איפור קבוע

מהו איפור קבוע? איפור קבוע הוא קוסמטיים והמתקדם קעקוע. מוקדש קוסמטיקה קבוע טכניקות מיוחדות לעיתים קרובות מכונים micropigmentation, dermagraphics micropigment או למדי. הפקדות של ביצוע טכני קוסמטיים קטנים-השתלת פיגמנט נפרדות בשכבה dermal העור כדי לשפר את תווי הפנים. ההליכים הנפוצים ביותר 3 הם להחליף את הגבות, העיניים, השפתיים הפוך צבע מלא. מה העניינים? קבוע פרוצדורות קוסמטיות מתבצעות באמצעות מכונות שונות, לרבות המכונות קעקועים או סליל מסורתית (או מיוחדים), העט או המחשב סיבוביים, מחשב שאינו או בשיטה של הכלי יד. מה ניתן לעשות? – גבות להדגשת העיניים – Lipliner – – – השפתיים שפתון cleft – יופי Marcas-injertos העור, הסוואה וההילה repigmentation צלקות אשר תועלת? הנשים אשר: ? יש הגבות נדיר, עייף של עפרונות הגבה? אתה עייף של איפור שלך פועל? הם אתלטי, אך עדיין רוצה לראות את הטוב ביותר שלך? שאת אלרגית הקוסמטיקה הקונבנציונלית? ללבוש עדשות מגע? האם ברצונך בריענון שלו משטר יומית של הרכב? יש discolored השפתיים או קצוות אחיד של השפתיים? האם עברת ניתוח שחזור השד (וההילה ניתן tattoo)? צלקות, אנחנו רוצים בהם מעורב עם עור רגיל שמסביב "האם זה כואב"? טופיקליות קרם anesthetic משמש numb באזור. רוב האנשים שווה נוצר התחושה בשם דומה שעווה או מלקחיים.

ננסי מספק הוראות לקדם נוחות יותר. לא להוראות לקדם הדימום ומגבירה הרגישות. איפור קבוע, לסקרן אותי?… אני לא יודע הרבה על אותו? .. אתה בוודאי יודע מישהו בעל איפור קבוע ואהבה. או, ייתכן לראות או לשמוע סיפורים של משימת רע.

נראה המדיה סביר להניח את הסיפורים אימה במקום העבודה יפה יכול להיות איפור קבוע. זה עשוי לעזור לי לדעת אם איפור קבוע בשבילי? אותו תחילה עליך לקבוע אם יש משהו בפנים או גוף אשר לא מרוצה. נתתי את הגבות הן נדיר, עיפרון נעשה מדי יום, עייף ממנו. ייתכן שברצונך להציג באיפור קבוע יכול לעשות עבורך. אם היו לך בנייה מחדש של השד, את וההילה / פטמות לא הוחלף ולאחר מכן, אמן איפור קבוע ניתן tattoo הוא אחד שבו אישה יושבת שוב הכל. גבעת נפוליאון אמר: "אנו מסרבים להאמין כי לא מבין". ללא ידע נוסף של האדם הממוצע לא להפוך החלטה על משהו או לא יפעל עבור אותם. משמעות הדבר היא ללמוד כמה שיותר על איפור קבוע לפני קבלת החלטה סופית בנושא AA אילו דברים אמור להיראות עבור טכנאי? לאחר שהחלטת כי ברצונך איפור קבוע, למד עוד אודות טכנית. לראות אם יש להם אתר אינטרנט, בקר באתר האינטרנט. כדי לראות אם המידע הגיוני עבורך. למדת את חלק ממנו? קשר עם אבל טכנית, במקום לשאול תחילה: "לעשות הרבה עושה זה עולה?", כך: 1) ללמוד על איפור קבוע עצמך לפני שאתה מדבר עם טכנאי לעתיד. זכור, זהו הגוף, הפנים שלך? עליך לבצע את המחקר לא להסתמך אך ורק על מידע אנו מספקים לך. (2) כמה הליכים לעשות? (3) איזו הכשרה חינוכית יש להם? (4) יש לך תיק "לפני" ו- "אחרי" תמונות באפשרותך לבדוק? האם אתה אוהב את מה שאתה רואה? (5) הטכנאי נראה מתעניין לך? (6) הם מוכנים לספק תשובות לשאלות שלך? (7) לפגוש אותה לפגישת ייעוץ. אתה מקבל תחושה טובה אודות טכנאי זה? (9) שאל כיצד נשאר הליך בטוח. (10) לאחר מכן לבקש עבור עלויות. עם זאת, שים לא תעשיית שאתה מחפש מציאה? … האם אתה מקבל מה שאתה משלם? … סמוך עליי. יש לי עבודה התיקון היה זול יותר עבור הלקוח אשר וקניתי במחירים. אנחנו קבוע אינטרנט ננסי LATOUCHE איפור יועץ (714) 404-1306 ננסי LTouche הוא טכנאי אישור איפור קבוע לוח / אמן / יועץ. ננסי משלים ספר אלקטרוני עבור חלק איפור קבוע של מרץ 2005, המופנות אל טכנאים חדש. זה יהיה לפרסם באתר האינטרנט תוך חודשים ספורים. אם אתה טכנאי למעוניינים, ראה


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.