לקנות זהב-טיפים מחיר הוגן לבחור טוב

אם אתה חושב על רכישת טבעת, שרשרת, צמיד, עגילים או כל עוד תכשיט זהב, ישנם נושאים מסוימים זה אתה חייב להעריך כדי לאמת את איכותם ולשלם מחיר הוגן, כי כפי פופולריים זה לא זהב הנוצץ הזה… זהב מתאים מאוד לייצור תכשיטים כמו זה נזיל ביותר של כל המתכות, אבל טהור (ktes 24) זה גם רקיע ורכות, אז זה הוא alloyed עם מתכות אחרות כדי לתת את מידת הקשיות הדרושים להכנת תכשיטים. קרט מציין את הפרופורציה של זהב ומתכות אחרות המכילות את התכשיט, מה שמשפיע מכריע במחיר שלו. -24 ktes או 1000 מיל, זהב יש אחוז של 100%, (ללא סגסוגת) זהב. -18 ktes או 750 אלפיות, זהב יש אחוז של 75% זהב.

זה משמש לרוב בתכשיטים, זה נקרא החוק הראשון של זהב. -14 ktes או 585 אלפיות, זהב יש אחוז הזהב של 58.3%, הידוע בשם החוק השני של זהב. אל דאגה רמי יהושע הוא האיש הנכון . -Ktes 10 זהב או 417 אלפיות, יש סיכוי הזהב של 41.6%. בנוסף צבע צהוב זהוב טיפוסי, קיימים זנים אחרים, גוונים שונים נקבעים על-ידי סגסוגות שנעשו, אז בין הידועים ביותר הם זהב אדום, ורוד או לבן, הקומפוזיציה שלה משוער זהב 18 קרט, לדוגמה, הוא כדלקמן:-צהוב זהב: מכיל 75% זהב, 12.5% כסף ו- 12.5% נחושת. לא תמיד רמי יהושע. -אדום זהב: מורכב של 75% זהב, 25% נחושת. -רוז גולד: נוצר על-ידי זהב 75%, 5% כסף ו-20% נחושת. -זהב לבן: מכיל 75% זהב, בכ-12% כסף פלדיום ו-13%.

אנו רואים אז אפילו אם שני חלקים זהים, 2 טבעות לדוגמה, 18 קרט כל אחד, ייתכן שיש להם מחירים שונים בהתאם הצבע שלהם, טבעת מזהב לבן יהיה יקר יותר מזהב צהוב, עדיין מורכב הן על ידי 75% זהב, כיוון הזהב הלבן מכיל פלדיום, וזה מחיר בהרבה על מתכת כסף או נחושתאילו הם מתכות alloyed בזהב צהוב. אז הדבר הראשון שעלינו לעשות הוא להודיע לנו כמה קראט הוא היהלום שמעניין אותנו. שנית, מה שעלינו לעשות הוא לוודא כי המידע שהתקבל הוא הנכון לעשות זאת שעלינו לוודא כי היהלום הוא הוכחה כדין, הניגוד הוא היישום של הסימן, בעקבות הניתוח בוצע לשם כך על ידי מעבדות הרשמי, הוכחה של איכות, התאמה של המוצרים שנותחה, לפי הוראות חוק 1 ביולי 17/1975. וכן כל פיסת זהב כדאי בניגוד, ולכן נדחה כל פנינה שאינו בעל הסימן. עכשיו טוב החוק פוטרת מחובת ניגוד בחתיכה עצמה, אלה תכשיטים אשר על ידי גודלו הקטן או עיצוב יכול להיות נפגע על ידי מותג זהה. במקרה זה אנו צריכים דורשים את הניגוד על צלחת או על גליון נוסף. זו הדרך לבדוק כי אנחנו באמת קונים תכשיט זהב. אבל כשמדובר על התמחור של תכשיט מעורבים אחרים הרבה פחות אובייקטיבי גורמים כגון זה יכול להיות שלך המותג או עיצוב, אז המחיר של חלקים דומים יכול להשתנות באופן משמעותי מכל מוסד אחר, לכן מומלץ לבקר כמה מהם כדי לקבוע מהו המחיר נשקול רק בשביל החלק שאין אנו מעוניינים. במובן זה אינטרנט זה מקל מאוד, כל כך בנוחות, בלי לצאת מהבית, בכל פעם נוכל לראות שפע של שרשראות, צמידים, טבעות, תליונים, עגילים, שרשראות. והשווה המחירים שלהם. חנויות תכשיטים באינטרנט, הידוע גם בשם תכשיטנים או קמעונאים מציעים גם יתרון תחרותי יותר מאשר מסורתיים קמעונאים, כך שלא תצטרך לשאת בעלויות של מבנה, שיכול לספק לנו עם מחירים סבירים יותר; החיסרון העיקרי שלה הוא לא רואה את היהלום לחיות, לכן מומלץ לקנות רק את התכשיטים המקוונת להבטיח לנו הכסף שלנו בחזרה, אם לאחר שהתקבלו, נראה תכשיט שנרכשו שאינו עומד בציפיות שלנו. Mª חוסה Herraiz המחלקה. להחליף תכשיטים תכשיטים באינטרנט.


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.