למה להשקיע במניות

קידום-זו היא אחת הדרכים הטובות ביותר כדי להגביר את כספים אישי וליצור הון פיננסי למשקיע הפרטי בכל. מיקומים משותפים יש של דופן המאפיין הוא היכולת שלהם לאורך זמן באופן משמעותי הגדלת מחיר אם החברה עם מיקומים משותפים, עסקיות (אם מניות דיווידנדים אותו בתשלום, אפילו יותר טוב). מסכים, הרוב הגדול של אנשים מוכרים שלהם זמן כסף. עבודתו שמוכרים, כגון עבודה לשכור מדי יום בימים ב'-ו' בשעות 9:00 18:00. באפשרותך לעבוד יותר, סריקה בסולם הקריירה, לשפר את מיומנויות למען צמיחה שכר. עם זאת, יש דרכים שונות להיות עשיר-יצירת עובד על הכסף שלך עם השקעה מינימלית של זמן. במקרה זה היעילות שלך נוטה האינסוף-ב העובדה שאתה מקבל כסף כמעט ללא בשלב זה.

סוד העושר כדי לבצע עבודה עבור עצמם. עסק רווחי היא המפתח ליצירת הבירה. עבור רוב האנשים, הקמפיין היא אחת ההזדמנויות כמה להשתתף כסף עסקיים, יצירת רווחי. שוק המניות הרוסי הוא לא חריג. בשווקים כאלה כמו שלנו, נקרא שוק מתפתחים (מתעוררים השוק).

הוא הניידות יוצאת דופן בהשוואה המערבית בן 100 שנה שוק המניות בשווקים-חווה צמיחה מהירה. הערך של מניות המנפיקים הגדול עלה ב מספר פעמים בתוך זמן קצר. לדוגמה, במשך חמש השנים האחרונות (2000-2004) הערך של מיקומים משותפים הממוצע גדל 3 פעמים! מניות בודדות גדל הרבה יותר. מניות עולים בתחומים רב גדול מ אינפלציה שיעורי הריבית של הבנק. עם שיתופי העולה לא ניתן להשוות אין מטבע. מיקומים משותפים נחשבים ההגנה הטובה ביותר מפני האינפלציה, אם אתה שמור את הבירה שנים רבות. לאורך זמן, הערך של החברות שלכל בהתאם האינפלציה, וזוכה מניות הצמיחה בדרך כלל בחזרה האינפלציה. למד עוד אודות invistirovanii בפעולה


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.