מלונות טכנולוגי יותר של העולם

עד ממש לאחרונה בבית מלון יוקרתי אחד שקיוו אולם אלגנטי, חדר עם נוף ושירות מעולה, במונחים של טכנולוגיות חדשות, אם זה היה Wi-Fi, מושלם. זה השתנה. יותר ויותר, טכנולוגיה המשתמעת הרעיון של יוקרה, הלקוח להשתמש כדי ליהנות בבית של רוצה ההתפתחויות הטכנולוגיות ההזמנה, כאשר הוא מגיע בבית מלון, להמשיך ולקבל גישה לשירותים אלה. על משאית זה כבר שהועלו במפעלים הבאים: Pod מלון בניו יורק מכוון קהל צעיר, קוסמופוליטן וכמובן המאהב של טכנולוגיות חדשות, זה הקמת מנהטן בהשראת תרבות ה-iPod, אף-על-פי שהם קוראים לו מלון פייסבוק בגלל מה שהוא נועד לקיים אינטראקציה עם אחרים. בחשבון עם מסכי LCD, אינטרנט אלחוטי ותחנות האייפוד, בנוסף בלוג הפתוח לכל האורחים אשר לשתף מידע ולהפוך חברים. מלון 1000, סיאטל היא תכשיט אמיתי של הטכנולוגיה: החדרים כוללים מערכת שקטה כדי להפעיל נא לא להפריע הבקרה (יש מערכת זיהוי תנועה, כאשר השירות מגיע לחדר נקי מזהה אם יש אנשים מגורים ומפעיל באופן אוטומטי את הפוסטר).

המיני בר מתקשר ישירות עם הקבלה אם מוצר לכל דורש, בנוסף המלון משלו שדה גולף וירטואלי, מערכת מתוחכמת של צינורות המנהל כדי לחסל את ברז אמבטיה טפטוף מים ישירות מן התקרה. מלון סליל, אבו דאבי נקרא מלון במונחים של טכנולוגיה ירוקה. מוסד זה בצורת מדחף מרהיב מבחינה אדריכלית הוא הירוקה שנבנה אי פעם, הוא פונה באופן בלעדי ירוק אנרגיה מן הרוח והשמש בזכות מערכת מורכבת של פאנלים סולאריים וטורבינות. טמפרטורה ולחות חדריו 208 מווסתות באופן טבעי בזכות מפל מקורה, בעוד קיר הזזה הזכוכית שמכסה את החזית כולה של המלון מאפשר מרינה משב רוח. Montage הוטל בוורלי הילס בכלל האורחים Montage אוהבים אותם גודי זהה: מראות בחדרי האמבטיה, אין ערפול.

המלון, כמו כן, יש מערכת של חיסכון באנרגיה חימום, מעליות שלו לפעול באמצעות 50% פחות חשמל. מאמא מחסה, Mac פריז מעריצים הולך רוצה להישאר לגור בחינם, מקום חניה הישן. החדרים כוללים iMac 24 אינצ ויש בחדר המשותף בטבלאות דיגיטלי טלוויזיות גדולות אופקי. אלה, ניתן להעלות תמונות שלנו ל- MacBook ואנו עוברים דרך מסכי ענק במסעדה. הבית העליון, הונג קונג כבר מרגע הכנסת יבדוק במלון זה הוא שונה, שכן אנו נעשה זאת באמצעות לוח אלקטרוני. אייפוד טאצ עם מוסיקה, סרטים, כל המידע הדרוש של המלון ושל העיר ואז מוצעים לאורחים. בנוסף, כל החדרים כוללים טלוויזיות בגודל 42, אם אתה משתף הרביעי ואתה לא יכול אני מסכים לראות איזו תוכנית, אתה תמיד יכול ללכת לשירותים, שם יש עוד טלוויזיה קטנה. לפוצץ את האולם, פולין כאן, החדרים אין מפתחות, לא מספרים זוגיים; iPod הוא אשר מספק לנו גישה למצלמות. דרך ניתן גם הכניסו אותנו עם השוער או להתייעץ עם מידע תיירותי מקוון על המדינה. העיצוב של המלון סובבת סביב עבודת וידאו, הגיבורה של אשר הוא האורח. בעת העברת רגל בלובי, אתה להיות עבודת אומנות גדול, מאז התמונה קורה להקרנת לצד אחרים אלפים אשר לובי לשכות, מסדרונות לקחת ניתן לראות במסכים קטנים. Hotel Tokyo בחצי האי טוקיו הם שפע מלונות טכנולוגיים כמו חצי האי, שבו החדרים יש אקון יותר מ-3,000 תחנות רדיו באינטרנט! ו הפוסטר אל תפריע הוחלף אור המופעל עם לחצן על שולחן האור. באפשרותך גם לשנות את האורות, ויש המון גאדג'טים, כולל אפילו של לק מייבש. שיקגו המלון בעת הגעתן, האורחים מקבלים מחשב נייד, נגן MP3 שניתן להשתמש בהם במהלך שהותכם. כל חדריו כוללים LCD 40 אינטש, אינטרנט אלחוטי חינם, ולשחק בהשישי קומה ניתן גיבור גיטרה או להקת רוק. המלונות של העתיד, לפי המומחים, אם אלה הם והבשורה טכנולוגי כי הם כבר כאן, כמה מומחים התכנס על-ידי החברה שיקגו Gettys מעז לנבא מה יביא לנו את השנים הקרובות. על פי אנשי מקצוע של המגזר חברות כגון מלונות, ג'קוזי ו פיליפס ושות', בעתיד מסדרונות יזהה נוכחות אנושית על-ידי פליטת CO2, באופן אוטומטי כמה לוחות LCD המותקן על הרצון גג ועצה שמיכה של כוכבים מואר המציין את הלקוח לכיוון החדר שלהם. דוראן Neus הוא עיתונאי ב- eventoplus בקבוצה, הקבוצה הראשית של תעשיית המדיה של אירועים (כנסים, השקות מוצר, תמריצים, שיווק פעולות בשידור חי). עריכת קבוצה eventoplus בפורטל מגזין אירועים מגזין, מארגן את הימים אירוע יריד ו פרסים eventoplus, תחילה פרסים בתחום זה.


Posted in חדשות and tagged by with comments disabled.