חירום טיול במוסקבה

ביקור במוסקבה הפעם היה מתוכנן. בבוקר הראשי אמר כי הצורך לטפל בנושא בדחיפות בדבר הקצאת תקציב להמשך הסרט. משהו שם לא מעוגן, והיה צורך מיד לספק עותקים למרכז קבלות הוצאות עותקים של מדה כבר. כרטיס טיסה הוזמנה מיד עם שובו חזרה בשעת לילה מאוחרת היום. אז, במוסקבה היה להישאר רק שש שעות, כולל נסיעה משדה התעופה לעיר ובערב בחזרה לשדה התעופה. עמיתיו במוסקבה נבוך נפגש בשדה התעופה לא היה נוח למדי. בדרך כלל, קידמו את פנינו וליוו את העיר, אבל הנסיעה מתוכננת בדרך כלל מראש, ולאחר מכן במשך שלוש שעות! הבעיה נפתרה בדרך הפשוטה ביותר. הולך נטו "בדרך לשדה התעופה, ביקרתי באתר, חברת הובלה במוסקבה, אשר מציעה שירות השכרת רכב עם נהג.

סעיד מספר הטיסה זמן הגעתו Vnukovo התעופה. המחירים הודיע ​​לי בטלפון להגיד את האמת, הייתי קצת מבולבל, כי היו נמוכים מאוד. במיוחד כי הציעו לי מכונית חדשה, ברמה גבוהה ועל הבחירה שלי. שאלתי בגלל מחירים נמוכים כל כך, וקיבל בתגובה מידע על מדיניות החברה קשורה עם הנחות משמעותיות על חכירה לטווח ארוך של המכונית, בשלווה ישב על המטוס. מטוסים יש פרש על שדה התעופה Vnukovo, ואני פשוט זמן להפוך את הטלפון הנייד כמו צלצל הטלפון. זה היה הנהג הורה המכונית שלי. הוא כבר היה ליד שדה התעופה וכאשר יצאתי לבניין הטרמינל, לא צריך לחכות רגע. ביום הזה, הייתי מסוגל הביקור, בנוסף למשרד הראשי, ועוד הסטודיו ולהפעלתו, אשר מעת לעת נקרא על בעיות טכניות שונות, אבל מעולם לא ביקר.

כצפוי, זה התברר להיות שימושי, הביקור הראשון מתוכנן. נהג מונית VIP תכנן את המסלול כך בצורה אופטימלית כי פקקי התנועה המסורתית במוסקבה, הפעם אני כמעט לא שם לב. אפילו היה לי זמן לאכול במסעדה, אבל קיווה רק כדי לשתות קפה. כבר בדרך חזרה בשדה התעופה, שאלתי את הנהג של כרטיס ביקור, והחליט כי במקרה הקפד להשתמש בשירותים אותה שוב. נוח כל כך קל לקבל את זה טיול מתוכנן במוסקבה.


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.