מחפש רעיון עסקי באינטרנט – חנות מקוונת

המודל העסקי של מרכז קניות וירטואליות למכירת סחורות שונות. ככלל, בתי נבדלים על ידי ארבעה מאפיינים: גיאוגרפיים, סחורות ושירותים ספציפיים, את הפרטים של הענף, מאפיינים דמוגרפיים. יש גם בשני פורמטים, ארגון העסקים, המכירה הראשונה של כל המוצרים באתר שלך ואת השני שילוח לאתר של היצרן. בהתייחס לאתר בעסק לדרישות גבוהות שלו. זה היה צריך המושכים את העין עיצוב, יש שם תחום מסחררת ובלתי נשכח.

חשיבות רבה היא להציג חנות מקוונת. משימתו היא לספק מגוון ולדבר על המאפיינים של מוצרי צריכה. כל המוצרים חייבים להיות תיאור מפורט, מדויק של מאפייני איכות התמונות. בנוסף לאתר כדי להוסיף אינטראקטיביות יותר, למשל, את הפונקציה של פריטים לדיון בקטלוג וחיפוש מוצר לפי מילות מפתח, ו כפונקציה של מבחר אביזרים ייחודיים. זה גם שימושי כדי לעורר דרישה להוסיף עוד אחד מעניין מאוד שירות מסוג "תן לי מתנה או רוצה", שבה משתמשים יכולים לשלוח דואר החנות החברים שלכם קישורים למוצרים שהם רוצים מתנה. חוץ מזה את הפונקציות הבסיסיות צריך להוסיף שירותים כגון חישוב אוטומטי של עלויות משלוח, בחירת שירות וסחורות השוואה, שירותי להרכיב חשבוניות וקבלות ריק כי אין לרכוש בחנות המקוונת שלך נוח. המקור העיקרי של הכנסה חודשית, או עמלה, אשר משלמת עבור הצבת מוצריה באתר, פרסום של עמדות מצרך מסוים. ההשקעה הראשונית העלויות העיקריות הקשורות בקניית מחשב, סורק, תוכנת המדפסת, שרתים עבור חנות מקוונת, את הפיתוח של האתר שלה קידום.

החל כמות – ידי 5 אלף דולר. בשלב הראשוני של העבודה ניתן לעשות שני גברים, שאחד מהם עשוי להיות במשרה חלקית, עושה את אתר התמיכה. הדרכים העיקריות לקדם את החיפוש אופטימיזציה (עבור מומחים טוב יותר לצייר SEO), רישום האתר בקטלוגים (Yandex, katalogGoogle אינטרנט, קטלוג אלקטרוני @, Aport), פרסום בספריות הסחר (מחיר, Yandex.Market, פרסום קונטקסטואלי, השתתפות בדירוג של אתרים על הנושא שלך (RamblersTop-100, דירוג אלקטרוני @), מערכת הדיוור (אתה יכול להתקין על השירות באתר האינטרנט דיוור להפצה של פרסומות בקרב הלקוחות הפוטנציאליים שלך), להשתתף בפורומים דיון, שונה הקהילות, תוך שמירה על בלוג אישי, מודעות באנר, אשר יכול להגביר את התנועה באתר. פרויקט: עסקים, מסחר, עסקים באינטרנט


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.