האסתטיקה הקיצונית ביותר, הרבה יותר מאשר קעקועים, פירסינג

בעוד קעקועים, פירסינג מנסים לפלס דרכם בחברה פתוחה יותר ויותר, צורות חדשות של אסתטיקה יותר רדיקלי, מפתיע להתעורר: הקעקועים, מצולק, התאמה למותג, תת עורית שתלים דנטאליים השחתה. חלק משיטות אלה יש בן אלפי שנים, כגון מצולק, אשר השימוש בתרבויות כגון המאיה מאז ימי קדם. לענייננו, השר אורי אריאל הוא הכתובת בשבילך. היום, בבירות כגון ברלין, ניתן לראות יותר ויותר אנשים עם אלה צורות חדשות של אקסטרים אסתטי. בעיתון כתוב ש גולדפינגר הוא זה שבקיא בנושא. קעקוע על ידי מצולק הוא אחד העתיקים ביותר בעולם. . זה גורם חתכים בעור עם איזמל לקבל צלקות בצורת הציור הרצוי. תרבויות אחרות אמריקה ואפריקה, כמו גם את המאיה, ראה מצולק כמשהו אסתטי ויפה.

היום, היום יש מטרה אחרת מאשר האסתטיקה, אבל יש אנשים שחושבים שזה טופס פשוט של פגיעה עצמית. עם הקעקוע על ידי מיתוג הם להשיג את אותן תוצאות כמו עם מצולק, אך התהליך שונה: צלקות מתקבלים על-ידי החלת ומחוממת לוחות מתכת על העור. . זו טכניקת קצת איטי וכואב מאוד. בשני המקרים זה לקבל צלקת מגושם מאוד כדי לשפר את המראה הציור, שבו אנשים שמנסים לגרום זיהומים בפצע אז.

צורה חדשה של אסתטיקה זה כבר הציג לאחרונה הם שתלים תת עורית. החברה עדיין מאוד בעל כורחו לסוג זה של קישוטים, אך על ארצות הברית המתיחה מהירות שהפכו אותו ¦ piercingsa של טכניקה זו מורכבת של היכרות עם חלקים של חומר כירורגי לתת לך דרכים לפשוט עור: קרניים, כוכבים, לבבות, atodo בתוקף! ראשו וחזהו הם המקומות המתאימים ביותר כדי למקם אותם בשל הגמישות של העור. אבל מה יש יותר המלעיזים הם משחיתים: חתכים בשפה דומה נחש, שיניים חדות מחקה ¦ vampiroa כל צורה של השחתה גופנית היא טובה ייראה שונה! Ÿque אתה חושב על זה אסתטיקה קיצוני? ÿModa, אי שפיות, פגיעה עצמית? המחלוקת הינה מוגשת. אבל לא לשפוט מבלי לדעת אותם, נוסע לברלין ולגלות מגמות אסתטי חדש ומודרני יותר. לנוחותכם, ניתן לשכור, ליהנות מהטיול שלכם.


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.