טרגדיה יוונית, אך גם ספרדית, פורטוגזית האירופי

טרגדיה יוונית, אך גם משבר ספרדית, פורטוגזית אירופית על הכלכלות של הסכמתם, רחוק מלהיות להקל, כולל הזמן מתעבה במידה כזו האפשרות כי שיחק כמה אנליסטים, סוף הסיפור של האירו, היא דרך מוחשי יותר. ירידה אפשרית של האירו אשר ידגישו הוא האמת מוטלת בספק: ה eurozone מעולם לא הצליחו להיות גוש הומוגני, הוא בקושי יכול להיות בעתיד. יוון וספרד התרחץ צפחות אדום של השווקים באירופה ביום רביעי. החלטה ביום רביעי שעבר על-ידי סוכנות הדירוג S & P הסיכון אותו, מתבצע שדרוג לאחור על דירוג האשראי שלב-aa + כדי AA לטווח ארוך, ספרדית באגרות חוב לא רק להחמיר את בעיות האירו בהצלחה. מדוע חברות הדירוג תמיד לחכות אזרח מבינה כי עשרות חברות, נכסים ו/או מדינות הן נדיבה מדי כדי להתחיל לתקן אותם? מה הוא אחד riesgo דה calificadora אשר לא יכול לחזות פגיעויות עד שהם אינם ברורים? למרבה המזל לאירופה, הפדרציה לקח שווקים רגועים ההחלטה להשאיר את קצב הפניה בריגושים ההיסטורי, שידור משפט בו תיאר תמונה מעודדת יותר ביחס הבריאות של כלכלת ארצות הברית. אתמול השווקים rebounded, אבל ביום רביעי סוגר קדחתני, היה חי כאשר מספרד בשוק המניות למדו את החדשות הרעות של הגזיזה של הכשרה, מאז ה FTSE מכווצת בתוך חמש דקות והסתיימה עם אדום 2, 99% מבטיחים להמשיך את המגמה כלפי מטה ליום הבא.

שביעות רצון ייחודי אשר נמצאו הספרדים ביום סיווג אפשרי של ברצלונה בגמר גביע האלופות, אך למרבה הצער לא כי שביעות הרצון של ספורט יכול להיות. הפחתת דירוג האשראי של ספרד מגיע ברגע מתאימים שבה הממשלה הספרדית ואקום של קרנות ויש צורך דחוף להיות הממומן באמצעות בבורסות. עלות מוגברת הפנים את החוב של ממשלת ספרד, לא עושה כלום אבל להפוך את המצב כבד יותר. וזה אם הירידה העפלה היה חדשות רעות עבור ספרד, גם עבור כלכלות אחרות כגון איטליה, אירלנד, פורטוגל במצב דומה. כמו וירוס N1H1, הכלכלות הם contagiarán במהירות ועל גישה למימון עלויות גבוהות יותר. האירו לא מרגיש בטוח מיום שחור חי ביום רביעי שעבר וחזר לראות על הרצפה. המטבע הסכמתם הגיע בריגושים שנתי חדש ונשאר המבט השוק, עם היעד במעבר הרצפה של ארה ב $1.30, אך אתמול, ציפייה להציל את יוון, נתן לו קצת אוויר והצליח להתאושש מול הדולר.

למרות הקלה אתמול, שחי מתוח רגוע באירופה. המצב שבו אירופה היא דומה עם הרגעים הגרועים ביותר של אמריקה הלטינית בה מרחיבה המשבר דרך גבולות מובילים הכלכלות כדי מיתון הרסנית על מנגנוני פרודוקטיבי. אולי לאחר חוויה טרגית זו, והוא גר subprime משבר, העולם המפותח ניתן להבין טוב יותר את הכלכלות ובעיות שלהם, בפרט, על הכלכלות אמריקה הלטינית. כפי שהיה במקרה דירוג החוב של ארגנטינה בשנת 2002, הפעם S & P החליטה נמוך "זבל" דירוג החוב הריבוני של יוון כי עכשיו היא BB + (קטגוריה של השקעות ספקולטיביות). אני חושב כי S & P לא צריך להיות כל כך לא בסדר זה הזמן שלך ציון כי יוון ממשיכה להפתיע, הרוע, עם היקף הצורך לא ליפול לתוך ברירת המחדל הצלה: 135,000 מיליון אירו, על פי הבטיחו הכלכלה הגרמנית שר, ריינר Brüderle, אשר יהיה מסופק על-ידי האיחוד האירופי המטבע. רק בעזרה עליך בזמנים אלו שיוון היא משולשת מהצפוי בהתחלה. זה יהיה מספיק או צריך יותר? ומה לעשות אם לצרכים של יוון? הם ישנים? אם אנו רואים כי להציל את הרע במיעוטו, לא רוצה לדמיין מה יכול לקרות הכלכלה האירופית, הכללית במקרה ששימוש ביוון לא קיבלתי עזרה. אם המספרים נכונים, ספרד צריך disburse מסוימים של 11,700 מיליון אירו כדי לפרוש מהמסלול יוון, אך מי יהיה להציל את ספרד? עובדה חושף את החשיבות של מניעת אפשרי לכווץ של הכלכלה היוונית: על פי הערכות שנעשו על-ידי s & Standard, ב פשיטת רגל במשק היוונית, bondholders רק לשחזר בין 30% ל- 50% נומינלי של איגרות החוב, כך התביעות תהיה בערך 200 מיליארד אירו. כל דמיון עם ארגנטינה 2002 טהור מקרה ותאמין לי כי לא אהיה בהנעליים של bonista זה להיות מרומה על ידי הבונדס ארגנטינאי החליט להפקיד את החסכונות שלהם במדינות יבשת עם רקע טוב יותר כמו אירופה, החליטה מינימום של רווחיות מהמרים על יוון. הזדמנות השקעות – הפעולות מומלץ בדוח שלנו של תיק השקעות ערך MUNDIALsuben 20% 2 חודשים בלבד, התשואה היום למעלה של 120%. אם ברצונך להפעיל את ההמלצות שלנו בוול סטריט, יש 20% יותר כסף בחשבון שלך כמו שלנו מנויים של


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.