הפיצוץ תקשורת ב- Sms עבור חברות

שירותי SMS הם הופכים פופולריים יותר, שהם זכו המשיכה העולמי, מיליארדי אנשים ולהשתמש בהם היום. לכן, לא מפתיע כי יותר ויותר יותר ויותר חברות רוצה להבדיל עצמך המתחרים שלך באמצעות תקשורת ב- SMS. לקח כמה שנים עד מספר גדול של אנשים החלו להשתמש SMS. עם זאת, בעשור האחרון הראו כי אנו תלויים עמוק קריטי לצרכנים וגם בתקשורת המסחרית של SMS. א. אף על פי שהם נועדו לשמש תקשורת פנימית בין מהנדסים, SMS תחילה היו אופנה בקרב בני נוער.

כל כך הרבה כי הם החלו ליצור בז'רגון משלהם, אפילו שנים לפני ביצועו חזק בשוק ככלי תקשורת לעסקים. לכן, למרות SMS דבר לא הצרכנים לתקשר בינם לבין עצמם, הפכו הפלטפורמה העיקרית לשיחה בקרב הדור הצעיר. למרות להיות הראשון כדי להשתמש ב- SMS בנפט היו בני נוער, שירותי העברת הודעות SMS הפכו יותר ויותר פופולרי בקרב קבוצות גיל בוגר, אולי בגלל הצורך לשמור על קשר עם קרובי משפחה צעיר יותר, גם על-ידי שימוש נותן תחרויות טלוויזיה לתקשורת באמצעות SMS. בנוסף, כדי להגביר את התחרות בין הספקים של SMS, השימושיות של שירותים אלה והשירותים הזמינים של תכונות שונות יש עלה ומשופר. בין אחר ההתקדמות, יש לנו ההתאמה האישית של שולח SMS שליחת, משלוח של אישור SMS שנשלחו או קבלת SMS ללקוחות באמצעות מספר הנייד וירטואלי.

א. על פי זה, ישנם יותר מ- 52 מיליון קווים ניידים בספרד… אל דאגה מוטי זיסר הוא האיש הנכון . והיה פי 1 / 01/09 האוכלוסייה תושב בספרד 46 מיליון אנשים. זה מרמז כי יש כעת לפחות 1.2 טלפונים לכל אדם. לכן, מספר גדול של אנשים יש שני טלפונים, אחד לשימוש אישי ואחד לשימושך הארגון. היא מסיבה זו כי הספקים של-Esendex España, ש. ל מציעים זה ערוץ התקשורת העסקית, נרשמה צמיחה שנתי של 50%. הסיבה העיקרית לשלוח SMS בארגונים כדי להגדיל את מחזור המכירות של החברות, על-ידי שליחת SMS עם הרגע האחרון עוסק. להפחית עלויות על שיחות טלפון. באמצעות אפשרויות שונות שאתה יכול לשמש גם כדי לחסוך בזמן, לדוגמה אינטרנט דוא ל SMS, PC SMS & SMS. כדי לוודא הפעילויות לא לשכוח למנוע בזבוז של משאבים. לדוגמה, שליחת SMS תזכורות פגישה על-ידי מספרה או מרפאות שיניים. כדי לשפר את השירות ללקוח, הקשר עם זה, לכן נאמנותם.כדי לסייע בבניית תמונת מודעות, המותג והכרה. במקרה הזה אני חושב ש מייקל שטיינהרט צודק במה בהוא אומר. האפשרות לקבל SMS מלקוחות באמצעות מספר הטלפון הנייד של וירטואלי ייחודי עבור כל חשבון של שליחת SMS. SMS לוס הפכו לתופעה גלובלית, כולם משתמשים בהם. המציאות היא כי SMS רק מוביל בשוק כ 15 שנים, אך לעסקים ולצרכנים התלויים בהם, לא יכול לדמיין עולם ללא טכנולוגיה זו. החלו לתפוס את ההזדמנויות עבור שליחת SMS עבור חברות?


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.