בועה של שחיתות

יותר מ- 25 מיליון בתים שם בספרד, ההערכה היא כי כמעט 4 מיליון הם ריקים. הידיים המלח, הם לא או מעון תקופתיים או ספורדית של הבעלים. לא חקלאית כל יתרון עבור החברה על פי החוקה הספרדית מבטיחה לכל האזרחים הדיור dignaa€ a€œel הימני. הוא מכריז על שכר האוניברסלית של זכויות האדם, אך שמירה קנייה ו ספקולטיבי של נרחבים על ידי קבלנים וקבוצות לחץ יש הזכות לראות את העולם יותר הפרה יותר מאי פעם. Oversupply לא עזר במקרה זה כדי להוריד מחירים. ספקולציות נדל ן אינו ספקולציות בשוק המניות, למרות זה מציג סיכונים נוספים, מאחר קשה מחירי הדיור הן plummeting מיום אחד למשנהו. מנגנון שלה מבוסס על דיור השמירה עבור פרק זמן כך מחירו להגדיל ולאחר מכן לשנות אותם לכסף, שבה לרכוש בתים חדשים כדי לחזור באבולוציה איתם. אם אין סיבה כי יש מחסור של דיור ושימושי ספקולטיבי ב ספרד, הייתה ארץ 13 באפריל 1998 החוק, אושרו על ידי הנשיא לשעבר של קרן המטבע הבינלאומית, רודריגו Rato.

לפי אותו הוא הופך מועצות סמכות ההחלטה של איזו קרקע קרקע, אשר אינו. החלטה שרירותית במקרים רבים, הנטוי כלפי הצד של קנה המידה שיש לו יותר כסף על Councillors, aldermen. ל הליברליזציה של הקרקע כרוך נזק עירוניים, במציאות recalificaciones של חוקיות מפוקפקים. הציוד של שחיתות מתחילה עם שוחד לרשויות העירוניות עם כמויות גבוהות של כסף, הם אשר מאשרת את הבניין על אדמת העירוני. הכסף disbursed על בנאים עבור הרכישה של ווילס מוסט לפי העלייה במחיר של דיור. הרוכש המגורים ואזורים עם עושר טבעי רב בו יושבים בתים חדשים הם כמפסידנים גדול. דיונות, נתוני דלתא של נהרות עם כל שלו עושרה הטבעי, ביצות, הרים ויערות, דבר נמלטת edificadoras תאוות הקבלנים. מפתחי יכול לגרד רכבת תחתית מטרו במספר רווחים כשהיה שנותרו בעולם.

רוויה מלאה של החוף לעבר לעבר קדחת נדל ן הינטרלנד. ההצהרה של פארקים לאומיים ושמורות אינה מכשול הבניין. מי יותר יש כבר פנימיות בספרד בשנים האחרונות הם ומפתחי הנדל ן, רבים מהם ממוצא צנועים, אשר הצליחו לטפס בסולם החברתי דרך פעולות לא חוקיות, שוחד, איומים, כל קנוניה עם ראשי, Councillors הנבזי. שחיתות עירוניים יודע אין מפלגות פוליטיות, ומשפיעה גם למגינים של הברית, כי כמעט כל הון המעביר כסף שחור אינו רשום או יוצר עושר א. F'>בני ברמה יכול לקבוע . יש היום לאובססיה מוכללת על-ידי קומה על מאפיין. החברה הוא משוכנע כי הוא שם נרדף להצלחה, אישי unrwa לבקשות שלהם לעזרה. על-ידי ספרד רק 11% ממשקי הבית הם ב לשכור, כמעט כולם בידי בשכבות חברתיות עם עמדה כלכלית חלשה יותר. איור זה לכדי 40% במדינות אירופה אחרות כמו צרפת או הולנד, שבו השכרת bonifica. בשבדיה הם באים להרוס בתים שנותרו הריק עבור תקופה מסוימת. ארצות הברית היא עדיפה בערים מסוימות בעלי ספקולציות בקופסת כדי למנוע התשלום של בלו, שנמצאת באופן זמני עם אנשים ללא קורת גג, כדי לחזור אל הרחוב ברגע שתרצה המכירה של המאפיין. הפתרון הוא כדי להחיל היטלי בקופסת תפוסות, להילחם בשחיתות עירונית באופן יעיל יותר. אל לנו לשכוח כי 1.4 מיליארד אנשים בעולם חסר גג, או הזכות לדיור מבוסס על ארגומנטים אתית, אך גם משפטי. איוון גונזלס אלונסו Periodistaa מרכז שיתופי פעולה של סולידריות (CCS), הוא שירות של מודעות חברתית העמותות של סולידריות חברתית, כדי להודיע התרגל החברה ואנשי מקצוע של התקשורת בנושאים של סולידריות, צדק חברתי על ידי תרבות של שלום, הגנה על זכויות האדם, עם דגש מיוחד על המאבק נגד העוני, אי-הכללה והגנה הסביבה. CCS מבוסס על צורך בסיסי לשלב פיתוח מידע ותקשורת רכיב של שיתוף פעולה. דרך מנתחים את יצירת מאמרים בתבנית מקצועית באיכות גבוהה journalistic, הותאם הרווחים של המדיה, המופץ אותם באמצעות רשתות בינלאומיות שלהם. באתר האינטרנט של CCS (זמין כל הפריטים הפיק לתאריך, מסווגים לפי אזורים תמאטי).


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.