כיצד להפעיל עסק מהבית: סדנת נגרות משלו

מאז 1996, עושים עסקים נגרות ברחבי הסדנה הביתה. זה מדהים שאנחנו חיים במדינה gos.sluzhaschih מתווכים. אנשים ילכו הייצור של מישהו אחר ולהרוויח משכורת קטנה או לקחת סיים סחורות ולמכור אותם הבא, navarivaya אגורה. וגם מצב זה מתאים להם! אבל ברור כי עם הייצור שלה, תרוויח הרבה יותר. במקביל עצמאות מלאה.

ההתפתחויות האחרונות על ידי מישהו … מושפעים מהמשבר הפיננסי? מתווכים (רוב העסקים) הנמתח בכלל. חברות גדולות … הם בעצב בלי הלוואות. בשנת פיטורים המוניים של עובדים רגילים. ומה עם בעלי מלאכה קטנים. כן, אני שמח על המשבר! על רקע הוא אפילו הזמין כמה אנשים בעבודה (זה נגד הקיצוץ.) מה היתרונות של העץ שלה? העסק הזה הוא שלך, הטריטוריה שלך, תלוי בך וקצת על גורמים חיצוניים. Absolute פיננסיים חירות ועצמאות! מוצרי העץ – זה עץ אמיתי, שהוא בעל ערך תמיד ביקוש.

ובכן, אנשים לא יכולים (עבור כל משבר) להסתדר בלי חלונות, דלתות ורהיטים. וגם, אם לא אכפת לך, אז זה היה, ולכן יש ותמיד יהיו. פעם מפעיל את העסק הזה, אתה מבטיח לעצמך תזרים מזומנים לכל החיים! יתרון עצום נוסף הוא, כפי שאמרתי לעיל, אין לנו מדינה בעלי מלאכה. כלומר, התחרות הגדולה בענף זה, לא תמצא. ואיך המפעל אותו, אתם שואלים … כן, העובדה היא כי המפעל לצורכי מחזור עצום לקיומו של, ועל העץ אישי לא צריך קונים רבים. לדוגמה, עשית 10 דלתות. זה יהיה קשה ליישם אותם? אבל אני מבטיח לך שגם עם השוק הם לצאת 1-2 בחוץ. וזה בערך 3-40 רובל. רווח הגיונית במשך עשר ימי עבודה? כן. ומה 10 דלתות המפעל? במפעל זה לא יכול לעשות בלעדי – מכונות מכוון הדגם המסוים ואת מסוע פועל, אתה יכול לעשות כל פריט בנפרד, אשר מוסיפה משקל עצום של סחורות בסדרה של עמיתיהם חסרי פנים. בהתאם לכך, המוצר Bude יותר פופולרי. מה נדרש כדי להתחיל את העסק נגרות שלך? ו שוב היתרונות מוצק … אתה יכול להתחיל כמו השקעות הון קטן, בלי זה, והשקיע רק העבודה שלהם ואת הזמן. חדר קטן, מספר מכונות, שרובם יכולים להיות מיוצרים ועל עצמי. מתאים לסטודיו , מוסך במרתף, לשפוך … אני פעם אחת, אפילו רק כדי לבודד בחדר אחד זה ביתו. אבל … זה פרטים אלה שלא יכולים להגיע בקנה מידה של מאמר זה. כאן אני רק רוצה לתת לך עילה השתקפות. לשאול בית העסק לי מה היא הקלה ורווחית? התשובה Nezadumyvayas – העץ שלהם!


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.