הוט רוד

הוט רוד הוא מכוון במיוחד מכוניות ישנות יותר מארצות הברית. השם נוצר על ידי המוטות חמים של מנועי מכוון שיש להם כלי רכב אלה מאז שנות ה-40 ועד ימינו. הופעתה של מוטות חמים למעשה שימשו לבניית כלי רכב זול, זקן, אשר נתקף הרבה במשקל (שבו כמעט בנוי החוצה, מה לא לכונן הצורך), בנוי מנוע הרבה יותר חזק. מצא כי המוקדמת של שנות ה-40 חוזר חיילים (כמו גם אנשים צעירים יותר המועדף שלא היו במלחמה) מ מלחמת העולם השנייה בדרך זו, זול כל הכבוד מירוץ דראג. לכן, ניתן לתאר בעליהם חלוצי Dragracings. Rodding חם הוא עדיין סוג של תת-תרבות כלי רכב, ויש לו אפילו חסידיו שחיים את Rodding עם לב ונשמה.

הם גם קראו את הסצנה המורדים של המכונית בארה ב כי הם (בעיקר) לא הרבה מבריק לכה ולקחת את. מפתח הברגים עדיין ביד. הרכב כלל מכוניות קטנות כגון פורד צולמו באותו זמן T & A לבניה של מוטות חמים, עם הדגמים הפופולריים ביותר ב- 1932, 1934 הגיעו שנות בנייה. Customizingszene יש מגוון רחב של קטגוריות, למשל הספר הישן מוטות, מוטות ההיי טק, רחוב מוטות, מוטות Resto ועוד. הזחה V8 מנוע חזק, הוא מנגנון סטנדרטי עבור מוטות חמים בדרך כלל חוק מסופקים עם כאלה דברים יפים כמו מדחסים, mech. מערכות הזרקת דלק קרבורטור סוללות, כותרות הפליטה וכמובן ומעל הכל היטב לעין. המנגנון דומה למזבח, בהחלט גורם בלב כל מוטות חמים: כרום יותר, כן ייטב. מראה ביצועים רבים מוטות חמים בצורה הכי ברורה הקידמה בקרב אנשי עסקים ותיירים כאחד.

Karroserriearbeiten התגים מוגשות מטרתו לשפר את האצת מירוץ פעמים בתחילת שנות הארבעים של המאה הקודמת. למטרה זו, השמשה הקדמית, אשר התנגד הרוח צומצם. סוג זה של כיווץ נקראת top-קוצצים, איפה הגג שוכן עמוק יותר. יוצאים גם מתוך פגושים בשימוש. זה מותר אבל לצערי כבר לא בכל מקום.


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.