כיצד למשוך לקוחות:

תקציר: כאשר רק הגדרת העסק שלך, השאלה הראשונה שאתה מקבל הוא: ועכשיו?, כיצד עושים לקוחות לבוא?. שאלה זו היא יותר לאורך זמן, לא מקבלים בכל מקום ליד התוצאות הצפויות. למד כיצד לקבל מקלחת גדולה של לקוחות במאמר זה. המשיכה של לקוחות, כמו כל דבר אחר, מתחיל את היחס שלך. אם יש לך גישה שהם שמחים וגאים מה לעשות, אתה בתור כדי להתחיל למשוך לקוחות. לך מי אתה contratarías?, על אדם מדוכא על-ידי המשבר, או מי מקרינה אנרגיה חיובית פתרונות חיפוש?. אני חושב שיש לך בעצמך את התשובה. תאריך הוצאה: אחת הפעולות הראשונה כדי למשוך לקוחות, היא כדי ליידע אותך.

ודא כי כל אחד יודע את העסק שלך. דרך כדי ליידע אותך בצורה יעילה, היא לתת משהו חינם לפרסם את המוצרים שלך. הדרך הטובה ביותר לתת משהו בחינם אלא אם ליצור את עלויות, הוא מסירת מידע שימושי. פונטה בידיו של מומחה בשיווק: כי באפשרותך להרשות לעצמו, להיכנס הידיים של מומחה, מי לעזור לך ולתת לך מינימום של ערבויות. אם לא אתה יכול להרשות, קיימים דפים רבים באינטרנט בו ניתן לקבל מידע חינם או במחירים מאוד. באפשרותך גם לעיין חבר בעל ידע בנושא. פונטה מטרות: מגדיר כמה לקוחות רוצים לעשות וכמה זמן.

אך זכרו משהו חשוב מאוד, מגדירה את מספר הלקוחות, הזמן, אך לאחר מכן לא אובססיה עם המטרה. אני אומר לך לשכוח מעט, כי בעת obsesionas ממך והלאה. פשוט ליהנות במשימת ואפשר אינרציה עושים את השאר. אם אחרי זה אין לך לקוחות המסומן, עלינו לשנות את התוכנית, אך שוב, לא אובססיות עם המטרה. מוקדש כל יום פעם ליצירת רעיונות חדשים: להפוך את פער כל יום, גם אם הם רק חמש דקות. זמן טוב יכול להיות לפני לפני השינה. הערה אישית לך חוברת בטבלה bedside. כאשר אתה מבצע לחשוב על משהו, פתאום באמצע השינה או הלילה בא רעיון ספונטנית, זה דבר של תת-המודע שלך. אם יש לך להצביע החוברת ב- nightstand כל הרעיונות שאתה במרץ לא לדעת משום סיבה מוזרה, אך אלה רעיונות לילה יוצאים הלא מודע, נוטים להיות אלה פועלות בצורה הטובה ביותר. בהתחלה, כאשר אין לך הרגיל, יצירתיות זה, עשוי להיראות מסובך, אבל תראה כי ברגע שאתה מקבל בהדינמיקה החלה רעיונות כמו פופקורן פרוץ (לוקח בהתחלה, אך כאשר הם מתחילים לא עצור). לא להזניח מעולם לא המשיכה של לקוחות חדשים: כאשר אנו יש עסק והחל יש עבודה, אנו שוכחים לעיתים להמשיך למשוך לקוחות חדשים, כי אנחנו לא זמן לחשוב כי הם לעולם לא תהיה לנו. מחפש תמיד חור כל יום לעבודה זו, כי אם אינך מעוניין למצוא את עצמכם יום אחד עם זמן רב מדי, לקוחות מעטים בלבד. לטפל לקוחותיך הנוכחי: לשמור על הלקוחות הנוכחי שלך שמח ומלא אותם. ודא כי הם שמחים בעבודה שלך. מאז הם אלה אשר הם יכולים להביא לך לקוחות חדשים או כי אינך מעוניין לשכור אותך. הוא ממנף כדי להסיר מידע אודות מה ניתן לשפר. יצירת בריתות: עם לקוחות קיימים או עמיתים או עסקים ונושאים. המלצות על ידי לקוחות או עמיתים לעבודה, הם הטובים ביותר הפרסומות. אם אחת או יותר מפתחות אלה אשר מסרתי לך, אתה אף פעם לא להם לקוחות. זכור אני תמיד אומר: גישה חיובית ונחישות. אנה Zabaletaa של של של של של של של של של של של של של של של של של של של של של של של של של של של של של של של,, empresariaa€a a€œla מאמן אודות המחבר: אנה זאבאלטה, a€œla empresariaa€ מאמן, מלמד טכניקות כדי לקבל יותר לעסק שלך, בחיים האישיים שלך. אם ברצונך להקדיש זמן לעסק שלך, תוכל ליהנות המשפחה שלך, למצות את כל דבר שבו חברות, מבקר כעת כדי לקבל עצות חינם נוספות. ,,,,,


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.