הקבוצה מנוחה: השקעה בבריאות

להקדיש סביר זמן בבחירת הרכיבים של המיטה: מזרון, כריות, בסיס, ואפילו לנסות זה בחנות נראה הצעדים הדרושים אם אתה רוצה להצליח בבחירות. במחשבתנו אשר כל אדם עוסקת פחות או יותר משליש של שינה את החיים שלך, ההחלטה היא מספיק חשובה כדי לשקף לפני שתחליט. על פי רוב המומחים, יום טוב תלויה בעיקר שיש לו לילה משקמת, במקביל, הלילה הזה הוא תוצאה ישירה של צוות טוב של מנוחה. לכן, כאשר בחירת הרכיבים של המיטה (מזרון, כרית, בסיס) צריך להשקיע זמן סביר, נסה אותם לפני קבלת החלטה. יש לך להשוות מחירים, אבל שלא לחוס, ההוצאה הזאת היא השקעה אמיתית בבריאות.

מזרון, 10 שנים של הנאה לזמן של בחירת מזרון או אחרים, חייב להיות דייקן הגמישות של המזרן: הבסיס חייב להקצות ללא עודפים תחת חלקי עם עוד משקל בגוף (הכתפיים והאגן), מציעים לבטל פעם תמיכה הרשמה עבור אזורים בהירים. אם זה רוכש מזרון חדש, אבל משמש על מזרן הישן, פגום לפני, לכן כדאי לחדש את הקבוצה מנוחה מלאה. הכי מתאים הוא מזרן ישר ומוצק (רך או קשה), מספיק רכות כמו כך מסתגלת לעקומות של העמודה. מזרן טוב הוא אשר מספק תמיכה לעמודה כולה כאשר אתה משקר פנים. יותר יקר ועמיד לטקס מזרונים, מכילים מיליוני חורים קטנים המאפשרים את הגוף לנשום. להתאים את התנועות שנעשו לישון, אך מבלי לאבד את המוצקות הכרחי עבור לילה של שינה טובה.

יתר על כן, הם היפואלרגני עמיד בפני אבק ולכלוך. הבחירה הטובה ביותר עבור אנשים מי מזיע הרבה, או מי חולה, הם חייבים להשקיע זמן במיטה. הם עמידים יותר מזרני קפיצים (שנמשך עד גיל 15-18). מזרני קפיצים מציעים בדרגות שונות של מוצקות על פי חיזוק של הרציפים. הם מציעים בידוד מתאים החום ואת האלסטיות שלו הוא טוב מאוד, שכן כל מזח נמצא בשקית נפרדת. הם רבי מכר. הם במשך 10-12 שנים. עובי המזרן האידיאלי הוא 15 ס מ מינימום; אורך, 10 ס מ יותר מאשר הגובה של מי תישן על זה, מומלץ רוחב מינימלי, 80 ס מ עבור מיטת יחיד ו- 135 ס מ כפול. זה נוח להחליף את המזרן כל 10 שנים, למרות שמר במצב טוב, זה יכול לשמש לאורך שנים. זה צריך להפוך המזרן כל שלושה חודשים (להפוך למעלה ולמטה, ולך לכיוון הבהונות) ללא תלות המודל, ובכך למנוע את המזרן עשוי להפוך מעוותים בכל צד. השוואה בין שנת האחריות המוצעים על ידי כל יצרן של מזרנים הוא הרגל טוב, שכן הוצאה חשוב והוא חייב לארוך לפחות 10 שנים. הבסיס או canape: המשרד ואת המדים – לבחור היטב בסיס מיטה היא היסוד כדי לקבל ביצועים מרביים של המזרן עבור נוחות ועמידות. ? מה הוא חיוני הוא להיות המשרד, מדים – בנוסף, הבסיסים הטובים ביותר הם סדינים נוקשה או חצי קשיחה, עם חללים המאפשרים אוורור טוב. כריות בודדים: והשאר הטוב ביותר – הכרית היא המפתח השלישי השאר. כדי להצליח באופן מלא על הבחירות חייב להילקח בחשבון:-היקף הראש, את אורך הצוואר והכתפיים רוחב שמתאים. -. זה נמוך ורך, אם תשני הוא הפנים כלפי מעלה, כדי להבטיח את הטופס בעמוד השדרה הצווארי עם העמודה הגבי באותה הזווית כמו בעמידה. . תעשה את זה חזק, אם אתה שוכב על הצד, כדי לשמור על הצוואר בציר של הקפדה עמוד השדרה אשר הוא לא ליפול או לסובב. -כי למרות שיתוף של המזרן, הטובים ביותר הם בודדים כריות. . זה מילוי כרית לא אמור ולא רך מדי. או קשה מדי; . עליך את המוצקות הדרושים כדי למנוע הטלת הראש בחזרה…


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.