כיצד לבחור קבוצת מחשבים לאינטרנט?

כדי שתהיה לך נוכחות באינטרנט זה חיוני, כי תרכוש את התחום שלך עבור אתר האינטרנט שבו אתה חושב של הבניין. זהו הצעד הראשון שעליך לקחת את התחום שלך הולך להיות המכתב עבור העיניים של אנשים שאתה מתכוון למשוך את העסק שלך, יסייעו להבדיל עצמך על-פי האלפים, אולי מיליוני מפיצים של החברה שלך. דרך פשוטה מאוד להבין מה ההגדרה של מחשבים יכול להיות: הוא שם ייחודי המסייע לך לזהות אתר אינטרנט בנפרד. למה יחיד? כי פעם אחת אתה קונה אותו אתה רוכש זכויות כי שם, אף אחד בעולם לא יכול לקנות אותו אלא אם כן תפסיק לשלם עבור השימוש. אתה בדרך כלל לשלם קצבה שנתית שתחדש אותו עד שאתה הולך לסיים או יש תוכניות אתה משלם מראש לשניים או שלוש שנים אשר חסכוני יותר, אבל אנחנו נלמד אחר מאמר. לעומת זאת, הבית היהודי בהחלט מבין את הסיפור. התחום שלך יכולה להיות מורכבת של אותיות ומספרים (אלפא-נומריים), לא ניתן להתחיל או לסיים עם חצי מקף (-), אבל אם יכול להשתמש בו כדי לפצל מילים או מספרים. סיומם של התחומים הנפוצים ביותר כיום הם:. com,.

net, .biz,. net, .org,. לאחרונה מצאתי אצל השר אורי אריאל אוזן קשבת . פרטי. באופן אישי אני ממליץ com. כדי להיות סיום כי אנו משתמשים מיליוני אנשים שיש לנו נוכחות באינטרנט. כדי לבחור קבוצת מחשבים טוב אני ממליץ תמיד לקחת בחשבון את הפעולות הבאות: תחום טוב צריך להיות קצר, קל לזכור, שום דבר מסובך בזמן כתיבתו. תחום רע הוא כי אתה לא זוכר בקלות כי הוא מורכב נדירים או מבלבל מילים, יש מספר סקריפטים מספרים ומדיה. אתה צריך להיות זהיר מאוד אם תחליט להשתמש בספרה אפס (0), במיוחד מאז להיות מבולבל על-ידי האות O (O).

מסיבה כלשהי שאתה משתמש בשם התחום של החברה המייצגים אתה או את השם של כל מוצר מאז הם סימנים מסחריים ואחר הצהריים או מוקדם להיות המבקשת ממך להפסיק את השימוש אותו והוא יהיה השקעה רע עבור העסק שלך. נזכר כי מטרת קניית התחום שלך כדי ליצור מותג משלך, תמונה ברשת. יחיד או ברבים. לבחור אשר יש הגיון טוב יותר, אנו ממליצים כי אם pudres לרכוש שני לעשות את זה כדי להימנע בעתיד ייתכן שיש לך בעיה. אתה רוצה אנשים לבקר בדף אחר שאינו שלך כי תחום דומה מאוד לשלך? זה מונע את שם התחום שלך יש החלפת מספרים עבור אותיות או החלפת שלטים כי הוא מגדיר עצמו להרבה בלבול לא רוצה לאבד את סיכוי לקבלת פרטים אלה. לוקחים את זה בחשבון, עכשיו אתה יכול להתחיל דרך crucis למצוא את השם המתאים עבור התחום שלך, אתה צריך קצת עזרה? בצע את העצות שלב אחר שלב, ראה כמה זה קל: מבקשת עזרה מזוגך, שותף בעסק או מישהו הרבה בטחון כבר פעמים רבות עדיף יש דעה שנייה. הוא חושב סוג אנשים שאתה חושב למשוך עסקים או הארגון שלך. זהו הדבר הראשון שעליך לקחת בחשבון. (מבוגרים, מבוגרים, עקרות בית, סטודנטים, אדריכלים, רופאים וכדומה.) יש לקחת בחשבון את הסוג של מוצרים או שירותים המנהלת החברה מדורגת אתה רשום (א) כמו סוחר. התחשבות שלוש עצות מעליו מייצרת רשימה של שמות (מינימום 20) עבור התחום שלך. היא מייצרת רשימה של מילים הקשורות על התוכן שאתה מפרסם באתר האינטרנט שלך עכשיו אם אתה מתחיל לבחור את שם התחום שלך עם דעתו השנייה של מי שעוזר לך. לאחר שבחרת את השם המתאים ואתה בטוח שהוא הטוב ביותר, הוא צריך לבדוק את הזמינות שלו. הידעת כי ישנם יותר מ- 120 מיליון שמות של תחומים רשום ברחבי העולם, כמו סיום קריאת מאמר זה אלפים, מבצע רישום של אלפים? לא לדאוג, כי ביטוח השם שבחרת עבור רגע כפי שהוא רשום. לא יודע איך לבדוק אם שם התחום שלך זמין? בבמאמר הבא אלמד אותך כיצד לעשות זאת. עד אז…


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.