מבט כולל על מערכת ניהול חירום

סקירה של מערכת טיפוסית של ניהול חירום המורכבות של ניהול לשעת חירום, ביחד עם ההולך וגובר של מחויבות מספר סוכנויות, מחלקות וסוכנויות במקרי חירום, כי הם עירוניים או תעשייה, גדל הצורך של ניהול מערכת סטנדרטית, יכולת הסתגלות של מצב חירום לא רק בתוך הברית או מדינות אך גדל הבינלאומי. חשוב יותר ויותר יותר בסיס הסכמים בינלאומיים במערכת משותפת של ניהול חירום. רוב מערכות אלה מבוססים על הפלטפורמה של תגובה של הפקודה במערכות סצינה שהוקמה באמצע שנות השישים בפיגוע בלשריפות יער בצפון אותנו. ייתכן שיהיה צורך להתאים את המערכת ניהול חירום (עסקים קטנים ובינוניים) לציית מערכות פוליטיות, ניהול או תרבות, מנהגים וערכים הקיימים בעיר, הכפר, העיר, המדינה או מדינה. כאשר המטרה העיקרית היא כדי לשפר את ניהול חירום בתוך אזור, מספרות לקולנוע כאלה הם לא רק לטובה אך אשר ייתכן חיוני עבור האימוץ של המערכת עצמה. אם ניקח בחשבון EMS הוא מודל נבדק במדינות רבות, משום חומרי הדרכה הם זמינים ללא תשלום, האימוץ של המערכת על-ידי ארגון, או מדינה יכול להועיל מאוד. במסגרת EMS היא פורום יעיל בה ניתן לטפל בבעיות של טיפול חירום בין משרדי הנשאלים.

הקמת פיקוד מאוחד של נציגי המתאימים חברות או ארגונים המטה יחיד של inter-agency לניהול חירום, היתרונות הבאים מושגות: מפיקה סדרה של יעדים בכל מקרה חירום. אימוץ גישה קולקטיבית לפיתוח אסטרטגיות כדי להשיג מטרות בשעת חירום. שיפור זרימת מידע ותיאום בין כל שיפוט וסוכנויות המעורבים בשעת חירום. לכל החברות עם אחריות חירום עדיפויות ועל אילוצים של כל אחד מהם. אין רשות של גוף או דרישות משפטיות, מחויבות, או תשכח את הסיסמה. כל גוף מלא הידוע על תוכנית, פעולות מגבלות אחרות. אפקטים המשולב של כל האורגניזמים ממוטבים מכיוון יהלמו את המשימות המתאימות תחת תוכנית חירום פעולה בודדת. הוא מפחית או מונע כפילות מאמץ, צמצום עלויות, תסכול או התנגשות.

מבנה EMS מבוסס על העקרונות הבאים: מונחים נפוצים: normalized את המינוח EMS, עקבי עם כל סוכנויות מעורב. הארגון מודולרי: מבנה EMS להגדיל ברמות מרובות לפגוש את המורכבות ואת היקף בשעת חירום. משולב תקשורת: EMS דורש תוכנית משותפת של תקשורת, שגרות הפעלה רגיל, טקסט ברור, תדירות נפוצות וכן מונחים נפוצים. איחוד תכניות פעולה חירום: תכניות פעולה המתואר תגובה המטרות, היעדים התפעוליים ופעילויות תמיכה. האזור של פקד לניהול: A “Alcance manejable” מוגדר כמספר אנשים או פונקציות אחת לאדם אפשרות לפעול ביעילות. בשטח עסקים קטנים ובינוניים פקד עבור כל אדם הוא בתוך שוליים של שלוש עד שבע משאבים, חמישה להיות אופטימום. מתקנים שנועדו למקרי: אלה ברור כי הגדרת פונקציות כדי לסייע בניהול יעיל בשעת חירום. ניהול משאבים מלא: הטוטאליות של המשאבים מטופלת באמצעות כל ארגונים לפרוס חירום, כולל את בטיחות העובדים. מבנה ארגוני חירום של EMS בנוי סביב ארבעה רכיבים עיקריים: לשלוט טיפול – חירום (הפקודה) תכנות – איסוף וניתוח של מידע חירום, תגובה (תכנון) לתכנות פעולות ניהול – המשאבים להילחם נגד בשעת חירום. (פעולות) – לוגיסטיקה במתן מתקנים, שירותים וחומרים צורך להילחם נגד בשעת חירום. (לוגיסטיקה) ארבעה מרכיבים אלה הן הבסיס שבו יש לבנות את הארגון EMS. החלת במהלך שגרת חירום, הם להתכונן לקראת אירוע חשוב, או טיפול התגובה אסון הגדולות. מבנה EMS ניתן להרחיב או מופחתת להתמודד עם כל סוג וגודל חירום. מסקנות בטיחות, אפקטיביות ויעילות להיות מושגת כאשר הדבר אפשרי שילוב חלק משרדי חירום מקומי וגם הפריסה הבינלאומית למדינה צריך עזרה. עסקים קטנים ובינוניים חלה בכל העולם תשפר את הבטיחות של לוחמים, יעילות והיעילות בניהול התגובה חירום. EMS מספק את המודל ניהול, בקרה ותיאום של תגובת החירום. זהו אמצעי לתיאום המאמצים של סוכנויות הנסיעות כי הם עובדים עם המטרה המשותפת של ייצוב חירום, להגן על חייהם המאפיין ואת הסביבה. הוא גם מצמצם את הסיכון של בלבול אפשרי אחד ומשרדי חופפים חירום הבנה או תיאום מספיקים. זה חיוני אימוץ מערכת כללי ניהול חירום משותפת, מתן כל עזרה לפעול במהירות וביעילות. EMS הוא הכלי להשגת מטרה זו. מאת: Haward מנדס h. אורלנדו הבינלאומי Asohazmat – המחבר המקורי של השימוש ו המקור של המאמר.


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.