יתרונות העיסוי במהלך העבודה

כוחו של מגע מרגיע, משכך כאבים אצל נשים במהלך הלידה הוא ידוע היטב. העיסוי רגוע במסירת יסייע להרפות את האם, כדי לסייע בייצור endorphins, “hormonas מרגישים bien” להקל על הכאב, ולא לקדם התכווצויות בריא. מגע, עיסוי גם reassure ולסייע התחושה אמא זהיר ובטוח – מרכיב חשוב עבור לידה בריאים, שמחים, והנחיית האם כדי לשייך את התינוק. באופן טבעי אצל נשים אשר מקבלים עיסוי על ידי בן זוגך, ומיילדות, doulas או דמויות אחרות של עזר במהלך חוויית הלידה, הראה שיש להם משלוחים קצר יותר. מגע ועיסוי גם לסייע לנשים להירגע ולהרגיש רגועים יותר, יעיל יותר שיהיה העבודה. כאשר אישה הוא מתח, היא משחררת האדרנלין, אשר סותרת את ההשפעות של אוקסיטוצין, ההורמון המפיקה התכווצויות.

הכנה נפשית, פיזית וקריאת רוחנית של לידה, לידה הספרים, השתתפות תמיכה קבוצתית לנשים בהריון, לדבר על האמהות של ילדים או אמא או החמות משלהם. ולדאוג כושר עם תזונה מאוזנת ולקבל הרבה מנוחה. ולהקל על מתחים, מדיטציה ולדבר עם השותף שלך על העתיד. חוויה זו רב־ערך לקראת לידה, לידה, הורות. כלול זו חייבת להיות תוכנית לידה, המציינת את המקום שהיית רוצה להעביר, אשר חייב להיות ההווה וההעדפות שלך של התערבויות רפואיות בנסיבות שונות. סביבה תומכת לידה הוכיח להיות אחד הגורמים החשובים ביותר בזמן של משלוח וכאב כמה נותן תחושה של אמא.

שקול היטב מי אתה רוצה להיות נוכחים בעת הלידה. לקבלת עזרה, שקול הכשרה תומכת לידה או לידה המסייע. בנוסף, שילוב בתהליך ניתן במידה רבה להפחית את המתח, לאפשר של חיובי המחשבה, רגוע, להירגע, להקלה על כאבי הלידה ובחזרה, ולקדם התכווצויות בריא. שניסח זו שמן עיסוי מיוחד לידה היא יעילה מאוד בעת שימוש עם עיסוי עדין של הבטן של האישה במהלך הלידה. בנוסף העיסוי, מוסיף ממד נוסף של העיסוי בריאות והרפיה במהלך העבודה באמצעות חוש הריח. הנגזרות אלה במהלך הלידה על-ידי הצמחים הבאים: שמן הקלארי-סייג מאחד שרירים, מערכות הנשימה במהלך הלידה ומקלה רגיל, התכווצויות יעיל המאיצים את תהליך הלידה. זה שמן מרגיע גם כאב ומתח. שמן היסמין משפרת את כוחו ואת היעילות של התכווצויות, מפחית כאב העבודה ומגבירה אספקת חלב. שמן הלבנדר משכך כאבים הרחם, גם מגביר את כוחו של התכווצויות בזמן רגיעה. לבנדר ניתן לקדם הרפיה, למנוע ולצמצם בחילה. מהנדס במקצועו אך עם עניין רב בבריאות ורפואה אלטרנטיבית. אני חושב הטבעיות אלטרנטיביים יש מקום שלהם ברפואה המודרנית. ציבורי עם בעיות אלה כי אני בטוח כי מושכלות אדם הוא להיות אדם מאושר ובריא יותר.


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.