לזכרו של חיות המחמד שלי

לאחרונה משוחח עם אדם, (זה לא שווה להזכיר את שמו) על מה שקרה עם הגניבה וטרינר של ההון שלנו, ואת החטיפה של חיות מחמד, הפיק גם במתחם. האדם להזכיר אמרה לי: אז תדאגי רק כמה חיות, ביקשתי שערוריית כל כך הרבה כלבים וחתול נכון, כל שהיה לך חיית מחמד? לא, השיב.אז אני לא יודע מה זה אומר השיב יש בהחלט צורך עברו את החוויה של תחושה על הצד שלנו, החברה של כלב או חתול, כדי להבין מה זה כל זה אנוכי אהבת חיות אלינו. במיוחד אני חושב כי כל בן אדם צריך בשלב מסוים בחיים שלהם (וזה אם בילדות יותר) את החוויה הזו. ניסיון כמו בעלי חיים אלו (בעיקר כלבים, כי חתולים הם קצת יותר עצמאית). תן לנו את החיבה שלך ללא תנאי. הכופרים בנושא יגידו: לחיות אין רגשות באמצעות אנקדוטה יכול לספר חוויה מעניינת להרהר על החיים שלי.

לפני שהתחתנתי עם אדריאנה (אשתי עכשיו), אני תמיד מקשיב לדבר על האנשים באמונות תפלות, אומר כי חתולים היו ההשתקפות של השטן, איכשהו, באופן בלתי מודע הרגיש revulsion כלפי בעלי חיים אלה. תמיד של הרווק, היינו החברה של כלב, (וגם לפעמים אפילו שניים) בבית שלנו עם האחים ואמא שלי. . כשהתחתנתי, עבר להתגורר בביתו של אשתי, היה לה שם ג'ק מיני ואת בשבילי זה היה מעט מוזר בשידור חי עם חיה מסוג זה. אבל אני יכול במהירות יש חיבה בשבילו. אני מבין כי חתולים הם שונה לחלוטין מזו כלבים להכריז על הפגנת חיבה, ועוד הרבה יותר. אבל כמו החתול מראה החיבה שלו בדרכים שונות. ה-mini כאשר זה לטעון את זה, נתן לי בראשיהם, ולב ronroneaba.

אשתי בשם מעשה זה כמו cachichos וכך ה-Mini הראיתי שלהם חיבה וקבלה במשפחה. אחרי ה-Mini היה לנו חתול פיגארו שם אחר, לאחר כמה מגזע סיאמי, שמות פיגארו, מיני לאדם בפיסקה הראשונה, הייתי אומר שזה חייב לעבור את החוויה הזאת כדי לשנות את החשיבה שלכם. אתה צריך לחוות את ההפסד של אחד השותפים האלה של 4 מטר. אתה צריך לבכות כמו יצור, כאשר יוצאים מן העולם הזה לגן עדן של חיות מחמד. אתה בטח מרגיש באמת כל כך כל כך אתה יכול להבין אנשים, אשר, כמונו, אנחנו מאוד רוצים לחיות מחמד, שלנו, ואחרים. רק למקרה, הגברים גם לבכות. .


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.