להכין את חיית המחמד שלך לעונת החגים

אין מוקדם מדי להתחיל בהכנות עבור חיית המחמד שלך זמן חורף וחגים. לשפר את המערכת החיסונית הסידורים של לינה במהלך הנסיעה, באפשרותך לצמצם את הגורמים של חרדה כמו זה עוזר לשמור על בריאותו של חיית המחמד שלך. כאשר הם לוקחים מקומות זמניים, חיות מחמד נחשפים אין-ספור חיים אחרים כל עם פוטנציאל להדביק את חיית המחמד שלך. המתח הקשור חרדת פרידה גם יכול להחליש את המערכת החיסונית של חיית המחמד שלך, הגדלת הרגישות מחלה. תרופות הומיאופתיות צמחים יכול להיות בטוח, יעיל לא רק עזרה בפונקציה נגד מחלות אלא גם לפנק את התופעות שעלולות להתרחש. אתה יכול למצוא מנה תחזוקה חיית המחמד שלך עבור צמחים וטובה עזרה הומיאופתית כאמצעי מניעה עבור המשך בריאות ורווחה. חיות מחמד להגיב על רפואה טבעית בדרכים שונות, היתרונות לעתים קרובות יכול לקחת 3-6 שבועות כדי שהשינויים ייכנסו לתוקף. כדי להבטיח כי חיית המחמד שלך מקבל תמיכה מלאה, חשוב לנהל תרופות טבעיות בהמלצת יישאר קבוע ולהתחיל לתמוך בבריאות עכשיו.

עצות לנסיעה אם אתה עורך את חיית המחמד שלהם טיולי מסעות או בחגים, עליך לבצע הכנות. הזמנות בראשית הטסה לעיתים קרובות הכרח, חברות התעופה לפעמים דורשים הגעה מוקדמת, נוספת לנסוע דמי, אז לגלות לתכנן בהתאם. כמו כן, לנקוט את האמצעים הדרושים עבור פנורמה אפשרי חולה בריאות, תרופות מצד או זמינים לתת השומרים במידת הצורך. כאשר הדבר אפשרי, להשאיר את חיית המחמד שלך עם חברים או משפחה, אווירה משפחתית של הפנימי בנוח, לקדם התנהגות טובה. אם אתם נוסעים במטוס, תמיד לאשר תקנות מראש כדי לבצע ההכנות בעת הצורך. כמו כן, להתייעץ עם וטרינר להוראות האכלה נכונה, בהתבסס על גיל, גודל, זמן או מרחק טיסה. באופן כללי, לטייל עם בטן ריקה הוא הטוב ביותר.

היום את המסע, להגיע מוקדם כדי לאפשר חיית המחמד שלך היא פעילות גופנית, מסתגל הכלוב. תוכלו גם להשתמש כדי לספק עזרה נוספת עבור איזון מצב הרוח בדרך כלל חוו במהלך הנסיעה. מרכיבים רבים של צמחים ו הומיאופתיות הם ידועים ביכולתם לספק הקלה יעיל ללא יצירת תלות או תופעות לוואי. בעלי חיים רבים להיות לא נוח בסביבות לא ידוע, כך reduzcir ההפרעות למינימום דרך המסע יכול להיות מאוד מועיל, אשר יכול לנבוע הפחד מהלא נודע. כמו עם ילדים, לספק את חיית המחמד מאמר של נוחות כגון שמיכה או צלחת מזון יכול לסייע להזכיר להם הבטיחות של הבית. א. בריאות במזג אוויר קר תנאים דומים לנו, הפונקציה של ה מומלצת כאשר התזונה, מנוחה, תרגיל המתאים נמצאים בהרמוניה. לכן, ודא כי חיית המחמד שלך בצורה העליונה לפני המסע, יכול לעזור המשך בריא. סביר להניח, אם חיית המחמד שלך נשאר בתוך עוד, הוא להתעמל פחות, ידרשו לחלקים קטנים יותר של מזון. עם זאת, אם הוא נשאר בחוץ לעיתים קרובות, עשוי לדרוש מזון נוספת לשרוף קלוריות יש צורך לייצר את חום הגוף. מלבד תזונה ופעילות גופנית, יש לשקול תנאים פיזיים אחרים. פוחת משקעים שינויי טמפרטורה ניתן לשחרר את הרס על הרגליים. קרח ומלח המשמשת לטיפול מדרכות וכבישים יכול לגרום חמור, המתח, נוחות כך יש לקחת טיפול כדי לספק הקלה. תמיד נקי הרגליים לאחר טיול ארוך, ונסה של משחה או קרם כדי לשמור על הרגליים במצב עליון. טבעי תרופות כגון קלנדולה פלנטגו משמשים לרגליים של כלבים וחתולים, מניעת חבלות, מהצורך ולעודד זיהום, בעוד ריפוי חתכים קטנים, פצעים, צמצום דלקת. לשמור על חיית המחמד שלך לשימוש ביתי שהוכן כראוי, בגלל השיער matted אין להתגונן מפני הקור. האחרון, אבל מאוד חשוב: להיות מודע הסביבה של חיית המחמד שלך. אנשים רבים חושבים כי החניון הינו מבטחים עבור חיות מחמד בחודשי החורף. עם זאת, אנטיפריזים נובע מחמד נפוצה סכנה, כלבים וחתולים נמשכים טעמו מתוק. כימיים יכולים להיות רעילים גם בכמויות קטנות, כך תוכל להיות בטוח לבדוק את הרדיאטור של המכונית שלך ולהבטיח כי כל המכולות מאוחסנות. כמו כן, היזהר פחמן חד-חמצני. מעולם לא מחממים או להפוך את המכונית שלך לתוך מרחב כלוא בתור המוסך מבלי להסיר תחילה את חיית המחמד שלכם. נקיטת זהירות קצת בתחילת החורף, באפשרותך לספק חזקה בריאות ואושר קרן עבור חיית המחמד שלך בשנה הקרובה. מהנדס במקצועו, אך בעניין רב בנושאי בריאות ורפואה אלטרנטיבית. אני חושב כי תרופות טבעיות וטיפולים אלטרנטיביים יש מקומם ברפואה המודרנית. ציבורית עם בעיות אלה מכיוון שאני בטוח מושכלת אדם הוא להיות אדם שמח ובריא יותר.


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.