חובת רישום מחדש של אחריות מוגבלת

מגיע זמן להיות חברה אחריות מוגבלת תקופה קשה. כל הארגונים בצורה הארגוני והמשפטי של החברה, תצטרך לכתוב התקנות החדשות ואת התנהלותם מחדש אחת מס בדיקות. וכל הזמן לתפקיד הם להפריש כלום: התהליך מתחיל ב -1 ביולי 2009, תושלם בתוך שישה חודשים. בהנחה אחריות מוגבלת החברה הוא טופס משפטית משותפת של עשיית עסקים ברוסיה, לא קשה לנחש מה יהיה לרסק את רשויות הרישום. בשביל מה המחוקק שוב kroit חקיקה, מאמץ את הבעלים של חברות ליטול פעם נוספת עולה כסף להביא את המסמכים המרכיבים המפעלים בהתאם לשינויים בתשומות? לראשונה על מדברים בע"מ בשנת 2005 – בדיוק בזמן הדומה הממלכתית של רוסיה דנו החוק בקריאה ראשונה. הצעת החוק מומחים כמו היסוד לכיוון במאבק נגד בן יום אחד המשרדים.

עם זאת, בקריאה שנייה של מה שגרם הרבה שאלות מחלוקת, הצעת החוק להדק ככל שלוש שנים. ועכשיו לך, אנא – רוסית מדינת הדומה בסוף השנה עברה הצעת חוק בשתי קריאות, מועצת הפדרציה כמו "ברק", הוא אישר, נשיא רוסיה חתם על זה במהירות. הגיע הזמן לשאול את השאלה, מה מהותי התיקונים? מומחים מאמינים כי החוק שינה באופן משמעותי את עמדת החברה: מזכר בוטלה כמסמך המייסדים בע"מ, מ -1 ביולי 2009 כאשר יצירת חברה עם מספר רב של משתתפים, אחד או יותר הסכמה על הקמת בע"מ, אשר קובע את סדר ביצוע פעולות משותפות על הקמת החברה, כמות הון המניות החברה, את גודל הערך הנקוב של המניות של כל אחד מן החברים המייסדים של החברה, כמו גם את הגודל של הצו עיתוי התשלום של מניות אלה בהון שכר של החברה. לפיכך, רק ישות מסחרית נעלם, יש שני מסמכים המרכיבים. המטרה היחידה של השינוי הזה – נוחות מעשית. האמנה אינה מכילה מידע על המשתתפים מניותיהם בהון המניות. נתונים על הערך הנקוב של המניות יהיה הכלול בפנקס מדינת אחיד של ישויות משפטיות (התאגדות). עכשיו יהיה צורך לשנות את המידע על המשתתפים מניותיהם בתקנון, וזה משמח, ההון הרשום מוגדר קבוע 10 000 רובל.

אם ההון הרשום בעבר היה תלוי שכר המינימום במועד הגשת מסמכי רישום של המדינה, כאשר שכר המינימום, את הון המניות לא היה צריך להביא בשורה (רבות p 8400.), אבל עכשיו, את כל הון שכר יש להביא בשורה אחת עם מינימום – 10 000. הגופים המנהלים של החברה מחויבים לשמור רשימה של משתתפים (כמו הרישום בעלי המניות). הרשימה תכלול מידע על כל אחד מבני בחברה, את הסכום של הנתח שלו בחברה ותשלום שלה, כמו גם על כמות של מניות השייכות לחברה, תאריך המעבר שלהם בחברה או לרכוש החברה. אם תשנה את המידע הכלול ברשימה, המשתתפים חייבים להודיע ​​לנו באופן מיידי את החברה, ואת הסמכות רישום החברה, היא לשנות את המינוח, למשל במקום המושג "לתרום הון המניות "ישמש את המושג" אינטרס לשלם ", לשנות את הוראות בדבר העברת זכויות למניות של המשתתפים, כמו גם במקרה על פי החוק, לשחרר את המשתתף מהחברה. אמנת צריכה בע"מ תציג הוראות הנוגעות להעברת זכויות למניות, כמו גם במקרה של המשתתף מהחברה. הוא האמין כי איחוד מ -1 ביולי 2009. חוק טופס notarial עבור עסקאות בסדר גודל של מניותיהם של חברי LLC או חלק של מניות אלה, במקום רק לכתוב, תפחית את ניצול לרעה של משימה ניכור, של מניות, וכתוצאה מכך, להקטין את מספר סכסוכים בבתי המשפט, מיגור "להכריח" את לכידתו של ארגונים (פשיטה). מה הם ישות משפטית מחכה רישום מחדש? Re-רישום נדרש ישויות משפטיות בצורה של LLC (אחריות מוגבלת החברה). מתי לרשום מחדש? חוק נכנס לתוקף ב -1 ביולי 2009, אחריות מוגבלת החברה חייבת להביא מסמכי היסוד שלה בהתאם להוראות החדשות של החוק הפדרלי № 312-FZ מיום 1 בינואר 2010. איפה להתחיל? כדי להתחיל לעבוד על מחדש עם ישות 01.07.2009g. צריך לפתח ולאשר את הגרסה החדשה של החוק, אולי, בעבודה הנדרשת כדי לתקן שגיאות התאגדות וכדי להתאים את מצב העניינים הנוכחי נוסף על המשתתפים, כתובת, הפעילות הכלכלית, וכו ' אילו שינויים בתהליך של רישום מחדש? תזכיר מתבטלת כאשר אתה יוצר חברה עם מספר רב של משתתפים, יותר מ 1, הוא הסכם הקמת החברה (אין לך מעמד של מסמך מכוננת). האמנה אינה מכילה מידע על המשתתפים מניותיהם בהון המניות. נתונים על הערך הנקוב של המניות יהיה הכלול הרשמה מדינת אחיד. הגופים המנהלים מחויבים בע"מ לשמור על רשימה של המשתתפים. שינוי הוראות בדבר העברת זכויות למניות של המשתתפים, כמו גם במקרה של מסיבת שחרור סטטוטורי מהחברה. מהי אחריות על חוסר מעש? אם מחדש LLC לא מיושם המועד האמור לעיל, סמכות אחת נתונה לבתי המשפט לדרוש את פירוקה של ישויות משפטיות שלא היה רשום מחדש.


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.