טיפים שרות לקוחות לחברות הזמנה בדואר

אנחנו לא יכולים להיות טוב מדי עבור הלקוחות שלנו? אין מצב! הלקוחות שלנו הם עמוד השדרה של העסק שלנו! הם צודקים, לא משנה מה! אבל אני מצטער לא מסכים איתך. כמו עסקים קטנים, לגיטימי וישר יש נטייה למקם שלנו איכות המוצרים לעיל הכסף. אמנם זה הדרך "הנכונה" לבנות עסק חזקה ואיתנה, ישנם לקוחות המבקשים לנצל אותך. אתה צריך ללמוד להתבונן זה הולך ויכולת לפרוש "חסד", מבלי לאבד את הלקוח. זכור כי רוב ומוניטין בעולם של הזמנות בדואר חשיבה שהם הזמנות של חברות גדולות, פשוט כי יש לנו שם חברה! הם לא יכולים להרות איך העניים, והמאבק רבים מאיתנו באמת. הם חושבים שהם יכולים לספוג את העלויות כי הם העניים עצמם, הרבה פעמים מנסים לנצל את היתרונות של אנשים כמונו. (אם הם ידעו פעמים רבות כי היה לי באופן אישי יש מנדט עבור דואר מאחר שהוא יכול להרשות לעצמו לשלם ההוצאות) (משלוח דואר ההחזרה, או בחור אובליגו בדיקה $2 וגרם ידיד טוב שלי ללכת "לתוך החור" של 15 $ באשמת המחאה.) אבל העם, כי אנחנו כנים הם הכניסו את הכסף סופריור מוצר לפעמים כי אנשים ללכת בכל רחבי לנו.

למעשה עמית התכתובת המוקשים (המשווקת המחשב תוכנות שיתופיות דיסקים) בדרך כלל הוא כל כך שמח בעת קבלת צו המעניק ללקוח כמעט 10 פעמים יותר ממה שהם שילמו. היא מאוד נרגשים שמירה על לקוח שהולך מהספינה לעשות להם שמח. למרבה הצער, אנשים רבים מנצלים מצב זה. הם חושבים: "היי, אם אני יכול לקבל את זה פשוט דבר, אראה כמה לתת לי. "להיראות בכלל" מתנות "אשר יכול לקבל ואת כל הכסף אשר יכול לחסוך".

הם יאבדו את כבוד עבורך. עם זאת, קו מחשבה זו היא רק לטווח קצר. כמובן, כלקוח, אתה עשוי לקבל כמה דברים בסדר הבא, אבל בקרוב הבעלים של העסק יבינו מה מה קורה. לאחר מכן, אתה תפסיד קשר עסקי לנצח! אפילו לי להזכיר לאנשים הוא יש הונתה אותי לפני, אני אף פעם לא לעשות עסקים עם אותם שוב! זהו מצב עצוב! בתור סוחר, אתה יכול ללמוד לתת ללקוחות שלהם מה הם משלמים. קצת מעבר בקשות מיוחדות, אך על אף פעם – להרחיב את עצמו אם משמעות הדבר היא אובדן של יתרונות עבור העסק שלך. קו מחשבה זו תעשה בו מוכן ניתן לנצל ולהיות מכן טינה כלפי לקוחותיהם, וזה רע. חבר אחר שלי, התרשם כל כך הנחיתה של חודשיים, שוטף פרסום שהבטיח ללקוח "הירח", מבלי אפילו לעשות זאת. כאשר הגובה של כל ההבטחות שלו בסופו לשלם $215 מכספו הפרטי את הפרסום של כל בעיה. כמובן, היא נאלצה לבטל החוזה שלו לנצח שהוא "רע עסקים". בסדר לדואר אלקטרוני לכולנו יש את היכולת לגרום לנו להיראות "עשירים" יותר הם באמת הם. אנחנו יכולים co-op של העבודה עוסק לאנשים אחרים סחר חליפין ומכירת דברים שאין להם לעולם לא יוכל לשלם. לאחר מכן כאשר למילוי הזמנות באופן מקצועי, הלקוח פתאום חושב כי המפיץ הזמנה בדואר יש המון כסף כדי להפיץ יכולה להרשות לעצמה לאבד כמה דולרים על אותם. אם לקוח אינו שולח הסכום הנכון למלא את ההזמנה שלך פשוט לכתוב מכתב מנומס המסבירה כי הוא אינו כולל את הכמות הנכונה. לשלוח חשבונית מציג את כמות עדיין חייב ואת ביל לפני השלמת היישום. אם מישהו מתקשר אליך על-ידי הטלפון מדבר על טיעון "טוב" למכירה (מתוך כוונה לקבל ממך למלא את בקשתך עד לקבל תשלום) אתה מסביר באדיבות שמדיניות החברה שלך יקבל את התשלום הראשון, שכן הוא לקוח חדש. יש צורך אין הסבר אחר. עם זאת, אינך שהקצבנו ולהיות מטורף. אם לקוח חדש שוכח להצמיד תווית, קדימה, לשלוח את המידע. הוא מטופש לאבד או חותם אותו זהה עבור לומר להם לשלוח חותם. לא למלא הבקשה גם הוא מטורף. אם הלקוח היה מודאג מספיק לכתוב המקום הראשון, אנו חייבים לפחות תגובה. בנוסף, הוא מסוגל להביא את סדר גדול. הוא לא תלה כל עוד של בול! כמה סוחרים לסרב לקבל המחאות אישיות, משום שהם חוששים כי היא תידחה. פעם נוספת זה אינו שירות טוב ללקוח, שכן הוא הרבה צרות כדי לקנות טוויסט כאשר רוב האנשים יש בדיקת חשבונות. קו מחשבה זו הולך לעלות הרבה הזמנות שאבדו. עם זאת, ניתן לשמור על שליטה של משפט לפני מילוי הצו אם הסכום הוא יותר מ 25 $. השתמש בשיקול ואתה להשיג אותו! חותם. לא למלא הבקשה גם הוא מטורף. אם הלקוח היה מודאג מספיק לכתוב המקום הראשון, עליך להשלים את הבקשה. שירות טוב ללקוח הוא המפתח כדי לשמור על הלקוחות שלהם. 2004 זכויות יוצרים על-ידי מאמר דיאנה ספנסר אסטה עלול לשכפל ולהפיץ באופן חופשי באינטרנט comosiempre, כאשר תיבת משאב נשארת ללא שינוי. $$$ $$$ דיאנה היא עורכת מגזין אלקטרוני, prospecting ומתנות. מנויים לקבל אחד מודעות חינם לכל שבוע. הירשם היום על-ידי ביקור להודות עורכים / מנהלי אתרים המשתמשות המאמר שלי, אני מציע רק מודעות חינם. פשוט למלא את טופס יצירת הקשר בדף הקשר שלי של ההכרזה על כתובת ה-URL של כתובת בה נעשה שימוש ב-, או לשלוח לי שעותק של אל אזינה היה בשימוש לאחר שהם לאשר את המיקום של המאמר, אנחנו מכן לסדר המודעה סולו. $$$ $$$ הערה לעורך / מנהל אתר: תרגישו חופשי למחוק את החלק של המודעה אדם כאשר אתה מוכן לפרסם מאמר.


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.