העסק שלך כמתרגם עצמאי

אם אתה חושב דברים כמו ת העסק הזה יהיה מושלם שאם לא היה כל אותם לקוחות מעצבנים, זהו המאמר שלך. אם אתה רוצה להיפטר מהם, עדיין חלק מנקודות לנו להראות לך להלן ולקבל את תצורתה של הצלחה בלתי נשכח בתור עצמאי שכשל. למעשה, להכשיל את העבודה שלך כמו מתרגם עצמאי לא קשה. למעשה, אתה יכול למצוא עשרות דרך להימנע עבודה מהבית או בלי להשקיע כסף. 1 מחכה ללקוחות לבצע בך העינוי, נכון? מכיוון לקוחות צריכים למצוא אותך.

אל דף אינטרנט או דואר אלקטרוני, ולא לשים פוסטרים או המודעות באינטרנט או מלחים בדפי זהב, מה? אם הלקוחות רוצים אותך, כי אתה, כפי שהם רוצים, אלא כי הם מוצאים אותך, אתה לא חושף. 2 קחו תאריך אספקה כהצעה מעורפל. אם אתה פוגש את המסירה תאריכים בסדר, אך אם אינך יכול, אל תדאג. האם אתם מכירים את הביטוי בהקדם מאוחר? המציאו את זה מתרגם עצמאי שספקה לעולם תרגומים בזמן. 3 לקחת את הזמן כדי להשיב האם הלקוחות להשיב מיד לקוחות ביקשו תקציב או ברצונך לשלוח הפרוייקטים שלהם, כאשר אתה יכול לעשות את זה מחר או בשבוע הבא? הדבר הטוב ביותר הוא כדי לגרום להם להמתין; יתר על כן, גדול יותר בזמן המתנה, יהיה קל יותר את העסק שלך תיכשל. 4. לא להרים טלפון או שיחות לא חזרה שללקוח פוטנציאלי מתקשר אליך בטלפון. מה להרים את הטלפון? יש לכם דברים טובים יותר לעשות תשובה זו, קול adejalo! או יותר מזה, לבטל את התא הקולי, אז לא יצטרכו תטריד אותך בשיחות ההחזרה.

5. לא des השירות שעבורו אתה שכרה שלך לדעת יותר מאשר ללקוח, אתה יותר מגניב לו ואת הטעם שלך בטוח שהוא הרבה יותר טוב כי שלך, כמו כן, למרות הלקוח לשכור כדי לתרגם טקסט ספציפי באנגלית של אנגליה, את מחליטה לך, הרצון החופשי שלך, למסור גרסה אמריקאית. בנוסף, לא להתווכח או להראות לך את המראה שלך, אתה פשוט לעשות את זה. אתה תהיה מאושר, הלקוח שלך יהיה טקסט טוב יותר. 6 מציגה את הרגשות שלך, כפי שהם מופיעים לך. אם אתה כועס, גם אם אתה מבקר ללקוח או לדבר איתו בטלפון (שכן אין יום הולדת הצבע 4), הצג אותו ללקוח שלך. אם אתה כועס איתו כי לא במקרה (והצבע לא אתה הולדת 5), לא הגיוני (היזהרו את הזעם, להציג אותו כמו שאתה בוא והישאר שקט. 7 לקבל את המטלות שלך. Da פשוט אינם מספקים עבודה בזמן (ראה הצבע 2). לעשות סידורים, לצאת, לרכוש את המיטה, להרים את המטבח, אתה מעשן סיגריה, כל זה הוא הרבה יותר חשוב, שהכל צריך להיעשות גם אם ניתנה ללקוח תאריך משלוח, כבר מילא. או הוא כי הלקוחות שלך יהיה יותר חשוב לך? 8 לבלות אותה רמה של Mmmmm המשחק האהוב שלך. המשחק האהוב עליך הוא מחכה לך בכיתה. אותה רמה בלתי אפשרי מביא אותך לאורך השביל של מרירות, תצטרך לעבור אותו. ייקח אותך שעות, ימים, שבועות עוברים לך מסוימת משחק וידאו. לקבל את זה, היא הפשוטה ביותר מבין נכשל כפי מתרגם עצמאי. טלוויזיה 9 אנשים רבים אומרים אמנם כי במהלך היום אין שום דבר בטלוויזיה. שקר. הפעל את הטלוויזיה ואת זאפ בחיפוש אחר תוכנית זו למלא הבוקר של שעות מול הטלוויזיה. קיימות תוכניות בשעות הבוקר כי אתה לא יכול לדמיין. 10 Devote זמן כדי התחביב שלך, אם לא, לבחור אחד כי יש מה לעשות עם הפרופיל מתרגם וליהנות ממנו כל הזמן המאפשרים לך הצבע 7, 8 ו- 9. גם כאשר צריך להקדיש ללקוחות שלך. 11, כשנמאס לך, לשכב. נותן שווה המעלית אלף או לשכב מוקדם, או תנומה גדולה. Da, הדבר הוא לישון. לבלות יום שלם ממתין התחביב שלך או לבלות האהוב עליך משחק וידאו הוא עייף מאוד. הוא נח. אחראי לקחת 12 בשפה שהיא לא פורטה שלך. אתה מתרגם גרמני, פורטוגזית, איטלקית. מבצע עבודה נוספים החשובים לך להיות צרפתי? אתה מסוגל לעשות זאת, אם לא, אתה תמצא כבר עמית שגורם לך. או אם אתם מומחה רפואי תרגומים, מישהו שואל אותך תרגום משפטי, לא צריך להיות מאוד מסובך להבין את כל משפטי טכני אלה. אם לא, אתה מחיל את נקודת 5, להמציא את הטקסטים. אף אחד לא יבחינו בו. ובכן, באופן כללי, יש לנו המפורטים 12 דרכים להכשיל את העבודה שלך כמתרגם עצמאי. עם זאת, יש עוד הרבה. אתה מתכוון לתקן? דיקסיט, הפירוש מתחיל פעילותה בשנת 1997 המציע ללקוחותיו שירותים מקיפים של תרגום, פרשנות מהדורה של טקסטים, עם צוות של אנשי מקצוע מוסמכים, עם ערבות של עבודה ללא רבב.


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.