ביטוח סיעוד ארוך טווח

טיפול ארוך טווח הביטוח מכסה את העלויות של צורך ניתן לטיפול. כיום, כ- 2 מיליון אנשים תלויים, עבור ביטוח סיעוד מבחינה כלכלית תבוא לחיות בגרמניה. היא לא משנה אם הוא טיפול בבית או inpatient. היא מעניקה אך הנחיות מדויקות, כאשר הקצבה ניתן להחיל עבור. אם אדם יכול לבצע באופן עצמאי עוד פעילויות לפחות שני האמצעים הבסיסיים (כמו, לדוגמה, יומי הגוף השטיפה) נחשב Pflegebedürftig אדם זה או אדם זה להחיל עבור הקצבה. כמות דמי טיפול שהתקבלה תלויה קריטריונים שונים. אשר נשמר, לדוגמה, על-ידי אדם קרובים, מקבל באופן משמעותי פחות כסף מאשר אם שירות מקצועי בבית תבוא. יתר על כן כמות התשלום גם ברמה של צורך מיועדת.

הנקה ביטוח זה ייחודי סדר בשלושה שלבים. רמה 1: אדם תלויים מוקצה רק פעם אחת ביום כדי לסייע. (לדוגמה: האדם חייב להיות מונע כל יום הרופא, הוא לבדו כבר לא יוכל) שלב 2: אדם תלויים הוא עד שלוש פעמים ביום תלויים עזרה (דוגמה: פעמיים בכל יום ב משלימה, פעם אחת ביום עם הכנה ארוחה חמה) רמה 3: אדם תלויים צריך מסביב לשעון, את העזרה שומר. בהתאם לרמת הצורך הוא גבוה יותר, גבוה יותר התשלומים החודשיים של ביטוח סיעוד ארוך טווח נופלים החוצה. כל חברי ביטוח בריאות סטטוטוריים (ומשפחתו) מכוסים באופן אוטומטי על-ידי ביטוח סיעוד ארוך טווח.

זה פוסט-1.7% מההכנסה החודשית היא לא התשלומים של 3562,50 אירו יעד, כל עוד השכר / חורג ברוטו לחודש. וכן ב- GVK, המעסיק מקבל פני מחצית עלות הפרמיה. מקרה אחר מתרחש כאשר חברי ביטוח בריאות פרטי. כיוון שהוא מבצע באופן אוטומטי גם מבוטחים לצורך טיפול, להסיק שמקדם נוספים פרטית לטווח ארוך טיפול ביטוח במקרה זה. הביצועים של סטטוטוריים ופרטיים לטווח ארוך ביטוח סיעוד לא שונות. יש עם זאת הבדלים בהתרומות. אחוז אחיד (כגון בעת ביטוח סיעוד ארוך טווח סטטוטוריים) לא קיים ביטוח סיעוד פרטי לטווח ארוך. במקום זאת, התרומות נקבעים לפי הגיל (ולפיכך לפי גודל הסיכון של טיפול לטווח ארוך).


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.