כמו להישאר צעיר לנצח

לפני מספר שנים קיבלתי הודעה זו חכם, לא הוא מי כתב, עד כה הוא אנונימי אותי, אבל עכשיו מה לשתף אותך כי בדקתי אם זה עובד, ליהנות ממנה ולהפוך אותו לחלק את הפילוסופיה של החיים 1-קבל להיעלם מהתודעה שלך כל במחיצות המספרים. זה כולל גיל, משקל וגובה. 2. עליזה רק לידידים, curmudgeon תפסיק, אם אתה באמת צריך, כנראה של אחד מבני המשפחה אשר ניתן למלא צורך זה. 3.-למידה רציפה. למד עוד אודות המחשב, מלאכת יד, גינון, מה, מעולם לא הרשו המוח פעיל. 4. ליהנות היום בכל יום דברים פשוטים.

כאשר הילדים שלך הם קטנים, אולי מותרות כמה אתה יכול לתת. כאשר הם במכללה, אולי ישנם כמה פינוקים שיכול לתת. כאשר הם הלכו אלה פרש, אולי מאוד מותרות כמה אתה יכול לתת. 5.-Rie ארוכה, ארוכה וקשה. לצחוק עד לעבור את הנשימה. שני כי אנשים צחוק שאתה יכול למצוא מקום הבחנה בצחוק שלך. 6.-לבכות כשמדובר להתאבל.

זכור, המשך כך. האדם היחיד אשר תהיה איתנו לאורך כל חיינו, אנו עצמנו 7.-Rodeate של מה שאתה רוצה, אם בני המשפחה שלך, חיות מחמד, יפה זיכרונות, מוסיקה, צמחים, תחביבים, לא משנה מה. הבית שלך הוא שלך מחסה. 8.-איכפת הבריאות שלך. אם הוא טוב, conservala. אם הוא לא יציב, mejorala. אם זה יותר שום שיפור מעבר, מבקש עזרה 9.-אין פרקים של תקלות מה קרה, הוא כבר בעבר. לא מתחרטים על כלום. ללמוד מן הניסיון, מציל החיובי ולעבור. 10.-אנשים די עקרות בית, עקרות בית, בכל הזדמנות, זכור, החיים לא נמדד לפי מספר נשימות אנחנו לוקחים, אבל על-ידי הרגעים בהם לקחת את הנשימה. נתרם על-ידי Lahnstein רוריק; הוא מרצה, מטפל, בקר בדף האינטרנט שלו


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.