"ללא גבולות": 18 מהדורות עושה היסטוריה אות אחר אות

כמה גיליונות של לוח השנה זלגו מן הרגע המכריע שבו Jorge Castillo מנדוזה, בחוזקה מגובה על ידי חבריו, פה אחד על ידי משפחתו, החליט להתחיל את ההרפתקה העיתונאית הספרותית שלה הקמת עיתון ריוֹאצ'ה, עיר שבה כל יום נולדים ומתים מדיה כפי שהם מגיעים גלי האוקיינוס מנוחה שלך הולכים. אחד יותר מגזין?, כשמישהו שאל בנימה של זלזול; כמה זמן זה יחזיק מעמד? שאלה אחרת, עם המבטא הארעי. וכך כולם הבעתי על הפרויקט החדש. חלקם האמין כי באשליה של העיתונאי province, חברה היה יותר מאשר טיסה קצרה, שנועדו להגדיל את הרשימה ענק של המגזינים הראשון, רק מספר גואירה. מי שחשב אז טעית.

לא היה בראש של קביעת, המבדילים פקטור: עקשנות Castillo מנדוזה, ומעל לכל, Jorge, שהיה מאז נעוריו, למעשה מאז הילדות, בקצות האצבעות שלו סוג מכונה אשר זה עזר כדי לשים שחור ולבן שלהם רעיונות מדהימים. בנוגע אמנות עממית; חזונם קפדני על היסטוריה בת מאות שנים של הקריביים; להנאה שלו על ידי כרוניקל ביוגרפי מובנים גם; הדוח של המחוז לתקשורת ההון. לבסוף, בעוד בני נוער של הדור שלהם חלם שיום אחד רוקד בסגנון של ג'ון טרבולטה, או ליהנות האחרון דיומד, Jorge היקרים את הרעיון של לראות את השם שלו למרגלות מאמר ב- El Espectador, El הרלדו, לה ליברטאד או El לטיימפו. בעוד חבריו לקבוצה המכללה נתנה משהו יש מכונית חדשה למרות זה הושאל, Jorge חשפה ידי לראות את שמו על השער של ספר למעשה אילו סיפורים שהפליג במוחו של אדם בעל חזון. כל אחד החלומות שלו הפך למציאות. הישג ועוד ועוד הגיעו בקצב באצבעות אשר יועבר באמצעות המפתחות של רמינגטון שלך ואת המצפן של סוגי קול צווחני, כאשר הם התרסקו נגד העיתון בונד על הודעת טקסט עם קו המעוות שלהם, צבוע אדום ושחור. התעוררו מילים, שורות ודפים זה ארג מנשר ומקובה עצמה קטעים בלתי נשכחים והסיפור טעים נדיב וטוב לב למכונה Leandro Díaz, פסוקים בכדי להאיר את הנשמה מלבד ההחזקה לספרות הקפיד רומן מתוגמלים היטב עם מוזיקה ואלנאטו.

Idyll הזה נמצאים נסיעה מהר סולו נולד ב אני אוהב אותך ואת הנסיעה נשים מהקסם שלי. הישגים אלה, בנוסף לאלה שהושגו בביצועים של הקריירה המקצועית שלו כמנהל עסקים, קיבל מספר פרסים, כולל "חמש נוער מצטיינים של גואירה, ציון לשבח על הישגים תרבותיים. הזמן עובר, ולוחות הזמנים להמשיך בהסרת ויש, הגבול חינם, סימן כמו ביום הראשון. הם מספר 18 למי שטופלו עם הגובה ביותר נושאים חשובים של אזור האיים הקריביים. הגלגול של המגזין כבר מתמשך ומרוויח היום המעניקה את הזמן שחלף; הסיפורים שלהם אמר; שלהם תצלומים צבעוניים; עמודות קוהרנטי ורלבנטי ומפרסמים שלהם לגרום לנו לחשוב. יחי חינם וגבול ברכות Jorge Castillo ומשפחתו חומר שלהם, את הכבוד שלהם עבור האותיות, על המילה, מילתו של אבירים ההחזקה. ולכתוב המילה בהיסטוריה של אות אחר אות בפינה הזאת מפליא ויפה של אמריקה הלטינית. Alejandro Rutto Martínez הוא עיתונאי היוקרתי, סופר קולומביאני, מקושר כמורה מכמה אוניברסיטאות קולומביאני. הוא מחברם של ארבעה ספרים ממחברי ושלושה נוספים אשר עוסק בנושא מנהיגות, אתיקה, והתפתחות האדם. לעתים קרובות invitadocomo מרצה בכיר בכנסים, פורומים ואירועים אקדמיים אחרים. קשר עם זה דרך corrreo או להתקשר תא 300 8055526. בקר בדף שלך.


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.