גסטרונומיה מילאנו

האם את המאכלים האהובים עליך אורז וגבינה? אם התשובה היא כן, מילאנו היא עיר המיועדת במיוחד בשבילך. המטבח ממילאנו מורכב המבוסס על מנות פשוטות, אבל טעים. מצד שני, התשוקה של מילאן אופנה משתרע על השולחן: העיר מלאה מסעדות המגישות את מגמות קולינריות האחרון. למצוא מסעדה שבו אתה יכול לבלות ערב נעים באווירה אינטימית, עם שירות ללא דופי, האוכל הטוב ביותר אינו קשה במילאנו. אוכל איטלקי נוטה להיות עמוקות אזוריים. בכל עיר יש חתימה משלו ומרכיבים משלהם. למרות זאת, מילאנו הושפעה הכניסה המאסיבית של עובדים מן בום תעשייתי, אז יש לו השפעות של סיציליה וטוסקנה. למרות זאת, המטבח ממילאנו יש טעם ייחודי משלו.

כי באזורים אחרים איטלקי, בשונה בלומברדי מעדיפים ליהנות מן מנהג של צפון אירופה בזמנו של בישול: להשתמש חמאה במקום שמן, אשר נותן טעם מיוחד כדי שלהם מנות. הסגנון המפורסם קציצות, טיפוסי של העיר הזו, מבוסס על תערובת של ביצה, לחם גבינה מגוררת וכן כל זה מוקפצים בחמאה. המנה הפופולרית ביותר שלה הוא הריזוטו, כמעט תמיד מבושלים עם בשר. הפסטה הוא גם פופולרי מאוד. בדרך כלל מכינה אפוי או ממולא עם בשר או גבינה. ממילאנו יש חולשה גבינה, שימש לעתים קרובות פודינג, קינוחים או קרמים. מאוד פופולרי שמכינים האוסובוקו, כמעט תמיד בליווי ריזוטו.

הבשר נפוץ מאוד בין התפריטים, במיוחד בקר וחזיר. הם גם נוטים לאכול דגים, במיוחד פורל, פייק, אשר הם משו ב האגמים הרבים בבצפון איטליה. אל תשכחו לנסות את "cassouela", מנה מאזורים עניים שונים של בשר חזיר כמו זנב, צלעות, עור, רגליים, אוזניים, מבושל עם כרוב ירוק וירקות אחרים. בסופו של דבר, לחם איטלקי ענבים, לימון, אניס מתוק לחם צימוקים, הם באים מאזור מילאנו, אך נצרך ברחבי הארץ. זה העוגה חג מולד טיפוסי, למרות אין שום דבר שימנע את התיירים לאכול את זה לקינוח בכל עת של השנה. קינוח אופיינית נוספת היא עוגת ספר tagliatelle, עוגה מתוקה גרם של ביצים, ממרח שקדים. פיצריות פופולריות מאוד בעיר. הפיצות מוכנות לתנור בתנור עצים, לתת להם טעם מעושן טעימה. כמה מהמסעדות האלה יש מפות נייר (אופייני באזור) ואת אז אתה מצייר אותם עם עפרונות מאשר הם אותו לתת תתבטל ציור בזמן שאתה מחכה הפיצה שלך. רוצה לטעום מסורתיות יותר של מילאנו באחד האוכל בטראטוריות (trattorias)? לקחת טיסה לאיטליה, דמי השכירות עבור הלינה הטוב ביותר. אם אתה חושב על ביקור בעיר, אל תשכח לנסות את האוכל הטעים שלהם.


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.