המסעדות הטובות ביותר במדריד

מדריד היא עיר מלאה מסעדות: בר, מסעדה או בר \ מסעדה בכל בנין. בכל פעם אתה מבקש בירה, לתת לך משהו לנשנש. ישנן מסעדות רבות של מדריד בה תוכלו לאכול טוב. כאלה הם רק חלק מהם, עם חלקים בשפע, מנות טעימות: 1. Casa Mingo Mingo הבית נעשית בצורה של המבצר, שנבנה באבן. התפריט הוא כל כך קצר כי אפשר להכניס בתוך כל כרטיס אשראי כי בעלי החליט לעשות כמה דברים, עושה להם טוב. בכל מקרה, לא יהיה לך אפילו לא לראות את התפריט, Mingo הבית הולך לאכול עוף צלוי בצורה הטובה ביותר במדריד.

כמה ההמלצות על המסעדה במדריד הם צ'וריסו וגבינות קברלס סיידר. לשתות, אל תהססו לשאול סיידר, aservirla היא אמנות! 2. גאלה ארוסריה יכולים לאכול פאייה מספר אינסופי של מקומות במדריד, אבל אף אחד מהם לא אתה המארח כמו גאלה ארוסריה, בו אווירה ייחודית. חדר האוכל הראשי כולל של suportada cupola לפי עמודות של ברזל יצוק, המעוטר נברשות, מוקף בצמחים. חדר האוכל לשעבר, כפי שניתן לראות מן הרחוב, מעוטר ציורי הנוף של שדה ירוק עם פרות שחורות ולבנות. באפשרותך לבחור בין מגוון רחב של פאהייה מוגשת בין פאייה פירות ים, עוף, צ'וריסו (עבור מי לא אוהב פירות ים), פאייה או הפאיה שחור. למרות ארוסריה חגיגית המומחיות פאייה, כפי שהשם מרמז, המרכיב העיקרי הוא אורז, כך תוכלו למצוא גם סוגים אחרים של מנות אורז. 3 שכונת לאוואפייס אפשרות זו הוא אידיאלי עבור מי רעב את רצינית וכל זה לא מסעדה יחיד, אבל אפילו כל השכונה! Lavapies הפך להיות קארי barriod, בנגלית קהילה גדולה התפשטה סביב פלאזה ברחוב Lavapies, שכונה של עולים, בעיקר הנוצרת על-ידי קהילות של דרום אמריקה ואפריקה.

כרגיל לבלות בסוג זה של השכונה, אגף מזון עשיר מאוד ויש ישנם הרבה מגוון במחיר נמוך! ES מרשים מספר מסעדות הודיות שפתחו בנגלים. ישנן 4 מסעדות הודיות שורה ברחוב Lavapies, מאוד מבקרים במהלך הקיץ בזכות המרפסות שלו (סוג אחד הוא Baisakhi, מספר 42). במקביל, הרחוב של María Ave, הוא Moharaj והודו מר בכיכר. בנוסף, יש אז תחרות רבה עקב המספר של מסעדות ברחובות מדריד, המחירים להישאר נמוך. 4. את הכדור, מדריד, הוא חלק קטן של מדריד העתיקה הממוקמים אגס. קסמה של המסעדה הוא קישוט עץ כהה בסגנון הישן, ווילונות, נראה כמו סלון של אדם קשיש, הוא מאוד נוח ונעים. החלק השני מהקסם נובע Cocido Madrileño. 5 Ribeira לעשות Miño אם החולשה שלך היא פירות ים, Ribeira דו Miño במדריד הוא המקום המושלם לארוחת ערב נחמדה. מתפריט ', הם כל הקלאסיקה של המטבח-גליציאנית, תמנון, פלפלים padron, וכו '. הוא תמיד מלא המקומיים שלא להילחם עם רגלי סרטנים, דיונון ללעוס או למצוץ סוגים שונים של מאכלי ים. אם אתה רעב מאוד, לקחת מאכלי הים מגש ענק של כמעט כל סוג של חיה כי שום דבר לא נתפס על הסלעים, תצמיד שלהם לחצם או עשוי דיו. ושרף לסיים הכל כפי, טוב לאחר ארוחת הערב. השריפה היא הליקר בלהבות, עם נגיעה של לימון. כאשר הלהבות לצרוב אלכוהול עשוי בצנצנת, מוגש בכוסות. ביטוח, אחרי ארוחה טובה בכל האתרים אני מייעץ לך, מצפה בקוצר רוח טובה כמו החדר במלון אטוצ'ה אבבא, מלון יהיו של אגס מדריד Hotel Principe Pio או הוסטל זול כמו מדריד Hostal Gallardo.


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.