התנועה קהילתי בקולומביה

בשנת 1958, בעשור של פיתוח למען המדינה שלנו, החלה תנועת קהילתי קולומביאני, תודות הנפקת החוקים החל את הקדנציה במידת האפשר. מאז היו לנו סוג חדש של מנהיגות: זו של אזרחים פשוטים, שורשים עמוק פופולרי, הרגעים היפים ביותר של מי לבלות אותו עם התלהבות עצומה, תשוקה ללא הגבלה ושמחה ללא תחרות ולעשות את זה יותר כמו: להילחם ולהיאבק למצוא פתרון לצרכים מרובים של השכונה שלו. השכונה היא, למותר לציין את זה, הטופס הארגון העירוני החשוב ביותר. הרחובות ואת הקריירה; בפארקים שלה הכנסיות; בעוד בתי ספר ומכללות שלהם; cantinas ובברים… עוד מידע על היועץ המשפטי לממשלה ניתן למצוא באינטרנט. ב כל החללים, החיים פועם, את התחושה, את העבר, ההווה והעתיד של קהילות. השכונה היא מרחב מחיה איפה ליחידים ולמשפחות לשתף, מחבקים אחד את השני, להילחם וליישב. שבו ילדים גדלים והוא עשוי, גברים ונשים כאחד, ומתוך שם לצאת עם אוויר מן האנשים הגדולים, ומבוגרים להיפגש לפגישה עם ההיסטוריה שלו.

את מחוז היה בעבר אין אבלים. או, בלשון המעטה, אבלים שלו לא היה מאורגן, וגם שיש לך יחידה חזקה מספיק כדי לעבוד עם סיכויי ההצלחה כמו האינטרסים היקר ביותר שלהם. מסיבה זו, רבים אחרים, התנועה קהילתי החלו למלא חלל ענק בחברה קולומביאני: זו של מנהיגות; האנשים של הכפר; השכנים מאוחדים על הבעיות שלהם ואת הצורך לפתור אותן. זה acción דה חונטה למצפה החלו להיות, בעיקרו של דבר, תנועה חברתית שיסודותיה האיחוד, שעבודתם היא ניהול שוטף ובמועד לספק לקהילה של אלה יצירות, מוסדות, הסדרים שירותים חיוניים כדי לשפר את איכות החיים של האזרחים. ניהול, כמובן, לא תמיד חינם אי נוחות, קשיים, השקעה של זמן אישי, במקרים מסוימים, המשאבים כסף. אבל עם חלוף השנים הגיע הזמנים הרעים: הכוח העיקרי שלה, קרבה עם אזרחים, המשיך להיות החולשה הכי גדולה שלה.

. למה? כי מנהיגים מקומיים היו מפותה על ידי השיר סירנה, השבח שווא, להתפשר על הסיוע, בריתות, הקנוניות עם הפוליטיקאים מעוניינים מרוויחים הכריזמה, את מוצאה של הקהילה בקרב שכנותיה. כפי שזה היה צפוי, הקהילה הבין את המצב החדש הנובעים מהנישואין הכושלת בין פוליטיקאים ומנהיגים של החברים בשכונה. ומכאן להשאיר אותם ללא גיבוי לא חלף זמן רב. המנהיגים נותרו ללא קורת גג אחד לשני. שכוח על ידי שכניהם נותרו ללא אמינות ואשר זנח על ידי הפוליטיקאים שלא הצליחו להגיב על הנושא של והתחייבויות שנערך. שהצעד שלו מצער הצעד הנכון היה רצוי ביותר המורשת הלאומית: מארק (ברזל, כמו משק-החי) טרם בא על פתרונו חברות המסורתית ביותר באזור שלך. בלי התמיכה של שכנותיה ובלי כבוד המטות, שניהל בעבר את הזמנת אותם לתת לך להפוך ברכב ממוזג עם חלונות כהים, הם הזמינו אותם לקחת אדום במשרד, הם נפלו על מצבן העגום של רועה ללא עדר; מנהיגים בלי חסידיו; האזרחים ללא אמינות. לאחר זמן נמצאה הנהגת הקהילה. הקהילות החליטו לתת הזדמנות חדשה המנהיגים שלהם, בתקווה כי מגיבים לך שקיפות ytotal הרבה עבודה. ובתקווה הטילו הדם החדש ואת הקריטריונים החדשים לא נדון על הטעויות של העבר, יש לנו עבודה משותפת, נמרצת, עצמאית, מחויב לעם. אם זה קורה אז יהיו הזוכים מרובים הזוכים תהיה השכונה, הקהילה, הקהילה, דוגמה חדש של מנהיגות. זה סופר קולומביאני, מקושר כמורה מכמה אוניברסיטאות קולומביאני וכעיתונאי היוקרתי. הוא מחברם של ארבעה ספרים ממחברי ושלושה נוספים אשר עוסק בנושא מנהיגות, אתיקה, והתפתחות האדם. הוא מוזמן לעתים קרובות כדוברת כנסים, פורומים, ובאירועים אקדמיים אחרים. קשר דרך שיחה או corrreo התא 300 8055526. בקר בדף שלך.


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.