הריסה של היסטוריית משחק וידאו

עם כניסתו של המחשב נמצא הילדים במשחקי וידאו וסלון לקחו ניצחון שלהם. זה התחיל בסוף שנות ה-70, כמו עטרי עם קונסולת משחק שלו Atari 2600 (ירידה ב- Atari VCS 2600) הביא מיליון-המוכר בשוק. גם אם היכולות הגרפיות של המכשיר היו מוגבלות מאוד, משחקים כמו פאק הם גם כיום עדיין אדם ידועים, החלוץ כנחותים מאת Activision. השוק של משחקי וידאו משתנה במהירות. רק לפני כמה שנים מאוחר יותר, באמצע שנות ה-80, הצלחה היה היסטוריה עטרי שוב, הניצחון שלך השיקה את המחשב הביתי. הקצב של השנה הגיע המחשב הביתי החדש בשוק, אשר הם חלקית שונים אחד מהשני שלך להנדסה ועיצוב. חברות רבות ניסו להקים המחשב הביתי החדש בשוק בדרגות שונות של הצלחה. קומודור הפך במהירות מנהיג שוק עם תיבת לחם C-64.

במהלך תקופה זו, פותחו שמושגים רבים המשחק הוא עדיין נקטו. ידידתי קומודור היה הנציג המוצלח האחרון של מחשב ביתי קלאסי. במקביל יש נינטנדו עם הילד המשחק שלה, נס קונסולות נינטנדו סופר מאוחר יותר, כמו גם ובמידה פחותה גם סגה הצלחה בשוק של קונסולות משחק. מבחינה טכנית במסופים אלה היו שווים ואז מחשבים ביתיים. בתחילת שנות התשעים עבר המחשבים למשק הבית. למרות פלטפורמה טכנית פותחה לא למשחקי וידאו, אינה מתאימה, המחשב היה מפתיע כפלטפורמה המשחקים. עד באמצע שנות התשעים, היו המשחקים עבור ה-PC טכנית ברמה נמוכה. בשלב זה, סוני עם הפלייסטיישן נכנסו לשוק משחק וידאו, הפך במהירות מוביל השוק.

התחרות עם סגה (Dreamcast) של נינטנדו (N64, GameCube מאוחר יותר) היה נמוך. עד המבוא של ה-XBox של מיקרוסופט, סוני קבעה את השוק כמעט לבד. המשחקים עבור מסופים הדור הבא כביכול הזה נעשו פחות חכם או מוצלחת מושגים כמו מעדיף בכוחו של הגרפיקה. אז היו אינספור ספורט, מכוניות, האדם הראשון היורה, אשר הם בעקרון דומה מאוד ולא רק על-ידי צילומי מסך מפורט יותר שונים. הקרב הטכנולוגיה ממשיכה עד עצם היום הזה. נינטנדו זיהה מגמה זו ולנסות לכבוש את השוק עם קונסולת Wii שלה באמצעות הפעלה חדשה ומושגים משחק. הנסיבות זה עלול לייצג נקודת המפנה הבא בהיסטוריה עדיין קצר, אבל בכל זאת התוסס של משחקי וידאו. עקב עלויות עבור משחקי וידאו גבוהה ייצור ושיווק, רוב משחקי וידאו מופיעים עכשיו כמעט זהה לאיכות קונסולות משחקי הווידאו גם עבור ה-PC. כי במיוחד בארצות הברית תפס נתח שוק משמעותי Apple Macintosh, מחשבים קלאסי בקושי שונה הבסיס הטכני, Mac משחקים על המדפים ניתן למצוא יותר ויותר. ובכל זאת, יש לציין, כי למעט ז'אנרים מסוימים (לדוגמה, משחקי תפקידים, משחקים מקוונים מסוימים), קונסולות משחק לקבוע השוק ואת PC משחקים במקביל היחידה, לעתים קרובות עם השהיית זמן, יופיעו. השקפה: הספירלה של שדרוג טכני עקבות אותה כבר. מובילי השוק שני Microsoft ו- Sony מזה כסף עם קונסולות משחק שלך עקב ההעמסה מחיר יחידה גבוהה. לעומת זאת, היריבה קטנים יותר נינטנדו על ידי רעיונות חדשים ומושגים עובד רווחי. המבוא של ה-Wii יכול להגדיל באופן משמעותי את נתח השוק של נינטנדו, ובכך לעורר מהפכה חדשה לשוק משחק וידאו: הדרך של הקרבות גרפי, ללכת מושגים חדשניים. . זה מחשבה סקסית, אבל זה לא סביר כי מחשבים ביתיים חווים רנסאנס.


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.