היתרונות של ריפוי חמאת שיאה

שמן Sanacia“n שיאה הוא ביצועים גבוהים קרם שמנת אשר להעשיר את העור עם יתרון נוסף של ריפוי. היא חלופה טבעי שנועדה moisturize, להגן על ושידרוג מוצרים, refreash הגוף ראש מכף רגל ועד ראש. הוא Qua‰ Curacia“n חמאת שיאה? חמאת שיאה מלא, הוא מגיע שומן טבעי שהתקבל מהפה של פרי העץ של africa גדל ב- africa המערבי, מרכזי שיאה. הוא ידוע גם בשם חמאת שיאה. חמאת שיאה emollient הוא מאוד טיפולית, סיוע ריפוי סדקים ב העור פגום על-ידי גיל. הכימיים שלו לעזור בריפוי פצעים קטנים, כוויות, כיבים על העור, bruising כאב, הוא חודר לתוך העור עוזב מרגישים רך וחלק. חמאת שיאה, אשר מכיל גם ויטמינים a ו- E יש תוכן גבוהה של unsaponifiable, phytosterol, שבו יש מאפיינים antimicrobial, לחות ולספק הגנה מפני קרינת UV ולעורר את תהליך התחדשות העור, מתן מראה צעיר יותר, מראה חיים. זהו שהמרקם נוטה להיות רך וחמאה – כמו כך הוא נמס בקלות על העור.

היתרונות של חמאת שיאה Curacia“n להפיג את הצלקות לאחר הניתוח, חתכים של קטין להקל על כוויות שמש, אקזמות, עור יבש / סדוק לסלק כתמים, discoloration העור החלקת קמטים, כתמים להירגע נוקשות שרירים, לשפר את גמישות העור למזער את סימני המתיחה להפחית את צריבת גילוח / בליטות, hydrate ולהגן על revitalize הקרקפת פגום / proccessed שיער להרגיע את עור התינוקכולל הסר כיפה ערש דרמטיטיס החיתול לקדם את צמיחת תאים, פצע ריפוי להפחית את השפעת קרני ultravoilet (קרם הגנה נוספים גם להשתמש) טיפים לעור יבש 1. ירידה תדירות מקלחת / להתקלח, לשמור על tempid מים, להגביל את משך 5 דקות או פחות. 2. השתמש בר סבון עדין. סבון נוזלי יותר מיובשים. הימנע סבוני גליצרין, דיאודורנט להכיל. 3.

תמיד להחיל moisturizer טוב אחרי רחצה / להתקלח. חמאת שיאה יעילה על-ידי ריפוי במקרים מתונים כ'בינוני עור יבש. 4. ניצול של מעשיר הלחות בביתך במהלך מזג האוויר הקר, במיוחד בחדר השינה, ניתן להגדיל את הלחות באוויר, להגן על העור כאשר החום. 5. החל moisturizer, קרם הגנה עם SPF 15 או יותר, בכל תחומי הגוף חשוף לשמש. 6. לבסוף, מאוד חשוב, לשתות הרבה מים, נוזלים כדי לשמור על לחות העור מבפנים. לקבלת מידע נוסף אודות ריפוי חמאת שיאה, נא לבקר Kaaryn ווקר מנהל קו מוצרי שמן חמאת שיאה הריפוי של ביצועים גבוהים. Kaaryn הוא גם יוצר אתר אינטרנט המוקדש למידה הגורמים ופתרונות של הנוער, היגיינה ובריאות ההתבגרות. "שאל את המומחה", המסר של הלוח האב משמש מקום נהדר ללמוד ולהחליף טיפים על שיפור על ההיגיינה, ולדאוג בריאות לילדים.


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.