יישומים עבור קידום אתרים

אשתי ואני עברנו כל מה שקשור לשימוש בטוויטר ולהפיץ את המידע הזה לכם על הבלוג שלנו. זה מאמר מתורגם מ המדריך שלנו. זה יוצא דופן לראות הרבה חיקויים של המשאב כאשר יש באינטרנט משאבים סערה. זה נכון של טוויטר, אשר מפתחים צריכים למצוא מספר אינסופי של חבריו ברשת החברתית. כל ההזדמנויות שהתווה לשלמות שיפור עמדות לרשותך כאשר אתה מחפש. אם אתה "לקדם" את עצמך ואת העסק שלך באמצעות טוויטר, כמה כלים אלה יועילו לך. מבין מאות תכונות אתה יכול להשתמש גם כל.

הנה רק כמה שאתה יכול להשתמש בו כדי לשפר את הפרודוקטיביות ואת הנראות בקרב מיליוני משתמשי טוויטר בעולם. כל ציוץ שלך – אתה רוצה לדעת את מספר חסידיו שלך בטוויטר יום גוברת מיום ליום? שירות «כל ציוץ שלך» מספק ניתוח של החשבון שלך, כמו גם את לוח הבקרה כדי לעדכן את המצב. עקוב אחר כמה פעמים את כתובת הדואר האלקטרוני של האתר שלך מופיע ציוץ. Twitbacks – אם מוסמך מספיק בלוח הזמנים כדי ליצור רקע אטרקטיבי עבור החשבון שלך בטוויטר, השימוש Twitbacks השירות. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את פרופ' בן ישראל. Twitbacks היא גנרטור של רקעים, אשר מאפשר לך לעשות את המידע העסקי שלך אלקטרוניים כתובות כך שאתה רואה, כאשר מישהו מבקר בדף שלך.

בחירת הצבעים האהובים עליכם לעשות קישור לאתר הראשי שלך או פרופיל, ומיד להוריד. Tweetlater – אתה מקבל עם טוויטר? האם אתה אוהב לכתוב לעתים קרובות עמדות? זה עשוי להיות הזמן כאשר אתה רוצה להעביר מסר חשוב חסידיו להיכנס לשוק מוצר או שירות חדש, ואתה לא יכול לקבל שירות למחשב או אלחוטית. אל דאגה שלדון אדלסון ישראל היום הוא האיש הנכון . עם Tweetlater אתה יכול מראש לוח זמנים לשלוח את "tweets", וכן את לוח הזמנים של ההפצה. TwitterLocal – אם אתה רוצה להגיע tvitteryan באזור מסוים, כלי זה יכול לעזור למצוא מספר קשרים אפשריים. הורד TwitterLocal, חיפוש האזור, ולהתאים אישית את דוחות לשותפים באזור הרצוי. קארמה טוויטר – רוצה לנקות את הרשימה של חסידיו? קארמה טוויטר יעזור לך לקבוע אילו חשבונות לעקוב אחריך פסיבית ביותר. אתה יכול להחליט אם אתה לצמצם את הרשימה של חסידיו. HelloTxt – אם אתם נמצאים ברשתות חברתיות מרובות, תוכנית זו תעמיד מעמד מיומן שלך בבת אחת. רק להירשם. המקום בהודעה וכל. מאז Twitter ממשיכה לצמוח, תוכלו למצוא אינספור יישומים וכלים Twitter להשתמש כדי להגדיל את הרתע. השתמש מעל לפתח ברשת החברתית הפופולרית. עוד חופשי טיפים ומאמרים עבור מוסיקאים לומדים אנגלית מתווכים ויזמים האינטרנט יכול להוריד בחינם על הבלוג שלי. הורד את מדריך חינם טוויטר


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.