כל מה שאתה Wanted לדעת אשראי רע

מרטין הנדרסון הוא פתרון בימים אלה. בשל היכולת שלהם לשלם עבור הלוואה שהוא לקח לפני כמה שנים, הוא הוכרז כמו במקרה של אשראי רע. וזה, למרות מאמצים רבים, לא היה יכול לקבל הלוואה או משכנתא. המלווים לא רוצה לקחת סיכונים, המציע הלוואות אליו, והוא מאוד לנזקקים כסף. זה אינו מקרה מיוחד. ישנם רבים אשר מתמודדים עם רע האשראי ובעיות כי היא עושה חיים קשים. חוסר תשלום חובות ברוב המכריע של המקרים אינו מכוון. רוב המעוניינים בעיקר הקלה מיידית הלוואה או אשראי המוצעים.

הם לא רוצים לקלקל הקלה מיידית על-ידי המחשבה של החזרת בעתיד. הם חשים כי ההכנסה הנוכחית שלהם מספיקה לכסות את עלויות נוספות אלה. הוא בהחלט לא מספיק כדי לכסות את העלות של החזר, עד לשינוי לרעה מצבה הכלכלי, מקשה לבצע את התשלומים על הזמן. יש נושים זה תנאי תשלום גמיש עבור לווים אשר חווים שפל כלכלי. אחרים ימתין כדי לראות את שהלקוח תיקון כבישים שלה. אם לא, לאחר מכן לנושא אשראי סוכנויות הפניה.

סוכנויות הפניה האשראי יפקח על כל הפעולות של החובות של הלווה בקובץ אשראי המתאימים שלהם. משרדי הראשי Experian, הפניה אשראי Equifax. סוכנויות אלה של רישום מידע אודות ברירות מחדל של הלוואה או משכנתא. ערכי ברירת מחדל המתועד בקובץ האשראי שלך יש השלכות חמורות הלווה. פעולה זו תמנע את הלווה לקבל הלוואות בעתיד. פסק הדין של בית המשפט של מחוז נרשמו על-ידי בתי המשפט של מחוז להביא את הרשומה של אשראי רע, לתקופה של שש שנים. זה ניתן לבדוק אם הלקוח משלם את החוב תוך חודש פסק הדין. עיכוב יכול להפוך את משפט בלתי הפיכות. בודדים הסכמי מרצון הם צורה אחרת של אשראי רע כי disqualifies לקוחות לקבל מבצעים משתלמים על הלוואות, משכנתאות. במקרה הזה אני חושב ש אביחי מנדלבליט צודק במה בהוא אומר. הסכמים בודדים או מרצון בקיצור IVAS הוא אמצעי שבו שומר אנשים עם המשקל של פשיטת רגל. הפרט הרשמי, נאמן או בבתי המשפט של פשיטת רגל יכול לשאול הנושה על-ידי IVAS. באמצעות הסכם זה, החייב רשאי להורות על הסכם לתשלום החוב באמצעות תוכנית מוגדר היטב בתוך פרק המשתרע בדרך כלל ל- 5 שנים. מאז זה מהווה הסכם משפטי, החייבים והן נושים נדרשים על-ידי אותו. הכישלון של החייב בכל נקודת זמן מקנה הנושה לנקוט צעדים נגד הצד השני. חרטה כי IVAS להצמיח פרעון החוב, האשראי של הלווה פגום. עם זאת, IVAS מתאימים רק לאלו אשר מאמינים כי הם לשלם את החוב כולו על-ידי ביצוע תשלומים חודשיים קטנים. אם לא, או אם החוב הוא דמות רב, לאחר מכן, פשיטת רגל יהיה הפתרון היחיד. למרות מכאיב כי הלווה יהיה לאבד רוב החפצים שלהם, זה הנכונות של החובות של הלקוח בזמן הקצר ביותר (שתיים עד שלוש שנים הוא הזמן הרגיל התשלום). בתי משפט של פשיטת רגל משא ומתן על חיסול חובות עם נושים, ואתה משלם תשלומים לאחר לחסל נכסים. אשראי והקובץ אולם נכלל שמו של הלווה, בין מקרים של אשראי רע במשך 6 שנים. בדיוק כפי שאנחנו מתכננים שלנו תכנית עבודה, היא חיונית עבור התוכנית של פירעון של הלוואה או משכנתא. כמות מסוימת של הביטוח בתשלום יחד עם פרעון הלוואות, תבטיח כי ההלוואה משולם במלואו. פעולה זו נקראת ההגנה של ההלוואה. משכנתא הגנה זמינה באופן דומה כדי להבטיח כי המשכנתא משולם במלואו. אלה יתווספו הוצאות חודשי, אך את שלוות הנפש הצעה. איחוד חובות הלוואות יכול לסייע לבלום את האיום של החוב. למרות רבים המלווים לדחות הבקשה להלוואה, חלקם מוכן לקחת את הסיכון. אלה נפגשים כל את החובות על-ידי הפרט באמצעות הלוואה יחיד. עם זאת, עליך להימנע ההשמנה של לקיחת החוב קונסולידציה הלוואות בריביות גבוהה. זה שמור רק לך סכנה רק הקש כדי לי עוד. אחרון אך לא את הבחירות לפחות, של ניהול החוב שבוצעו על-ידי האנשים עצמם. אחד חייב ללמוד לחיות על-ידי הגבולות. נתקל מדי הלוואות או משכנתא רק להחמיר את הכספים. לכן, בפעם הבאה תחשוב פעמיים על-ידי תוכנית הלוואה או משכנתא. נטילת מועצת היועצים עצמאית על מספר וסוג של הלוואה או משכנתא ללכת דרך ארוכה לשיפור בריאות הכלכלי שלה. ג'יימס טיילור בעל תואר ראשון במסחר מהאוניברסיטה ג'ווהרלל נהרו ופועל כיועץ פיננסי עבור chanceforloans.co.uk כדי למצוא הלוואה רע האשראי, המתאים ביותר לצרכיך ביקור '=' '_new' '


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.