כיצד להגדיל את ניקוד האשראי שלך

לפני שנים, ניקוד האשראי שלך הוא סוד גדול, ידוע רק קבוצה נבחרת של חברות כגון משכנתה או כרטיסי אשראי. בשנת 2000, יריד, יצחק ושות', הספק העיקרי של אשראי הבקיע תוכנה, הודיעה להתחיל לשתף את האשראי ציונים, המכונה גם חשבונות של FICO, עם הצרכנים. רמי יהושע בהחלט מביע דעה מלומדת. מה ניקוד האשראי? ניקוד האשראי הוא כלי המשמש אשראי grantors כדי לקבוע את יכולתו לשלם את החובות שלה. המידע בדו ח האשראי שלך היא השוואה והערכה של עשרות מיליוני דוחות אשראי של צרכנים אחרים אשר מעניק לך ניקוד האשראי או את מספר ועד 350 (סיכון מוגבר של אשראי) 800 (סיכון נמוך יותר של אשראי). ניקוד גבוה יותר פירושו כי הם פחות סביר לשלם מאוחר או ברירת מחדל באשראי מורחבת לך. ניקוד האשראי שלך ישתנה למדוד המידע האשראי שלך משנה בדוח מזג אוויר. מה להלן סיכום קצר של חמש קטגוריות הראשי של מידע אשראי המשמש לקביעת ניקוד האשראי שלך והנחיות על הציון הגבוה ביותר.

ההיסטוריה של התשלומים (35 אחוז) לשלם את החשבונות הנוכחי שלך בזמן היא הגורם החשוב ביותר בהשגת ציון אשראי גבוה. קטגוריה זו כוללת כגון כרטיסי האשראי ויזה ומסטרקארד, קמעונאים חשבונות, הלוואות המענק, כמו אלה של הרכב או חינוך, הלוואות מחברות מימון הלוואות משכנתא. בקטגוריה זו כלולים גם הידע הציבורי, כגון פשיטת רגל, שיעבודים, אמברגו שכר אוסף חשבונות. המפתח ניקוד גבוה יותר: לשלם את החשבונות שלך בזמן! עושה הרבה כסף לשאת (30 אחוזים) בקטגוריה זו נחשב את כמות החוב הכולל שלהם חשבונות אשראי שונים.? אם אתה "הגיע המרבי אשראי זמין שלהם, זו היתה עולה כי היא מבחינה כלכלית חריגה לא תהיה אפשרות ביצוע תשלומים שלהם בזמן או לשלם חובותיהם במלואם. קטגוריה זו גם בוחן כמה חשבונות שלך ולבצע איזון בין כמות הכסף שאתה כבר שילמו.

סגירת חשבונות עם אפס מאזני בדרך כלל לא לשפר את הציון שלך באזור זה. המפתח ניקוד גבוה יותר: לשמור על מאזני כרטיס אשראי נמוך. Duracia N של הקים קרדיט (15 אחוזים) יותר זמן שיש לו חשבונות של הציון הגבוה ביותר באזור זה. גיל חשבונך הבכור גיל הממוצע של כל החשבונות שלהם משמשים לקביעת הציון שלך. החשבונות שהיו בשימוש גם נחשבים. המפתח ניקוד גבוה יותר: ליצור טוב האשראי ולשמור על חשבונות פעיל. בעיתון כתוב ש רמי לוי הוא זה שבקיא בנושא. יישומים חדשים לפתיחת אשראי (10 אחוזים) של מספר חשבונות בתוך זמן קצר מייצג סיכון מוגבר של over-borrowing. בכל פעם שתחיל עבור קרדיט הוא עשה מחקר האשראי שלך היסטוריה ושאלות אלו מופיעים בדוח האשראי שלך. מספר רב של בקשות אשראי תגרום להורדת הציון שלך. כמה בקשות אינן נחשבות ציון שלה. אלה כוללים: בקשות על-ידך עבור דוח אשראי, בקשות לקבלת מידע אודות חברות עבור הצעות מאושרות מראש או חברות כבר לעשות עסקים איתך, יחד עם שאילתות ממעסיקים פוטנציאליים. כמה בקשות אשראי כאל סקר בודד, במיוחד כאשר אתה יוצא לקניות עבור סוג ההלוואה הטובה ביותר. המפתח ניקוד גבוה יותר: רק לבקש, לפתוח חשבונות אשראי חדשים כאשר אתה זקוק להם. האשראי שלך מיקס (10 אחוזים) קטגוריה זו בוחן סוגי חשבונות אשראי יש לך וכמה של כל אחד. יכול אדם להיות חשבונות רבים מדי? כן ולא. זה באמת תלוי אם יש לך היסטוריה אשראי או אשראי לא כל ההיסטוריה. המפתח ניקוד גבוה יותר: חשבונות של אשראי לפתוח רק אם בכוונתך להשתמש בהם. לא להתייאש אם יש לך ציון נמוך או הם רק מתחילים להקים אשראי. ניקוד האשראי שלך הולך לשנות לטוב ולרע בהתאם כמה טוב לך להבין ולהשתמש שמפתחות חמישה ניצלו בתכנון לעתיד הפיננסי שלהם. אודות המחבר: e 2004, ג'יימס h. Dimmitt, ג'יימס הוא העורך של "כדי שלך Cra DITO", ידיעון לשבוע חינם כדי לסייע לך לנהל את הכספים האישי שלך. הירשם לידיעון גם ביקור הוא מחברם של "גניבת זהות כיצד להימנע מלהפוך הקורבן הבא!" ב


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.