השינוי המיוחל מנהל מנהיג

מה עלויות יפה לא הרבה, אבל זה קשה מאוד מה יפה. מבוא במקרה של חברות, יש לנו ראשים רבים ומנהיגים הקטן, היבט זה יכול להיהפך, אם באמת רוצים ראשים אלה הופכים למנהיגים, יותר, כאשר בתוך המבנה רשמית, היינו לא מופתעים, הניתנות באופן לא רשמי בקבוצות עבודה, מנהיגים לא רשמית כי פני השטח, כי תפקיד מכריע באופן הפעולה של הקבוצהעד הסוף כי השפעתו לייצג היבטים חיוביים ושליליים פעמים רבות, משפיעים על מעבר ההנהגה הרשמית, גורם מצבים שנוצר התנגשויות, לשנות באופן משמעותי את התפוקה, האקלים הארגוני של החברה. כיצד לקבל את אותם מנהיגים פורמלי, כיצד להשפיע עליהם כך תפקידו היא משמעותית את הישימות והישגים של החברה. כיצד גם לעשות ראשי לפתח היכולות, כישורים, התעוררות המנהיגות שלו, גורם את ההידרו ולהמיר אותם לתוך נכון להרגלי מנהיגים רשמית. זהו רק את הריבית של מאמר זה, להתעמק החשיבות כי ראשי יהפוך מנהיגים.

מידע כללי, השיקולים הבסיסיים סביב הנושא נותן לנו חינוך נפשי הספר כתוב, הצבעה לנו, כל אחד צריך לדעת כי יש הבדל גדול בין הבוס ומנהיג. יש הבדל גדול בין כוח, סמכות ומנהיגות. לעומת זאת, מיכאל רצון בהחלט מבין את הסיפור. ההנהגה של אנשים בקבוצה לא יצטרך לעשות עם המיקום הירארכי של אנשים אלה יכולים להיות בתוך הקבוצה, אנו יכולים להיות הראש של קבוצה, וכדי לא להיות מנהיגם, לעומת זאת, יכול להיות המנהיג של הקבוצה, מבלי להיות מפקד. עם הכוח והסמכות לנו בסיס צוואות על בסיס כוח מוקצים על-ידי הארגון, עם ההנהגה, אשר אינו משניות, אך טבעי, לנו יש כוח להשתמש בו כדי להשפיע באופן חיובי על אנשים, הוא סמכות לאצול אותה על-ידי באותה הקבוצה. המנהיג מעורר אמון, נותן כוח לאנשים שלו, מלהיב אותם, זה מחזק את הקבוצה. אם אתה חושש סופריור שלך, ברור הבוס שלך. אם אתה אוהב את זה, אין ספק כי הוא המנהיג שלך. מלבד יכולת מולדת זו כדי לנהל מחשבים ללא רשות מוקצים על-ידי הארגון, אך הקבוצה מנהיג מאופיין על-ידי הקלות של תקשורת, החזון שלו לעתיד.

המנהיג הוא אדם משכנעת להסתכל לטווח ארוך, אילו סימני מטרות שאפתניות עבור הארגון וכי מצליח לעורר הצוות שלו לחפש אותם. המנהיג צופה שינויים, זה לפני המתחרים, לחפש בו לצאת וחדשני. ההנהגה נמצאת במשבר! מנהיגות היא תנאי הכרחי, חיוני, כדי להצליח כיום בעולם, כמו רבים אחרים ערכים, נמצאת במשבר, מסיבות רבות ומגוונות חיונית להישרדותו של כל ארגון עסקי. זה מייצג הזדמנות ברור למי שלא רוצה להניח את השינוי הדרוש ולהפיק ההבדל הגדול שעושה את ההבדל. יש אנשים בעלי תכונות אלה של מנהיג innately יש את זה בדם שלהם, הם המנהיגים הבלתי מעורער, של מי אנחנו מכירים רבים ב שלנו בשווקים, למרות תכונות המנהיג, דרך תכנון ולמידה, ניתן לרכוש גם ולאחר מכן, ולנצל את החוויה. זה הזמן לנצל זאת ולבנות פרדיגמה חדשה של מנהיגות ונהיגה. בהחלט מתייחס היבט חשוב מאוד שלא ניתן לברוח, שכן זה מה מייצג כוח, סמכות, כאשר תשכרו לנו לשחק בעמדה שבה התפקיד שלנו הוא ראש ויש לנו האחריות שלנו לניהול קבוצת עבודה, אנו מצופה כוח, סמכות אשר מאפשרת לנו זה כפופים לציית הפונקציות שלהםכי אנו מצייתים, שפועלים תחת שליטתנו, פעמים רבות, הם עושים את זה עם פחד, פחד, נקמה, דמותו של מנהיגות אי פעם מהיכן תחת חזון זה. כפופים מצייתים לנו כי יש לנו הכוח, סמכות, לא תחת השפעתו, כריזמה, על-ידי הכישורים מנהיג לידי ניהול שלו. אידיאלי כי כוח, סמכות, להפוך ביטחון עצמי, כריזמה, השפעה ולפעול על אנשים כאלה הצורה של מנהיגות איור ומטבלים. המסקנה במידה הראשי תשתמש בכוחה, רשות את הטופס כי הוא לא מסוגל לשכנע, להפיק, אמון, שיתוף פעולה, חברות, אי פעם את התפקיד של מנהיגות בתשומת לב. מכאן, החשיבות של מתן דרך כל אלה תכונות, כישורים, מיומנויות כל השתתפותית, כריזמטי מנהיג יש ולהשיג שילוב נכון עם הקבוצה. מאז מכן, הערכה עצמית, צריך לדעת היכן הם נקודות התורפה כשמדובר interrelate לנו, של יודעים כיצד לטפל הרשות ולהשפיע באופן חיובי בקבוצה. רק צריך להציע אותו לתת דרך זו מנהיגות שבתוכנו, פשוט לא עוברים על זה.


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.