המחבר את חייהם בפרסום זה. הכל ברור וזה ponyatno.Kak כל עבודה נוספת, קל לנחש כי הקורא קורא את ההודעה ורואה את המצביע לקשר הכרזה. להעביר את זה הלאה וזה יהיה מבקר, הוא צריך את זה או לא, שאלות רטוריות והתשובות מעורפל, אבל העובדה כי היתרונות של שיווק מאמר זה הוא סופר מאוד – זה ברור. לכל הפחות, את מספר הקישורים הנכנסים אל האתר שלך גדל והוא – גורם חשוב לבצע אופטימיזציה של האתר תוכנית שכזאת … התוכנית היא פשוטה, קל ליישם אותו. מספיק לדעת היכן לפרסם את המחשבות שלך על מה הבלוג שלך, פורום, פורטל ו ….

GO! הידד! אבל הנה הדבר המעניין, ברגע שאתה לוחץ על הגז, בהשראת זה "הרעיון הגדול" כדי לזנק קדימה באומץ, תוכלו לחוות את הבעיה הנפוצה ביותר ואת הנפוצים: שם, למעשה, לקחת את הרעיון לכתוב מאמרים על מה לכתוב, איפה ניתן לקבל את הנושא והאם הוא רלוונטי? ובכן, כן, תיאורטית – אתה יכול לכתוב על כל דבר, אבל איכשהו לא מקבל מה שאתה רוצה … בתבונה. הדבר אינו מפתיע, משום שאתה רוצה ויכול לכתוב במיומנות מקצועית, ולא, כרגיל אנשים רגילים. מה אתה עושה? מה לעשות? אני אספר לך סוד, אשר עם זאת, הוא לא סוד, כמו גם נשכח, אמת ישנה: הדרך הטובה ביותר לכל אדם יהיה: – לכתוב על מה שהוא חווה, למשל, חקירה פרטית של שאלה, מחפש תשובה. – כדי לכתוב על כי העד מה הוא – סיפורה של מעקב החיים – לכתוב על מה שריגש אותו, למשל, דעתו של מישהו שבה הוא (אתה, אני) לא מסכים. אם לפגוע ברגשות, מחשבות אז יזרום כל עוד רגשות לא באים לידי ביטוי, פתיחת – תיאר (כי אתה רוצה לחלוק עם אף אחד), אבל מה שקרה – לא מתוארת בצורה כזאת, כי היה מובן לקוראים. זקוק כדי לתאר משהו שאתה מכור, מודאג, מופתע, התרשם, מתעורר לחיים, או להיפך, צלל לתוך ייאוש: פגישה עם אדם מעניין, אבחנה מעניינת, את השינויים הקרובים, תוכניות וכו ' וכל זה יכול להיות בכל מקום בתרבות העסקית, ודת.

אתה כותב על זה למעשה אינטראקציה עם העולם, יש לך משהו להגיד. אתה חי במידת האפשר, לחשוף את עצמך, לך ללמוד, ולכן יהיה לך משהו ללמד אחרים. זהו, למעשה, וכל שאני רוצה לומר היום. כדי לתקן רעיונות, תנו לי לחזור: כתוב על מה שאתה מושפע באופן אישי, כי אתה גילו באמצעות מחקר, מה שאתה באופן אישי למדתי הרבה. חפש בתוך עצמך ותמצא רעיונות, מחשבות לגבי העתיד של פרסומים שלהם. מכיוון שלכל אחד מאיתנו יש משהו לספר השני. כל אחד מאיתנו – הניסיון שלי החיים, הניסיון העסקי שלו, הניסיון שלו. ובכל זאת היה ועודנו, גם הצלחות וטעויות. וגם תחושה של עשיית טעויות שלהם, ניתוח של הנתיב שחצה יכול להיות נושא מעניין למאמר שלך. כך אתה נהיה כנים עם עצמכם ועם הקהל שלך, אתה רוצה להעביר את הביטוי העצמי, לא רק דרך formulaic חשיבה. להיות יצירתי בעסק הזה! וזה פשוט לא עובד, כך יבואו יותר, לכתוב, מעניין יותר להשיג עם הזמן, יותר טוב. כל הברכות לך! מחבר: איגור קוזלוב


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.