כיצד לערב את הצוות להשגת המטרות העיקריות של העסק?

אין זה סוד כי העסק היום – מלחמה תחרותי. וזה המהות של המלחמה הזאת, את הצורך להערים, היכו יריבים שהתנגדו. הקונה בקרב הזה – היא טריטוריה חדשה של כיבוש. כדי לנצח, אתה חייב להבין וליישם את עקרונות לענייני צבא. נשק יכול להיות שונה, אך עקרונות המלחמה, תחילה התווה מבריקה קרל פון קלאוזביץ בשנת 1832, נשאר אותו הדבר והם מבוססים על שני משתנה "עמודים": אסטרטגיה וטקטיקה.

תיאורו של האסטרטגיה יכול מאוד לעזור מפקדי המודרנית לנצח בקרבות על המגרש של העסק המודרני במאה XXI. כל המנהיגים המצליחים הם הרבה יותר כמו הגנרלים, המוביל צבאות ענק, הם גם להשתמש עקרונות ניהול מעשי מוכח להצליח למרות כל הקשיים והמכשולים יעלה על הדעת, השגת יותר מאלה עקרונות אלה אינו יודע או פשוט להתעלם ממנו. אסטרטגיה וטקטיקה של המפקד הצבאי המוצלח ברשותו של חיילים מאומנים, הנשק הכי טוב וציוד צבאי, שבו יש יתרון עצום על פני האויב, במיוחד טקטיקות עולה בקנה אחד עם האסטרטגיה שלה. השגת תוצאות טקטי הוא המטרה העיקרית והיחידה של האסטרטגיה. המדד של אסטרטגיה עסקית הוא תמיד תוצאה. התוצאות המתקבלות על ידי ומעל לכל, צוות, כך הדברים האלה צריך להיות מקושר. אסטרטגיה צריך להיות בנוי כמו מלמטה למעלה ומלמעלה למטה. רק הבנה כללית עמוקה של מה שקורה בשדה הקרב, המסוגל לפתח אסטרטגיה יעילה.

לכן, הבה להגדיר בראש ובראשונה במונחים. "אסטרטגיה" על פי ההגדרה במילון, כלומר את התוכנית הכוללת של תוכנית מלחמה או מלחמה על קטע מסוים של החזית. לפיכך, העסקים המודרני, זה אומר "ניהול תוכנית הכוללת יעיל של חברה או אזור מסוים של פעילויות שמטרתן השגת יעדים ספציפיים למקסם את התוצאות". אסטרטגיה ניתן גם כפי שתואר "רעיון מבריק" זה יכול להפוך לניצחון אפשרי. "רעיון מבריק" הוא נולד, בדרך כלל במוחו של אדם אחד (הבעלים או מנהל), ואז הרים את ידי המנהלים להעביר אותו הכפופים להם להשיג את החזון הזה לתוך התוצאות. מטרת עקרון – בהירות מעל לכל "יש מטרה אחת חשובה עם התמדה ונחישות." קרל פון קלאוזביץ. כל עובד מי אחראי להשגת תוצאות, צריך להיות מעורב בתהליך "האסטרטגיה לטקטיקה", וכן חייב על מנת לדעת בדיוק איזה סוג של התוצאות וכיצד הם יכולים להיות מוערך. רעיון זה בצורה ברורה יותר יהיו אלה יותר הסיכוי להשגתן. איזה סגל צריך להיות מעורב בפיתוח האסטרטגיה? "התוכנית האסטרטגית תהיה הסמכות העליונה של התכנון. הנהלת התיכון הופך את התוכנית האסטרטגית על מנת מכוון לבצע משימות טקטיות. הדבר נעשה על בסיס ארוך טווח וקצרי טווח. כאשר אתם מגיעים תכנון לטווח קצר, אתם מתמודדים עם התוכניות הצבאיות "- אומר גורו האמריקאי וניהול, רון האברד. לפיכך, המטרות, התוכניות, האסטרטגיות שפותחו בראש ולהביא לעובדים בישיבות בכלל, הטקטיקה היא ברמות הביניים התחתון של כל העובדים הם בצורה של מטוסי קרב (צבוע משימות קונקרטיות חודשי, שבועי יומי, אשר אמור להיות מקושר עם האסטרטגיה). יישום התוכניות מנוטר ונותחו, למעלה כמו מידע עליהם יש לבסס אסטרטגיה או "רעיון מבריק". מטרות מתורגמים, יש צורך להניע את הצוות. זה נשאר לקשר את שכר העובדים עם תוצאות החיים האמיתיים שלהם מבוסס על להשיג את המטרה, אבל זה כבר סיפור אחר ועוד במאמר.


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.