הכלכלה האמריקאית

הם מתקרבים לבחירות חדשות בארה"ב שבו אחד משני המועמדים החזקים ג'ון מקיין וברק אובמה, יודעים שהם חייבים להתמודד עם המשבר הכלכלי מול המדינה. לכן לא מפתיע האמריקאים, וגם את העולם, שני המועמדים מתמקדים במדיניות הכלכלית במהלך מסע הבחירות שלו לנשיאות. ידע Wharthon דוחות Universiaà בהקשר זה כי עמדות הרפובליקני מקיין אובמה הדמוקרט הם בהרמוניה עם הקו המסורתי של מפלגתם: אובמה מדגיש את מעורבותה של הממשלה בכלכלה, בעוד מקיין הצעות מנקודת פתרונות המגזר הפרטי. שתי התוכניות יתרום להחרפת הגירעונות מטריד כבר בארץ, בתצוגה של וורטון סגל אנליסטים המדיניות הכלכלית לזהות אלמנטים של דאגה התוכניות של שני המועמדים. אין ספק, כרגע בארצות הברית עומדת בפני משבר כלכלי חמור, משהו שצריך להתמודד עם כל אחד משני המועמדים יציגו תוכנית על האמריקאים, מדיניות כלכלית queà אמון desvuelva ולהפגין כי מעשיהם palearán זו בעיה רצינית. שני המועמדים צריכים להדגיש בקמפיין לתוכניות שלה כדי לפגוש את המצב הזה משכנעת להסכים התוכניות שלהם רבים להחליט הצבעתם בעמדה הטובה ביותר Universiaà כפי Wharthon ידע אומר לבוחרים מודאגים יותר ויותר עם כספי את המדינה. יותר ממחצית מהאמריקנים, 56% מתואר מצב כלכלי בארה"ב עניים, בעוד 33% רואים את זה סביר, על פי מכון המחקר Pew Research Center עבור העם והתקשורת. האמריקאים ראו בשנים האחרונות נפגעו בכלכלה שלהם, הכנסתם מהמשבר הכלכלי, כי כבר נגזר תחת ניהולו של הנשיא הנוכחי ג'ורג' בוש, עלייה במחירי הנפט שיש להם מאוד הנוגעים בדבר, מתוך ציפייה כי היא תציע הנשיא החדש שלה. à לפיכך, ההערה â € אנשים œLas קשובים מאוד למשק. בסקרים, היא עלתה על המלחמה בעיראק, אשר הפכה להיות אולי סוג של רעש לא נוח במוחו של personasâ € אומר ברוקס ג'קסון, הבמאי של עובדה פוליטית אננברג של בדיקת. â € œEstamos תקופה חשוכה, חסרת תקדים במחירי הבתים ואת המחיר של אנרגיה. אף אחד לא יודע כמה רחוק היא תגיע € ESOA. ההבדל בין שני המועמדים העיקריים ברור במדיניות התקציבית של כל אחד.

אובמה רוצה המס חתכים ממשל בוש לפוג בסוף 2010, כמתוכנן. כוונתו לתת תמריצי מס חדשים לעובדים בעלי הכנסה נמוכה, קשישים, סטודנטים וחברות החל העסק שלהם. כאשר מקיין פתחה את מסע הבחירות שלו, לעומת קיצוץ במסים, כי, לטענתו, העדיפו את העשירים היו נטל על משאבי הממשלה בעיתות מלחמה. כעת, אומר הקיצוץ צריך להמשיך, כי אם בסופו של דבר יגרום לעלייה נטל המס בתקופה שבה הכלכלה הוא נחלש כבר. מקיין גם רוצה להפחית את שיעור מס ההכנסה של החברה מ -35% ל -25%. אובמה בעד הנחה, אבל לא ציין כמה היה צמצום. בנוסף, הוא יגדיל את מס על רווחי הון עבור האמריקאים עם הכנסה שנתית של 250,000 $ או יותר בשנה, בעוד מקיין היה לשמור על שיעורי המס הנוכחית על רווחי הון dividendos.En את הקמפיין, אמר אובמה בוש œfiscalmente irresponsableâ הוא € €, ו מקיין במרוץ לפגוש את הקדנציה השלישית של ג'ורג' בוש € "רק אפילו יותר אחראית. â € כבוד œCon מסים € אמר אובמה עושה השוואה בין מקיין הנוכחית נשיא, â € œThe לא להיות נאמנים ג'ורג' בוש €. הקמפיין של מקיין הגיבו להאשמות כי הרעיונות של אובמה הם מציאותית תגרום התערבות ממשלתית בכלכלה, האטת התפתחות. דגלאס הולץ-Eakin, היועץ הכלכלי הראשי של מקיין, אמר כי הצעותיו של אובמה טובים עבור אלה שיש להם תצוגה של ורוד € החיים. ריצ'רד Marston, פרופסור למימון ב וורטון, מציין כי הצעתו של מקיין להאריך את זיכוי ממס בוש לא יקרה, בשלב זה של רטוריקה הקמפיין. â € Oeno היא כיצד להאריך את חיי הקיצוץ עכשיו רוחות פוליטיות שינה כיוון € הוא אומר, ומוסיף כי מקיין לא היה מסוגל לציין את קיצוצי המס הם החשובים ביותר. â € הבוחרים œThe צריכים להציג יותר אובייקטיבי של economíaâ €. Marston מוסיף כי המדיניות הפיסקלית של אובמה הוא מעודן יותר שהוצגו על ידי המועמדים הדמוקרטים בשתי הבחירות האחרונות, והדגיש כי תוכנית אובמה באור הזרקורים, במיוחד, את השפעת המס על הכנסה של האמריקנים מרוויחים יותר מ 250,000 $ לשנה. â € רעיון œThe נראה: מי מרוויח פחות זה ייתן תמיכה מיידית סוג זה של גידול מס € מעריכה Marston. â € œQueda לדעת אם זה מה שיקרה, אבל זה בהחלט שינוי דרסטי estrategiaâ €. Marston אומר גם כי אובמה ויועציו לא השאלה האם הגידול המסים תהיה השפעה על תמריצים לעסקים, מוביל אותם להשקיע וליצור צמיחה חדשים. â € œ האם זה משפיע על ההחלטות של היזמים ליטול סיכונים אשר אחראים החדשנות שגורם למדינה לשגשג? â €, שואל Marston. â € Oesía התשובה היא כן, האם זה לא עדיף על הגדלת מסים, על דיבידנדים, למשל? à, מצדה, ג'נט רוטנברג Pack, פרופסור עסקיים במדיניות ציבורית באוניברסיטת וורטון, סבור

כי תמיכה של מקיין לקיצוץ המס בוש היא טעות כי היא תמשיך להעמיק את הגירעון התקציבי של ארה"ב. â € הגירעון œThe ואת הגירעון המסחרי € "הקשורות €" פוגעים ורצון לפגוע בנו עוד יותר את futuroâ €. בדבר אובמה, חבילת אומר כי המדיניות הפיסקלית ועל הוצאותיה יותר מסובך מקיין, ולכן קשה יותר לאמוד את השפעתו. â € œAunque אני אוהב את הרעיון של הפסקת הקיצוצים בוש, התוכנית של אובמה הוא לא כל כך פשוט ואף אחד לא יודע בוודאות מה ההשפעה האמיתית שלה יהיה €. אובמה אמר, למשל, מתכננת להשקיע 15,000 מיליון דולר בשנה במשך 10 שנים, טכנולוגיית אנרגיה במימון עם הכנסות ממערכת הרישוי עבור מכירת מניות זיהום. ‰ à l יהיה גם ליצור â € œbanco מהשקעה infraestructuraâ € המאפשרים מימון של 60,000 מיליון דולר רכבות מהירות, רשת ופרויקטים אחרים בתוך 10 שנים. אנו מוסיפים Universiaà Wharthon ידע זה ניתוח מעניין, על פי המרכז מס מדיניות (Policy Center מס), מיזם משותף בין המכון עירוני מכון ברוקינגס, הצעות במס אינן קשורות ספציפית למגזר הבריאות של שני המועמדים יפחית את ההכנסות ממסים על ידי 3,600 טריליון (מקיין) ו – 2,700 טריליון (אובמה) על פני תקופה של עשר שנים, או כ -10% ו – 7% מההכנסות להיות שנאספו על פי החוק הנוכחי. â € à מדיניות œAmbas רע, מכיוון שהן עוזרות לאזן את התקציב הפדרלי, החמרה נוספת existentesâ הגירעון € אומר רוברט וויליאמס, עמית מחקר העיקריים במרכז מדיניות המסים. â € œThe חורים שנגרמו על ידי גירעונות הם עמוקים מכדי להיות מקוזז על ידי קיצוץ בהוצאות. ואם אנחנו מתעקשים לנהל את גודל הגירעון, בסופו של דבר נצטרך לדאוג לתשלום € costesâ כאלה. וויליאמס אמר את הצורך להעלות מיסים בעתיד יעלה את רווחי היום עם קיצוץ בעלויות. â € תוכניות œAmbos להטיל עלויות על ילדינו ונכדינו בזמן בייבי בומרס דור [האמריקאים שנולדו אחרי המלחמה], הם פורשים, הם ידרשו יותר ויותר משאבים רק €. à ההצעות הכלכליות של המועמדים יש כרקע אווירה של אי יציבות פיננסית הקשורים למשבר האשראי subprime וקורא פיקוח טוב יותר של חברות האשראי. בנאום בבית כיפת עסקים קטנים הלאומי, אמר מקיין האמריקאים â € œtienen ofendidosâ סיבה להרגיש â € € œsalarios עבור דואר € פיצוי extravagantesâ ששולם לשכירים של חברות â € € התנהגות OEDE negligenteâ. l ‰ à נדר כי תובעים פדרליים נרדוף את הפושעים. א 'A-תעשייתי מנהל הנדסה, abogadoUC, EGADE (ITESM), בוגר תואר במינהל עסקים באותם שווקים, משאבי אנוש, איכות ופריון, השכלה PhD פרופסור לחינוך שטח פנים בוגר חוקר מאוניברסיטת קליפורניה. יועץ עסקי, המייעצת .


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.