הקיץ בברצלונה

ברצלונה היא העיר של אלף פרצופים: הוא אוסף של אלפי תרבויות ופינות מקסים. זו עיר כמו זיקית, המשתנה עם כל עונה. בקיץ, ברצלונה ריקה. המולת החורף נעלם ולוכד רחובות שקטים מסתורי – למעט המרכז, אשר תמיד מלאת חיים. אבל לא חושב כי אתה הולך משתעמם, ההפך! ברצלונה תמיד תמצא משהו לעשות, במיוחד בזמן הזה של השנה. בכל קיץ, העיר מציעה מגוון רחב של כל מיני תערוכות קונצרטים, מסיבות, פסטיבלים.

נותן לך לקפוץ על ידי יותר מאשר מסיבת שכונה או מסיבות של יוון עם אלה המעוצבים כל כך יפה המעטרות את הרחובות שלך! או ללכת לים, להרים. כוסית לכבודך לשמש לאחר מכן, בחודש ספטמבר, שבוע שלם של חגים: La מרס! בכל קיץ העיר הופכת למרכז של אומנויות הבמה מוסיקה. מה את מבשלת? פסטיבל grec ב מ-29 ביוני ל- 2 לאוגוסט, ברחבי העיר הופכת חלון ראווה של האמנויות מבצע עם התיאטרון grec ב כמו מוקד. הקבוצות הטוב ביותר ואת תיאטרון חברות בעולם לבוא ברצלונה כדי להראות לנו את ההצעות שלהם. 18-19 ביולי Summercase, החזיק את Summercase (במקביל במדריד ובברצלונה). . זה חג זה הוא אידיאלי עבור חובבי פו מוזיקת אינדי ורוק. במהדורה זו, תוכלו ליהנות קבוצות כמו הסקס פיסטולס, בלונדי או את.

אלה מצטרף אותם קבוצות אחרות מן אוהב של קייזר צ'יפס, אינטרפול, איאן בראון, צריחה, אנחנו נמצאים מדענים ואת הכוכבים. אם אתה אוהב מוסיקה אלקטרונית, שמות כמו נעדר, CSS או הוזה יבצע גם. B-Estival מ 9 עד 29 ביולי, פסטיבל המוסיקה האקלקטית הזאת תתקיים בשני מקומות, בעיקר: התרחישים מופץ על ידי השכונה פובלה אספניול, תקבלו הצעות אלה את המותג החדש Espacio;. השנה מציג מבחר מגוון: שומע מן הפופ של B-52s, סקאי Edwars (Morcheeba); הנשמה של מייסי גריי, אריקה Badú; בלוז ג'וני החורף; היפ הופ Marcelo D2; טוטו ג'רלד afrojazz, ריצ'ארד בונה, Lokua קנזה; DJ דולורס ברזילאי לרקוד; עד השירה של Kevin ג'והנסן & נדא, רומבה Muchachito Bombo Infierno ו Peret. מוסיקה לכל טעם! הארלי ימים 10 13 ביולי-ברצלונה יהיה השנה מארח 105 הארלי Davidson צפוי לאסוף יותר מ 205,000 מבקרים. זה מציע שפע של פעילויות, כמו קישוט אופנוע בתחרות, את מסיבת הנישואין, תהלוכת דגלים לאורך הרחובות של העיר. פסטה סרן דל רבאל (raval) בין 12 ל-14 ביולי ייפתח תרחיש ברובע הרוואל Rambla del, איפה יהיו הפעלות של מיקרופון פתוח, רסיטלים לשירה, קונצרטים ומופעים כל מיני חיה התכונה העיקרית של מי יהיה הפיוז'ן של לאומים. הוא צפוי כי למעלה מ- 8,000 אנשים לבקר בחג זה. ההצעות האחרות שבעיר יש כ-50 מוזיאונים, עם אוספים קבועים ולא לא קבועים. אמנים כמו פיקאסו, אנטוני Tpies, Joan Miró יש מוזיאון משלו. ב Museu Nacional d לאמנות של קטלוניה (MNAC) תמצאו את אחד האוספים החשובים ביותר של עולם האמנות הרומנסקית. מוזיאונים נוספים הם ביתם המפורסם אוספים של אמנות מודרנית: Museu d אמנות Contemporani דה ברצלונה (MACBA), את CaixForum. זה לא הכל. תמצא גם מקומות להתאמן ספורט בחינם ולבצע מגוון של פעילויות פנאי חיצונית. אם אתם רוצים ליהנות את כל ההצעות האלה, רק למצוא הזול:, הדרך הטובה ביותר לבלות את החופשה שלכם בעיר.


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.