מדריד, בירת ספרד

מדריד, בירת ספרד. העיר מארחת יותר ויותר קוסמופוליטי, בתוך דמות מעורבים חיתוך גדול. מדריד היא עיר צעירה, כל כך כך הכותרת את העול של להיות בירת ספרד היא האחרונה. בוא נלך אחורה בזמן, חוזרים שוב ושוב אל מקורותיה אפשרית, ואני אומר אפשרי כי יש פערים ענקיים תיעודי על לידתו של העיר הזו. שנוכל להתחיל לדבר על ניסיון ראשון בתחום על ידי העולם הערבי, אני משתדל שהוא נשאר המוקמה במקדש בחלקים שונים של אמנות העיר וסביבתה. בהמשך 1083 נכבשה על ידי אלפונסו השישי. מדריד בהדרגה הופך בוילה, מקום מגוריו של מלכי שקידמו אותה המקום של בילוי, פנאי והנאה.

המונוטוניות שבורה כאשר Felipe II העביר את חצרו מטולדו למדריד. על-פי התקדמות מהמאה ה-16, מדריד חוו היבט גידול אמנותי ותרבותי אדיר זה פוטנציאל להרוויח את שם הבירה. המאות הבאות משתפים פעולה בתחום הצמיחה שלה, ביתם של הדור של 98, את הראשונה, המוזיאונים, ספריות, ו- a ללא סוף אפשרויות להוביל אותנו עד ימינו. כדי לקבל מדריד לדעת, קודם כל עלינו לדעת כי זה דורש זמן. זה יהיה או טוב יותר 2 שבועות. חשוב לפני הולך לשום מקום, זה רעיון קלה של איך להגיע ברחבי העיר. יש אפשרויות קל ביותר מטרו ואוטובוס. הוא מומלץ לבצע על מפה של המטרו (אתה יכול לקחת אותם במשרד כל כרטיס מטרו) יש הכרטיס לאוטובוס, אשר אינה יותר מאשר כרטיס תקף עבור מטרו ואוטובוס.

לנסיעה מחוץ לעיר (אלקלה דה חנארס, טורחון, חטאפה,) בקרב רבים אחרים, אתה יכול לקחת את פרברית. הציר המרכזי שלו הוא בתחנה Atocha.A החל מ- 12 של הלילה כמו הינשוף זה האוטובוס יכול להיות גם בלילה בשימוש לאורך מה שאפשר לקרוא לו למרכז מדריד בחוץ יש סוג אחר של האוטובוס. התחנה הראשונית של כל האוטובוסים הללו הוא בכיכר דה Cibeles, ומשם יוצאים לכיוון הנקודות השונות של העיר. ברגע שאנחנו יודעים את זה. כי אפשר להתחיל לזוז על ידי העירייה. אם יש לך קצת זמן יש מקומות חיוני זה כדאי לבקר כל תייר, ואז מדברים על: אל מוזיאון הפראדו, אחד של גלריות האמנות הגדול ביותר בעולם, מכיל יצירות של האמנים הגדולים של ההיסטוריה, ולאסקז, גויה, Leonardo, הם דוגמאות של מה תמצאו תחת קירותיו.


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.