טיפולי עור בחורף

הקיץ הוא כעת מעל. העור שלנו צריך כעת כדי שוב ושוב עם חברים קר. לפצע, קומודונים שחורים מיובשים על-ידי קרני השמש בקיץ, חזר לידי ביטוי. הטריד את העור. אוויר מחומם יבש או מעט ריקון. העור שלנו יש להתמודד עם תנודות טמפרטורה גדול. עכשיו הגיע הזמן להכין את העור החורף וכדי לשנות את התחזוקה.

כאן אתה צריך להמשיך צעד אחר צעד, כי שינוי פתאומי טיפול יכול גם להוביל העור רוגז על תחזוקה נכונה שהיא באה כדי להתחיל בתהליך ההמרה של המוצרים עם ההכנות ניקוי. העור שלנו יש לחות יותר מאשר הגנה מפני הקור בחורף. לשדרג המתאים לסוג העור רמת רך של ניקוי הכנות. כך, העור יותר מוגנים. להיות צנועים עם טונר פנים alkoholisiertem, כי זה רק עוד להתייבש העור. באפשרותך להשתמש בו רק לעור שמן מאוד, גם רק בתוך האף המצח – הסנטר-? ereich! שימוש לאחר מכן קרם יותר מזו תשתמש בקיץ.

צריך להירגע העור, לובשים כדי שקט קרם מעט יותר. העור זקוק fat ולחות, לקלוט אותה. במהלך השנה עליך להשתמש קליפות. מימין כעת חשוב מאוד לעור שלנו, מאחר פילינג מסירה עור עודף להסיר ונקבוביות פנים reiningt הזיקוק. כך העור יכול להכיל גם טיפול חדש. עליך לבצע בסבך של פעם בשבוע. מאוד לעור פעמיים בשבוע. בשימוש רגיל, באפשרותך למנוע את מעטפת במהלך מיזוג. כלומר יותר לחות, קרם מתרחשת העור, היא מגיבה עם הטמאים. פניו אם היא בחוץ קר freezy עליך להפעיל באמת את שמש, עליך להתייחס מסיכה בערב. מכיוון אוויר מחומם במיוחד ניתן להתייבש העור שלנו, מומלץ להחיל מסיכת פנים קרם בחורף פעם בשבוע. קבל ההרגל. תודה לך את הרצון העור! מי רוצה לשדר בערב, יכול לצאת מסיכה התייבשות מהירה חלה. באפשרותך פשוט להסיר את – לאחר זמן חשיפה והוא כבר נראה טרי. בנוסף ירידה בטמפרטורות 5 מעלות, זהו הזמן לעבור לתחזוקה חורף. בטיפול קל של הקיץ שקול verzichent סאקי של העור. בחורף ודא תמיד על העור. הוא משתרע על פינוק אזעקה הוא לך בזהירות עשיר טוב. כך שאתה מקבל מעטפת יפה והוא מראה קורנים גם בחורף. לשכוח לא קרם גוף או קרם גוף שינוי טיפול אבל. לא רק הפנים שלנו, אך כל הגוף צריך להיות מפונקת עם קרם לחות. קרמים מעלה באופן קבוע לאחר מקלחת או רחצה. הבוקר הוא הזמן בכל הזדמנות זו. מאז הגוף יש לחות בכל שעות היום, דבר על פני, גירוד. בנוסף, קרם גוף, להפיץ בדרך כלל ריח נעים. אם הריח אתה לא כמו טוב, אפילו מעל כל היום! לפנק את העור שלך, לאחר מכן לך נעליים לא רק בחורף, אלא גם באביב הבא עם ולעור.


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.