מוטיבציה ובעיות שלו

הם פועלים אנשים? כי כאשר אנשים עובדים, להתנהג באופן שונה לזו המוצגת כאשר ספורט? אחת השאלות הקשות ביותר מול כל ראשי הוא מסוגל באופן ברור להפלות בעיות הנגרמות על ידי חוסר מוטיבציה מאלה שיש להם מקור שונים. לא יודע או לא יכול? אם היכולת לדעת יכול לפתח כאשר ירידה בביצועים בשל ירידה מוטיבציה, הרבה של היומי בעיות כי הדאגה שהראשי להיפתר לגמרי. מה אני רוצה להצביע על מאמר זה הוא הרבה בעיות של ביצועים שאין מקור מוטיבציה מטופל כאילו, orebody התוצאות כל כך גרוע מאוד. באופן דומה, בעיות ביצועים אחרים אם יש להם מקור מוטיבציה לנקות מתמודדים כאילו לא, orebody לא פחות גרוע מאוד תוצאות. מודל ללמוד כדי לקבוע מתי בעיית ביצועים יש מוצא בחוסר מוטיבציה, Michalak, יאגר, פיתחו מודל המאפשר לגלות בצורה מהירה וקלה סיבת כל בעיה, כמו גם את הפתרון המתאים: 1. – זיהוי של discrepanci של התנהגות 2-3 עלות-תועלת ניתוח. – מחסור של כישורים או ידע 4.-5 עבודה סיוע.-הדרכה 6. שינוי – תרגול 7.

– עבודה 8-ההעברה או הפסקת 9. מכשולים – הסתירה recompensa-castigo 10-מספקת משוב 11. – במערכת * 1.-זיהוי הפער התנהגות הראשון , כמו כל דבר אחר, הוא לזהות את הבעיה. לא רק את הסימפטומים שלהם לדוגמה: ההיעדרויות ורמת פסולת הם סימפטומים. הבעיה היא שעובד מפר את כללי אבטחת, שהם עושים טעות לעשות את העבודה שלהם, אשר מניבה 20% מתחת איזה ולמולדובה, וכו '. במילים אחרות, להשוות בין מה חייב להיות מושגת, עם מה הוא בהשגת.

(המתוכנן מטרות לעומת תוצאות) 2. ניתוח עלות-תועלת כאן היא השאלה: האם זה שווה עושה מאמץ כדי לשנות את המצב? כמה רווח או perdermos ב: זמן, כסף, בטיחות, וכו '. 3-מחסור של כישורים או ידע כללי בבעיות? ביצועים יש שתי סיבות אופייניות: חוסר ידע וחוסר מוטיבציה. כאן יש שאלה יסודית: יכול לעשות את העבודה כצפוי?. אם התשובה היא 'לא', האדם חסר את היכולת או את הידע הדרוש לעשות את העבודה. אם התשובה היא "כן", פירוש הדבר כי האדם יכול לעשות את העבודה אך מסיבה כלשהי לא זה, אשר מציין כי הוא בעיה של מוטיבציה. אם אתה רוצה לפתור את הבעיות בשל חוסר מיומנות או ידע? הנקודות הבאות הן המנגנונים המשמשים כדי לפתור את הבעיה של כישורים או ידע: וללא החזרת אור, ד-שינוי עבודה א-ההעברה של ג. א.-משימת אימון b. סיוע-תרגול או לחדול כמו לחפש בעיות מוטיבציה? כדי למצוא הבעיה של מוטיבציה בדרך כלל היא לחקור את הנקודות הבאות: חוסר עקביות-recompensa-castigo "מה צפוי, היא לא מה שאתה מקבל". (ב) משוב לא מתאימות יש אין די מידע על העבודה שבוצעה. אני עשה טוב או שלא כשורה?… סה כ כאן זה לא משנה… ג.- מכשולים במערכת בין מכשולים אופייניים הם: פעילויות רבות מדי עבור אותו אדם, חוסר ציוד ואספקה, חוסר תקנים, וכו '. אולי בארגון שלך יש כמה בעיות מוטיבציה, זה לשכור אנשים כי "להעלות להם את המוטיבציה של העובדים", עם זאת אתה יכול לעשות זאת בעצמך. לאחר קריאת מאמר קצר זה, אני מקווה תרמו "לפתור את הבעיה". נכתב על ידי: Lic. קנדלה ריקרדו בתי אינטרנט של המחבר:


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.