מהירות קריאה

אנו חיים בעידן של הצפת מידע. זרימת הנתונים גדל מהר יותר מאשר אנו יכול להכיל אותו. ברובם עדיין תמיד קריאה. בעוד חלק נתן למעלה, רוצה להתעדכן עם זרם בהתמדה, הגדרת –, לדוגמה, דרך באודיו כדי ובקלחת. אבל האחרים לפתח אסטרטגיות כדי ליצור יותר בפחות זמן.

הטכניקה של קריאה מהירה לדוגמה להעצים אנשים כדי להגביר את מהירות הקריאה כדי שלוש פעמים, ללא הבנת סובל באופן משמעותי. כאשר אנו קוראים קריאה, העין מעביר jerkily. הוא קופץ בשורה של נקודת קיבוע הבא. פרטים נרשמים במהלך קיבוע, עיבוד של מידע זה בעת קפיצה (Saccaden). ניתן לקבל מידע מאזור בגודל גופן רגיל, כ- 17-19 תו הוא גדול תווים משמאל, 14-15 תווים מימין מנקודת קיבוע (ניהול טווח), 3-4.

מילים יכול אפילו רק 7-8 תווים מימין הכירו נקודת קיבוע הם (טווח זיהוי מילים). הקורא הממוצע כ-250 מילים לדקה, כ- 75% של כל % 65 קצרה של כל פונקציה המילים מושמטים. כיוון הקריאה יש מילים בתוך מבנה משפט, חזה בהקשר של הטקסט, גם טקסטים מובנית עם מבני ברור נקראים מהר יותר מאחר וניתן להשמיט מילים נוספות. מקונן מאוד טקסטים אחרים תוכן לא ידוע, עם זאת, דורשים קריאה מדויקת יותר, להקטין את מהירות הקריאה. מי רוצה כעת להגביר את מהירות עד 700 מילים כדי לעבור אל מעגל הקורא מהירה לשים לב לנקודות הבאות. תרגול מילים חדשות, לא ידוע מושלמת ניתן לקרוא תוך אות בכל פעם, אך לאחר מכן המאוחסנים כתמונה עם המשמעות המתאימה. אי פעם geübter קורא, גדול יותר מספר מילים מאוחסנת וקבוצות של מילים, מהר יותר גם ניתן לקרוא זרימה. הוא עושה קפיצות פחות, לוכד מידע נוסף לכל תחנה. ריכוז, עניין אשר לא הדבר או אינה מעוניינת עבור טקסט, לוקח זמן ארוך כדי ללכוד אותו. העין מתעכב זמן רב מדי על נקודות קיבוע, יש לעתים קרובות מדי קפיצה לאחור, מעברים לקרוא פעמיים או שלוש. תאורה טובה יחס ישר לסייע הגדרה וסביבה וכן כשליט כמו קריאה לסייע. אחד בכוונה לנסות לקרוא במהירות, כדי ללכוד אזורים גדולים וכדי להבין כל מילה, אבל המשמעות של כל משפט. לא הין, קפיצה עבודה המיוצר, אך מרוכז ביטול קו-קו. מי קורא הרבה באופן זה בכל יום, יגדל באופן אוטומטי את מהירות הקריאה מעל הממוצע. בשלב מסוים היא אך, לאחר מכן את תינוקך מוגברת הבנת. עיצוב הגופן של טקסט, תווים גודל וקו אורך גורמים לא יכולים להשפיע על הקורא. אם הוא בר מזל, הטקסט בעמודות מוגדר כ- 50 תווים עם מספיק, אך לא הרבה שורות ריקות גופן serif מ בין אודות גודל נק' 10 ו- 14. לבלבל קווים ארוכים מדי ולהגדיר מדי בקושי העין. ערכת נושא מוכר, גופנים המפורסם, משפיעות על תלות ברישיות הנכונה גם. לסכם דברים אלה עזרה כדי להאיץ לקריאה רציפה, כך לכידת טקסט מתחילתו ועד סופו. בנוסף, ישנם סוגי אחרים, כמו הטכניקה של הקריאה אלכסוני. אך כאן יאבד מידע רב. מהיר יותר כדי תהליך טקסטים בשלמותם, מסייע רק דבר אחד: תרגול, אימון, אימון.


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.