התפקיד של חברות בזיהום הסביבה

סבלנות קרלוס מורה Vanegas הוא שורש מרה אך עצי פרי מתוק. פתגם הפרסית נלקח בחשבון, אילו הצג סטטיסטיקה, אוכלוסיית העולם ימשיך לגדול מ- 5.7 מיליארד היום, כ- 12,000 מיליון בשנת 2025. מציאות זו כוחות כדי לייצר יותר, יוצר לחץ גדול יותר על השימוש של משאבים טבעיים, לדרישה גדולה יותר מוצרי צריכה ושירותים, אשר ידרוש שיש להרחיב את קיבולת הייצור של מפעלים, הגדלת השימוש במשאבים טבעיים, הפקת נפח גדול יותר של מזהמים פסולת כדי להיות זרק לתוך הסביבה. הבעיה הנוכחית היא כי אנו מזהמים במהירות העולה על הקיבולת של הסביבה ושיפוץ גם מעל יכולת ניקוי הכולל את הטבע, הידרדרות ניכרת של סביבת העבודה, המאופיינת על ידי תופעת התחממות מואצת ומקיף של הפלנטה הנגרמת על ידי מה שמכונה אפקט החממה המיוצר בעיקר על ידי עודף C02 בתוצאה (גזי חממה) האווירה חרוט מאוד מזהמים תעשייתיים ושימוש של דלקי מאובנים כאמצעי להפקת אנרגיה. התעלם בעיות סביבתיות-האם ניתן irresponsible, עבור ההשלכות הכלכליות, אך להגזים זה ולא רצויה, אולם הסביבה הוא שם או אחר הצהריים המוקדמות, לגרום איכשהו את ההשפעות שלהם.

בתוך זה ניהול הקשר בהווה, צריך להשיג נקודת האיזון בתהליכי תעשייה אשר ליישב תצוגות סותרות של פעילי איכות הסביבה, homebuilders. יש כבר תשובות לשאלות: לעשות כפי הגדרת מדיניות העונים על הדרישה סחורות ושירותים, לעודד פרודוקטיביות, והם, במקביל להגנה על הסביבה, למטב את השימוש במשאבים טבעיים למזער פסולת הדור? כמו חברות להזדהות עם תרבות סביבתית, האחריות החברתית שלה? האמת, להשיג הגנה טובה של הסביבה, שימור, מהווה אתגר חשוב צריך לפתור את הניהול, היא מציאות לא יכול ולא צריך להתחמק. למרבה הצער, במקרה ונצואלה, ובכל זאת חברות רבות לא מחויבים, ולא מוכנים לאמץ שיטות עבודה יעיל לקידום פיתוח בר קיימא, נלקחה בחשבון, כי זה מייצג, הם מראים לא עניין, לעשות זאת. המציינת את זה, זה חינוך סביבתי, את coefficent ופיתוח בר קיימא אינו עדיין על סדר היום של מרבית החברות, למרות שיש כמה כי כבר את ISO 9,000 ו-14,000 ISO כדי להתחיל בכביש זה. בארץ, פעילות תעשייתית המינרל באופן כללי קו עם הסביבה. למרות המשבר פוגע בתהליך פרודוקטיבי, פרויקטים סביבתיים ביצוע או הפעלה, יש לא תוקן, השקעות התפלה פסולת, פסולת רעילה, הנביעה של ריחות מזהמים פקדים חומרים, יש כבר מסחרר נסיקה כמו מחויבות בלתי הפיך לעתיד של המדינה. אין להכחיש כי המגזר העסקי בשנים האחרונות אלה, מגיע למרות החסרונות, נלחם עבור היישום של תעשיית מדיניות אמיתית, לעודד פיתוח בר קיימא, דחוף יותר ויותר כתחליף חוקי להשגת בטיחות אותנטי של חברתי, כלכלי, חינוכי, אקולוגי, ובכך ללמוד להתמודד עם השינויים הנחוצים לפרנסתו.

זה נדרש כדי לזהות חברות עם מחויבות לשימור הסביבה, לקיחת שינויים צעד להוביל לשלב תרבות הסביבה שלו הישימות, מחויבות. לקחת בחשבון כי המדינות המפותחות ניתנה דרך שינויים במערכות המס שלהם, בציפייה חיסול או הפחתת מסים על מכירות, הכנסות ועבודה, הגדלת מסים עקיפים על אלה יוצר פעילויות של זיהום ושימוש חומרים ואנרגיה. אתה צריך לדעת לנצל את תהליך חוקתי כך הסביבה ניתן להעניק דרגה של סדר ראשון בהחוקה החדשה של המדינה. מדוע? על-ידי כי ונצואלה היווסדה ביצירת מסגרת חוקית: השני, סדר שלישי כדי להבטיח פרנדלי, כמו במקרה של משפט פלילי סביבתיים, גזירות על האיכות של יובלים, טיפול והאחרון סילוק פסולת, ושחזורים של פרשות המים, בין שאר אמצעים אשר חיזקו את זכויות סביבתיות, מקדמות כי הם מוכרים בינלאומית, לכן החוקתית הנוכחי לעבד אותו שאסור לפספס לתבוע את הדירוג החוקתית לזכויות אלה זהה, הוא לא דבר אחר למקם אותם בסדר הראשון בו את הטקסט כרטא החדש. יש גם הצורך לקחת בחשבון או להיות נוכח מסגרת עלות-תועלת, מדוע? כי ארגונים לקחת את חומרי הגלם ולייצר מוצרים ושירותים. אם העלות לייצר את המוצר הוא גבוה יותר מחיר לעיתים מוכן לשלם, הארגון אין אפשרות להשיג כלי מספיק כדי להמשיך את הפעילות במשך זמן רב. אני מקווה הממשלה הנוכחית של המהפכה הבוליברית בראשותו של סגן – קולונל הוגו צ'אבס, סא"ל עוצר תשומת הלב יעד, לבצע את הפעולות המתאימות ולספק את התמיכה הנדרשת לחברות הלאומי, כך שהן תואמות את מחויבותה להבטחת שימור הסביבה שבה הם פועלים, שכן רבים היו תלונות של זיהום של ווטרס, האווירה, טבע, כי הם מתדרדרים בריאות הפוסאדאס לאורכו.


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.