השקעות מטבעות

שוק מטבע מחולק לשני חלקים גדולים – זה מטבעות עתיקים ומטבעות המודרנית נטבע מוקדם ככל היום. מטבעות מודרנית, בתורו, מחולק גם לשתי קטגוריות – זה מטבעות ההשקעה ומזכרות את המטבע. מטבעות זיכרון – מיניאטורות ביותר של מתכות יקרות עם שדה במראה נקי על פני השטח של המטבע ואת התמונה עמומה הקלה הכתובת. מטבעות שהונפקו עבור תאריכים ההנצחה, משמעותי אירועי במהדורה מוגבלת של מאות עד כמה אלפי חתיכות. מטבעות מטילים המיוצר על ידי הטבעה של מיליוני תפוצה על קווי ייצור אוטומטיים.

משטחים שיקוף על המטבע אינם זמינים, ציורים, תיאורי שדות יש את מרקם המשטח אותו, הקלות לא בניגוד לשדות. אחד היתרונות עוררין ההשקעות של המטבע – את חוסר מע"מ על עסקאות עם אותם – מטילי המתכות היקרות בונוס זה אין. לפני כמה שנים, פעם מספר אומנים. הם קנו "chervonets ', והמסה אותם תכשיטים. זה היה משתלם יותר לרכוש מתכת ישיר. אז זה היה, עד לאחרונה, בעוד התשואה על ההשקעה תלויה רק ​​על מטבעות של ציטוטים מתכות יקרות. מיליוני "מטבעות זהב של הקוראים, טבע בתקופה הסובייטית," סייבל ", שפורסם בתחילת שנות ה -90, הפכו נדירים.

לרוץ האותיות הקטנות של חדש מטבעות, "ג'ורג'" ב 150 000 אזלו כמעט מיד. בהקשר זה, את המחיר של מטבעות גדל (או בקשר עם צמיחה של מחירי מתכות יקרות, או בקשר עם הגירעונות שלה). עבור המשקיע המתחיל להשקיע במגזר מטבעות הכסף הם הקלים ביותר כי זה לא דורש ניסיון וידע נומיסמטי ו. ערך משוער של מטבעות מתפרסם באתרי האינטרנט של הבנקים, מטבעות הסחר. לאחר מטבע להיעלם מן השוק הראשוני הם עוברים לקטגוריה של מטבעות אספנות, אשר מגדילה באופן אוטומטי את העלות שלהם. למשל, שהונפקו בשנים 2003-2005. מטבעות זהב להשקעה "סימנים של גלגל המזלות", הם הרבה יותר יקר, הם מכילים מתכות.


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.