בתור תלמידה טובה: טיפים פשוטים כדי להשיג זאת

גנדי: "חינוך נכון היא להשיג את המיטב של עצמך. Ÿque אחר להזמין אותך יכול ללמוד טוב יותר האתר?" להיות שתלמיד טוב מעבר לקבל ציונים טובים. להיות מודע כי העתיד כבר נמצא שם, קרוב מאוד, מחכה לנו, זה חשוב שאנחנו רואים אחריות ללמוד כאחד החשובים ביותר על ההווה ועל העתיד. להלן מספר רמזים כי תצא בשלב זה מאוד חשוב בחיים שלך: 1. יש סגנון משלך, מקוריים, לעשות דברים שונים (דברים טובים) אחרים לעשות. למשל, כשמדובר עושים את עבודתם חושב מה עוד יכול להביא. מה עוד יהיה טוב להוסיף.

איזה קישור יותר אטרקטיבי ניתן לעשות. ידוע כי פעילות מתבצעת עם טיפול כי אתה חלוקים באופן חיובי תמיד יהיה לראות היטב על ידי המורים שלהם, בעתיד, על ידי הבוסים שלהם ועמיתים. 2 פועלים ללא לאות כדי להגשים את החלום שלו. . אל תתעלף בעת שליחה מכשולים, כי ביטוח יוצגו בחיים ראיות אשר הכי מפחיד ניתנים על-ידי הביס בהתחשב בכך אתה זה מחסומים בלתי עביר.

Retread במקרים אלה אם תפספס מה אלוהים יש שמורות להם או לא. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל קבוצת עזריאלי. 3 לעשות קצת יותר מאשר הם מתבקשים. האם הדבר תלוי בנו הוא טוב, אבל אם את באמת רוצה להתקדם בעולם כל כך תחרותי זה הכרחי כדי לתת קצת יותר סיכוי לנצח מקום בליבם של האנשים, להשיג הרבה צריך שיקול בזמנים כמו שלנו. 4. לא לציית רק אקדמאים. להיות תלמיד טוב זה הכרחי אך עליה לעשות יותר. למה אל תחמיצו את ההזדמנות לקשר קבוצות, יוזמות ופרויקטים במוסד שלהם. שייך לקבוצה של ריקודים, תיאטרון למועדוני ספורט, להיות ¦ deportistaa טוב כל מה צפוי להשתתף בתהליך הבחירה מסוימים עמדות החברות. 5. אל תשכח את הנושא כל כך כי אף פעם לא יצא מהאופנה: אתיקה וערכים. להיות אתית, באמת הוא העסק הכי טוב בעולם, אז ההתמקדות להיות "סוחרים" לאור הערכים חזקה כיחידים, כקבוצה. עכשיו, אם להיות כנה אינו מבטיח להם אושר ולא פטור של קשיים, אבל משהו כן יכול להיות סמוך ובטוח: הם יהיה שלום עם מצפונו, יכול להסתכל מסביב לעולם בפנים, כולל הגבר או האישה שאיתו אתה כל בוקר במראה. 6 להתערות היטב. חברים זה חשוב מאוד בחיים האקדמיים ובעולם העבודה. לא sublimices הרעיון של החברות כי זה יכול לגרום לך להאמין כי רק אנשים מושלמים יכול להיות חברים וזה יהיה טעות ענקית. החיים נותן לנו אנשים שאנחנו הידיעה, ואז הופכים להיות חברים שלנו, אבל יש להם כל הפגמים שלהם, ועלינו לקבלם כפי שהם. אל תחזור על החבר היחיד שלי זה mamaa שלי או חבר שלי הוא אלוהים כי הוא היחיד שאני יכול לבטוח. אמון באלוהים הוא מאוד שונה וייחודית גם. אבל עלינו גם לסמוך על החברים שלנו. אלחנדרו Rutto Martínez הוא היוקרתי העיתונאי, הסופר איטלו-קולומביאני מי מוזמן לעתים קרובות כנסים וימי עיון לאומיים ובינלאומיים על הנושא של מנהיגות והתפתחות האדם. אתה יכול לקבל איתו דרך 300 8055526 קשר נייד או דואר אלקטרוני קורא את הדף שלך:.


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.