כמו להרכיב את העסק שלך באינטרנט

ההסתברות להצלחה עבור המעוניינים לפתוח עסק באינטרנט, אינו מוגדר על-ידי עקומת פעמון. הצלחה בשוק לא נשלטת על-ידי להתפלגות הנורמלית. זה מודל מתמטי מסביר, לדוגמה, כי אנו יכולים לבחור אדם מתוך אוכלוסיה יודע מה ההסתברות יש עד 1.8 מטר לקיחת דגימה של אוכלוסיית. החשיבות של עקומת הפעמון, היא כי ישנם משתנים רבים הקשורים עם תופעות טבעיות המבוססות על המודל של גאוס. הם משתנים אקראיים רציפים המבוססות על מודל זה. לדוגמה. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את מנכ"ל ומייסד AppsFlyer . פסיכולוגית תווים כגון IQ טעויות שנעשו כאשר מודדים ערכים מסוימים דוגמת מגניטודות סטטיסטי כמו התווים מורפולוגיים הממוצע של אנשים ואז ההסתברות של גישה עסק בהצלחה בשוק שבו התחרות וגורמים כלכליים הם אשר להפוך את סיכויי ההצלחה, אנחנו יכולים לחשוב שלנו ההסתברות של הצלחה היא בזנבו של שמאל של הקמפיין, בהסתברות אחד של פחות מ- 5%. אבל על-ידי מזל טוב כריס אנדרסון המתוארות במאמר שלו המפורסם במגזין laa קווית באוקטובר 2004, עם הכותרת taila ארוך (זנב ארוך), מבינים את התפוצה של העסק באינטרנט בתוך זנב ארוך מאוד.

לתור כזה להיווצר על-ידי האוכלוסייה נמוכה יחסית, מתעניין בנושאים רבים ומגוונים. הוא תיאר סוגים מסוימים של עסקים באינטרנט ואת בסביבה דיגיטלית, מודלים כלכליים השתנו החוקים של התפלגות ואת הכללים של השוק. עלות אחסון והפצה המאפשר בטכנולוגיה דיגיטלית הופחת, ובכך. מסה קריטית של האוכלוסייה לצורך כך מוצר רווחי כבר אין צורך להיות כל כך גבוה. זה עושה את זה עכשיו יש צורך להתמקד בעסק מספר מוצרים של הצלחה, הנמכרים ביותר. ישנם שני שווקים: אחד התמקד ביצועים גבוהים של כמה מוצרים אחרים, חדש ולא עדיין מוכר, בהתבסס על סכום או הצטברות של מכירות קטן של מוצרים רבים, אשר יכול להיות שווה או יעלה הראשון.

לפיכך, נישות שוק קטן יכול להביא הטבות נוסף כי רק מספר נישה גדולה בשוק מוצרים. פירוש הדבר הוא משהו שאתה יכול לעשות, אשר נחשבת על-ידי האנשים סביבך כמה נדיר, העשויות לעניין יותר אנשים מחוץ לסביבה הקרובה שלך. באפשרותך להפוך לאחרים מה אתה יודע, אתה נראה כל כך יקר. מכיוון כי בוודאי גם רבים אחרים כפי תגלו ב. באמצעות אלה לשוק כמו ושימוש מידע שתוכלו למצוא לך ליצור מוצר תוכנה, ספר אלקטרוני, ספר על-ידי הדפסה לפי דרישה, קובץ שמע, וידאו אשר מסביר את הדברים. אם אתה מעוניין מישהו קונה את זה כי זה קשה למצוא מידע הנחשק על ידי אלה מתעניין בנושא. אתר האינטרנט של חורחה: מהנדס תעשייה וניהול. מאסטר הפקה הנדסה וניהול של מפעלי תעשייה. ניסיון מהנדס מוצר ומהנדס של שיטות. באפשרותך לבדוק את הבלוג שלו ב


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.