טיפים לקניית סירה

שיט בשימוש או בסירה מכיכר, כולם גם ללא שימוש עבה יכול להיות כדי קפטן. הטוב ביותר מציעה בשימוש סירות הם ביקרתי בעיקר על הקרקע. שם יש מכן להיות מודע התנאי של הספינה מיד ניתן היתרון. בעת ביצוע רכישה של סירה באינטרנט, עליך לסכם פעילות מראש. הוא מדמי הספק או של מתווך עליך שאתה מקבל הצעות נוספות. תשלומים אלה אינם הכרחיים, כי יש גם הרבה הצעות רציניות. כלי שיט שאת Rumpf מ פיברגלס המעטפת עבור סדקים, אזורים פגומים עליך לבדוק, יש יש לקחת מרחק הרכישה.

ב פגום באזורים מעילים עצמו הספינה, אם לא הסכימו ציפוי חדש לפני קנייה. זה נקרע האצות כלומר מוגדר, אלה ניתן טוב עוד להסיר. מעילים עצמו של סירה הוא גם Kostenintensiv מאוד. עם עקבות של השימוש להיות בפנים הנחות יעתר. המפרש של ספינת מפרש, עליך להיות לחלוטין ראה בדוק סדקים או כבר דק בד. בדיקה לפעול חייבת להיות בהכרח.

כך כאשר סירת מנוע הפגמים של המנגנון עשוי להיות הבחין מיד. עליך להיות גם לא ישן מדי כיוון מנועי כמו גם לעולם להיות חס מסירות. לאחר אותך מתוך המפרץ עם המוגבלת מונחה קמ במול החוצה. סירת מנוע רשיון נהיגה חייב להיות זמין פלט כוח מנוע של 5 HP. עדיין, יש לבדוק את פנקס הצ'קים לפני הרכישה. אם לא ספר הסימון ניתן להציג גם את החשבונות תיקון. גם עליך לשאול עבור אילו המים הסירה הוא מאושר ומתאים. רק אם יש מקום נחיתה או מחסה למשך החורף. אל פנים הארץ, יש בדרך כלל מספר מוגבל של מיוחדים. אם המספר הונפק רק ביום ניתן לבצע רישום. ב סירות בשימוש אל פנים הארץ אישור לכן יהיו זמינים. לקנות שלשלם את הסירות בחו ל גם ערך נוסף מס. אלה יש אכן באחת המדינה משלמים אם הסירה במדינה האיחוד האירופי אחת לאחרת. המיובאים יש – לספירה יש את האישור. זה מוכיח דרישות הבנייה וציוד של האיחוד האירופי הוחזקו. כמובן, הרבה צריך לשקול לפני הרכישה. אך כדי לנסוע קצת עם משלו סירה השמש, להירגע, לפוצץ את רוח האף על המאמץ כולו.


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.