אלסטיות העור

אם אישה שלך האחרון 30 שנה או יותר, סביר להניח שהבחנת האלסטיות של העור שהוא לא מה שהיה ניתן. עבור רובנו זה בלתי נמנע. חלקים אחרים של הגוף מתחיל ליפול כפי שאנו גיל, מדוע העור שלנו להיות שונה? למרבה המזל, יש אפשרויות זמינות לסייע להפוך את ההשפעות של הזדקנות העור ולשפר גם על אלסטיות העור רפוי שנגרם על ידי אובדן משקל. כדי להבין טוב יותר מה בדיוק מקל לעור שלנו לתת קודם כל, ניזכר חלק חלק פיזי של התהליך. העור יש שתי שכבות נפרדות הנקראת מהעור את dermis. מהעור על פני והוא מכיל את פיגמנט, תאים epidermal, חלבונים.

Dermis השכבה שמתחת מהעור והוא מכיל תאי העור, כלי דם ועצבים, זקיקי השיער, בלוטות החלב, וזה בנוסף על אספקת החומרים המזינים השכבה מהעור. הוא מכיל גם את הרקמה conjunctive, כמו גם קולגן בעור שלנו. למרות העובדה היא מתחת לשכבת מהעור, הם שינויים בשכבה dermal העור הגורמת מחוץ קמטים, אלסטיות לאבד עם הגיל. כפי שאנו גיל, מפחיתה כמות שומן הנמצא שלנו השכבה התחתונה של העור, בלוטות שלנו לייצר פחות שמן, ולאבד סיבי קולגן, אלסטין האלסטיות שלהם. גם, תהליך טבעי של שעתוק של תאים בשכבת dermal יורד עם הגיל, והתוצאה חידוש תאי העור התחתון.

אז עכשיו אנחנו יודעים בדיוק למה זה קורה שאנחנו הולכים לדבר על החלק שהוא חשוב יותר עבור אלה מאיתנו הסובלים תנאי זה, הפתרון. אמנם שלא כדור הקסם האמיתי נועד להפסיק את התהליך הטבעי של ההזדקנות, קיימות אפשרויות זמינות להפחית, במקרים מסוימים להפוך את סימני הזדקנות העור. כמובן, ניתוח הוא תמיד אפשרות ו- a מתיחת פנים להסיר שנים במראה שלך. עם זאת, אותו הוא תהליך חשוב, שחזור ארוך, יכול להיות כואב למדי. אם זוהי אפשרות יכול להיחשב, הקפד לבצע את המחקר, רק לעבור אל לוח פלסטי מוסמך עם ממוניטין. לאלה המחפשים אחר נתיב פחות פולשנית, יש מגוון של מוצרים בשוק המציעות פתרון קל יותר ופחות מכאיבה, אך עם תוצאות פחות מרהיב. רבים של מוצרים אלה מכילות מרכיבים כגון נחושת, ג'ינסנג, אלסטין, קולגן סיימון (הורמון גדילה האנושית). אלה הם חומרים אשר הפגינו רמה מסוימת של נרחץ על העור, את האלסטיות שלו. רוב המוצרים נמצאים מונחה עור רגיש, ולא בדרך כלל להיות חינם של אלרגיות. בריאן פונג יש הן האפשרויות הזמינות לסייע להפוך את ההשפעות של הזדקנות העור ולשפר גם על אלסטיות העור רפוי שנגרם על ידי אובדן משקל.


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.